2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alperen Küçük' Alıntı:
hatırlamıyorum forumdan birisi demiştiki amerikalı değil ama milli takım da oynayan (amerika milli takımı deil) birisiyle gorusuomusuz sağlam yerden bilgi aldım falan demstı kmms o soyleyn artık

Zizici aldık ya işte. :) Onu söylemiştim iki hafta önce.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Olgun Tayılga":2leoszbj]Temiz bir yedek lazım..

O da 4 numaralı yere sahip Chris Burgess..

Geçen sene beni büyüledi..
Keşke takımımızda olsa..

Burgess alırsak sitede herhalde büyük kavgalar başlar.[/quote:2leoszbj]

Bence Warren Carter'i aliriz (Mutlu Aku Selcuk) , gerci son 2 transferin maliyetini dusununce 4 numaraya 3 milyon dolar ayrilmistir her halde.

Bu arada Zizic Kasun'u kandirmaya calisiyormus (Efes icin) onuda gelmesinde Popovic ve Prkacin etkilemis.

yalnız carl englısh ı begenmeyenler gravesı begenırlerse ona cok sasırırm konu atmaksa englıshle bas edecegını sanmıyorum savunmada yapmıyorsa englıshten hıc bı fazlası yok demektır

özkan canpolat' Alıntı:
bu oyuncu solomondanda hırslı bence ne dersınız
katılmıyorum eğer alpellada oynamasaydı bir büyük takımda oynasaydı olabilirdi diyorum ama şimdi solomonda alpellada oynasa o hırsla oynamaz bir şampiyonluğa oynayan takımla bir de küme düşmemek için oynayan takımda oynamak farklı bize gelince daha farklı olacak stickland ... şimdi merakla beklemeye başladığım 4numara tüm rakip takımların forumlarıda bu 4numaradan bahsediyor eğer bir sıradan oyuncu olursa o zaman harbiden yerin dibine geçerim ... ya benim aklım hala zizicin takım arkadaşında ya o gelse uff ...

Bazı arkadaşlar bütçe sorunumuz olmamasına rağmen yapılan son transferlerle birlikte umutsuzluğa kapıldıklarını, artık şampiyonluğun bir hayal olduğunu düşündüklerini söylüyor. Evet Galatasaray mücadele ettiği her yerde hedefi zirvedir ama gerçekçi olmakta da yarar vardır.

Bu arkadaşlar bizim transfere 3,5 Milyon $ ayırırken (Buradan çıkan bir diğer sonuç da Özyer olursa 7 Milyon Euro, olmazsa 3,5 Milyon Euro bütçeniz olur sözlerinin gerçeği yansıtmadığı), şampiyonluğun en büyük adayları olarak gösterilen Efes, Fener Ülker ve Türk Telekom´un 10 Millyon $´ın üstünde ayırdığını gözardı ediyor.

Ama bu iş bütçe değil vizyon meselesi! Bizim transfer komitesindeki profesyonel acemilere güvenirsen olacağı bu! Tutup sana Strickland´ı, Antonio Graves´i iyi oyuncu diye getirirler. Ama komitedekilerin gözardı ettiği şey; karşılarında doğmamış çocuğa don biçebilecek kadar geleceği görecek potansiyele sahip kişiler var!

İstatistiklere takılan arkadaşlara bir profesörün istatistik tanımını hatırlatmak isterim; "Yalan - Kuyruklu yalan - istatistik"

Doğmamış çocuğa don biçme meselesi cidden önemli. Geçtiğimiz sezon BJK'nin aldığı yabancılar içinde en az bilineni,en az beklenti oluşturanı,en kuşku ile bakılanı ve muhtemelen en ucuzu Shumpert idi ama geldiğimiz noktada her açıdan takıma en çok şey veren de o oldu taraftarının sevgilisi oldu.

Diğer yandan İtalya sayı kralı titri ile Apodoca beklentilerinin çok uzağında kaldı.

Onur Yavuz' Alıntı:
Bu arkadaşlar bizim transfere 3,5 Milyon $ ayırırken (Buradan çıkan bir diğer sonuç da Özyer olursa 7 Milyon Euro, olmazsa 3,5 Milyon Euro bütçeniz olur sözlerinin gerçeği yansıtmadığı),

Amacım ortalıgı karıştırmak, durulan suları tekrardan bulandırmak degil ama madem her sene aldıgımız standart butceyi yine alacaktık, niye imza aşamasına kadar gelmiş (ve bu ugurda cok caba ve zaman harcanmış olmasına ragmen) bir hocadan vazgeçtik? Sorun neydi? diye insanın aklından geçmiyor degil hani...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...