2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abcim bi kere olsun hevesimizi kursağımızda bırakma ya neyse hiç kimseyi bulamazsak gainese dönme olasılığımız var mı zira daha bir takıma transfer olmadı

hayırda şu ana kadar transferin tamamlanmaması bizim her basketbol haberini daha dikkatli okumamızı ve bir boşluk görünce kefal gibi atlamamıza sebep oluyor sonra haber daha ayrıntılı gelince hayal kırıklığına uğramamıza sebep oluyor.Hepsi bu

Bu topice 1 günde 9 tane mesaj yazılmıs ki bu beni cok üzüyor. Hepimiz Gsbasket olarak daha 1 hafta önce bu saate kadar 9-10 sayfa yazı yazıyorduk . Gercekten cok üzücü . Forumun tadı iyice kactı :(

Emin Doğanca' Alıntı:
Bu topice 1 günde 9 tane mesaj yazılmıs ki bu beni cok üzüyor. Hepimiz Gsbasket olarak daha 1 hafta önce bu saate kadar 9-10 sayfa yazı yazıyorduk . Gercekten cok üzücü . Forumun tadı iyice kactı :(

evet çok haklısın bende bakıyorum kimse birşey yazmayınca bende yazmıyorum üzücü bir durum

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Bir dedikodu yada transfer yokki o kadar yazı yazılsın :)
Arkadasım biz buraya sadece dedikodu yada transfer icin yazmıyoruz . Adam gibi kendi düşüncelerimizi yazıyoruz . hee eğer transfer yok diye buraya yazı yazılmıyorsa o zaman bu foruma niye giriliyor ki .

Foruma yazılmadığını kim söyledi ? Tamam geçen yaz kadar rağbet olmayabilir fakat ben bu konuya yazdığıma göre bu konu hakkındaki düşüncelerimi söylemiş oluyorum.Genel forumla ilgili bir şey cıkdımıki ağzımdan ?

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Foruma yazılmadığını kim söyledi ? Tamam geçen yaz kadar rağbet olmayabilir fakat ben bu konuya yazdığıma göre bu konu hakkındaki düşüncelerimi söylemiş oluyorum.Genel forumla ilgili bir şey cıkdımıki ağzımdan ?
Mehmet sen yanlıs anlıyosun ama anlatmak istemiyorum . cünkü cok uzayacak . Bosver bu tartısma ile konuyu yıpratmayalım ama benim görüşüm , güzelim foruma günde bu saate kadar 9-10 mesaj yazıyosak Gsbasket ailesi olarak cok üzücü :( :(

Transfer hakkında düşüncem , 3 numaralı pozizyona rawle marshall , 4 numaraya chris owens . Hem hücum hem savunmada müthiş bi takım oluruz

gsbasket.org galatasarayımızın en iyi basket portalıdır. ortaya atılan bazı yanlış haberler ve transfer dedikoduları bu siteye olan güvenimi ve saygımı azaltamaz

uzun olarak transfer yapılmazsa charles gainesin gelme ihtimali yok mu?zira başka takıma gitmedi. zaten kalan uzunlar [hüseyin polat zizic]çok iyi şut atıyor .bize pota altına sertlik getircek atletik uzun lazım owens da bu rotasyona katılırsa çok yumuşak kalır pota altı

Yazacak bir şey olmayınca doğal olarak forum yavaşlıyor, ama şunu söylemek lazım, forumun raitingi çok iyi :)

BÜYÜYORUZ!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...