2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu sezon yönetiminde şampiyonluk beklediğini sanmıyorum.o yüzden bu sezon bayan takımına daha fazla ağırlık verdiler.erkeklerde bu sezonu idare edecek bir kadroyla götürüp sonraki yıl sponsoru değiştirip daha iyi bir kadro kurma yoluna gidebilirler.belki strickland sonraki sene türk yapılırsa bir yabancı daha alınır.zizic iki yıllık sözleşme yaptı.yeni 4 numarada iyi olacak denildiğine göre.onunlada en azından iki yıllık bir sözleşme yapılırsa strickland'ın önümüzdeki sene sonunda Türk yapılmasıyla bir yabancı hakkımız daha oluşacak.o hakkında çok kaliteli bir guarddan yana kullanılacağını düşünürsek ve bir iki tanede iyi yerli oyuncuda dahil edilirse en azından 2009-2010 sezonunda şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturabiliriz.en azından kaya peker alınabilseydi bu sezon şampiyonluktan bahsedebilirdik ama 4 tane çok iyi yabancıda alınsa yerli rotasyonda rakiplerimizin gerisindeyiz ne yazıkki.

erdal avcı' Alıntı:
arkadaslar merhaba piyasada baska adam mı yok da bız bu marshall ı alıyoruz

Pff. Yoktu Beyim kusurumuza bakmayın.Arkadaşlar Kerem ABi çok güzel açıklamış.Alpella'nın performansı Ömer'den önce ve sonra diye ikiye ayrılıyor.İsterseniz Strickland'ın Alpella'da ki performansına bakalım tekrar değerlendirme yapalım.

Bu arada biz Kaya'yı veya Kerem'i alsa idik o zaman yabancı olarak kimler gelirdi cidden merak ediyorum. Son yabancıyı daha da çok merak ediyorum.

strickland ve graves'in çok para alacağını düşünmüyorum. Bakın üstüne basa basa söylüyorum bütçeden haberim yok ama diğer rakiplerimizin aynı sponsorla aldıkları isimlerle bizim aldığımız isimler ziziç hariç kıyaslanamaz derecede. Sanırım 4 numaraya nba,euroleague kariyerli birinin alacağız en azından almamız lazım yoksa bütün söylenenler hikaye,yalandan öteye gitmez..

neyse adam yok ki marshall ı alıyoruz bu arada yeni uzunun felıpe reyes earl barron ya da dwayne jones dan birinin olması ihtimali var mı

bırsey bılıyorlarkı bu adamları alıyolar koc olan yonetıcı olan onlar bızden 100 kat daha ıyı bıldıklerıne emın olabılırsınız herkes bıseyler sallıyo nıye onyargılısınız anlamıyorum ortalamaları cok ıyı bu adamların zızıc ı almısız daha ne bı tanede 4 numara yıldız alıcaz dıolar tek eksık bence turk kadrosu oda butceden yapacak bısey yok......

Hüseyin Öztürk' Alıntı:
bırsey bılıyorlarkı bu adamları alıyolar koc olan yonetıcı olan onlar bızden 100 kat daha ıyı bıldıklerıne emın olabılırsınız herkes bıseyler sallıyo nıye onyargılısınız anlamıyorum ortalamaları cok ıyı bu adamların zızıc ı almısız daha ne bı tanede 4 numara yıldız alıcaz dıolar tek eksık bence turk kadrosu oda butceden yapacak bısey yok......
hüso bütce ile ilgili bi sıkıntımız yok , türk kadrosundada bi eksik yok sen herhalde polat ve cemal e bağladın , basketbol bu hic bisi belli olmaz bi bakmıssın bizi mahcub edmisler , yalanmı??

Emin Doğanca' Alıntı:
hüso bütce ile ilgili bi sıkıntımız yok , türk kadrosundada bi eksik yok sen herhalde polat ve cemal e bağladın , basketbol bu hic bisi belli olmaz bi bakmıssın bizi mahcub edmisler , yalanmı??
Bütçeyle ilgili bir sorun yok mu? Bizim bütçemiz şampiyonluğa oynayan takımlar gibi 10 Milyon $ civarında da biz mi bilmiyoruz?

Olgun Tayılga' Alıntı:
Temiz bir yedek lazım..

O da 4 numaralı yere sahip Chris Burgess..

Geçen sene beni büyüledi..
Keşke takımımızda olsa..
olgun sana saygı duyuyorum ama böle adamları bırak tamam bizde strickland ı alarak hata yaptık ama zizic ayarında oyuncu gelecek pozizyona börgıs gibi oyuncu gelemez , owens kalsın daha iyi

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Olgun Tayılga":28yl05u5]Temiz bir yedek lazım..

O da 4 numaralı yere sahip Chris Burgess..

Geçen sene beni büyüledi..
Keşke takımımızda olsa..
olgun sana saygı duyuyorum ama böle adamları bırak tamam bizde strickland ı alarak hata yaptık ama zizic ayarında oyuncu gelecek pozizyona börgıs gibi oyuncu gelemez , owens kalsın daha iyi[/quote:28yl05u5]

Börgıs değil de Belkıs yazsan adama daha az hakaret etmiş olurdun.

:) :) cok komik. abicim daha yeni geliyorum sokakta basket macı yaptık.elim yoruldu. n´olmus yani bir seyi de yanlış yazsak :) :) :)

Öncelik iki transfer hayırlı olsun takımımıza. Yanlız Ahmet bey'in flaş dediği oyun kurucu marsall ise 4 numarayı hayal eder gibiyim. Umarım Owens kalır çünkü gözüküyorki gelecek 4 numaradan ondan iyi olmuyacak. ;) en azından bu sene takım erken kuruldu bi ilerleme var. Geçen seneden azda olsa dres alınmış ama transfer politikası yanlış (oyuncu kurucu tercihi biz alıştık buna) her sene sadece bir yanlış düzeliyo bu hızla 2015 yılında şampiyon oluruz herhalde belkide 2015 iyimser oldu :p

hatırlamıyorum forumdan birisi demiştiki amerikalı değil ama milli takım da oynayan (amerika milli takımı deil) birisiyle gorusuomusuz sağlam yerden bilgi aldım falan demstı kmms o soyleyn artık

arkadaşlar bence bu kadar karamsar olmaya gerek yok bence zizc ve hüseyinin etrafını iyi kurarsak başarılı oluruz helede gelecek 4 numara hakkaten flaş bi isim olursa dahada iyi olur takımın yıldızları zizic ve hüseyin yanlarına alınanlarda fean değil bence başarılı oluruz uyum sorunu yaşamazsak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...