2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
B planınıda öğrendim az önce, 5 Yabancı transferi yapılacak, yani 3 ve 4 numara transferi yapacağız.

Bu transferlerden 4 numara avrupalı olacak, 3 numara usa'li, iyi isimlerle ilgileniyoruz.

Bütün bilgiler için değerli hocamıza teşekkürler!

İlk önce hocamıza ve Eyup abimize teşekkür ediyorum

Eyup abi iyi isimlerle ilgileniyoruz yazmışsın demekki isim biliyorsun . Bizim istediğimiz Rawle marshall , benim istediğim Marcus Fashion , Tremmel Darden , Alex Acker bunlarmı o iyi isimler :) :)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1wbg9a3n]B planınıda öğrendim az önce, 5 Yabancı transferi yapılacak, yani 3 ve 4 numara transferi yapacağız.

Bu transferlerden 4 numara avrupalı olacak, 3 numara usa'li, iyi isimlerle ilgileniyoruz.

Bütün bilgiler için değerli hocamıza teşekkürler!

İlk önce hocamıza ve Eyup abimize teşekkür ediyorum

Eyup abi iyi isimlerle ilgileniyoruz yazmışsın demekki isim biliyorsun . Bizim istediğimiz Rawle marshall , benim istediğim Marcus Fashion , Tremmel Darden , Alex Acker bunlarmı o iyi isimler :) :)[/quote:1wbg9a3n]
valla alex acker olamaz a.j milano ile anlaştı ama diğerleri hakkında bilgim yok

slmlar..bu ilk mesajım..aslında buya gs1905 orgda görüp de kayıt oldum..
benim bir kaç sorum ve merakım olacak..sanırım aranızda yönetime yakın olanlar var:)
gs1905 orgda "murat özyer kalırsa ülker 7.5 milyon euro verecek"yazılmıştı..
bu söylenen gerçekten doğru mu?
ve bu 7.5 milyon euro sadece transfer için mi verilecek?
kanımca doğru değil ama bilirsiniz her zaman umut tacirleri çıkar ve bizleri umut aşılar..
transferlere gelirsek
graves hakkında bilgim yok ama allpelladan gelen oyuncuyla ne planları var bilmiyorum..strickland mı bizi şampiyonluğa taşıyacak?!doğrusu bende hayal kırıklığı yarattı..bütçemiz ne kadar bilmiyorum ama lakovic veya pepe sanchez veya sakatlığı düzeldi ise bulleri gibi oyuncular çok da imkansız değil..sağ olsun ruslar ve yunanlılar piyası çok şişirdi ama saydığım oyuncular imkansız da değildi..aklımda barcadan alex acker de var hatta türk olursa drobnjak,asım pars da bize gelebilirdi serkanla erdoğanla birlikte..türk oyuncularımızdan azami verim almalıydık..ama bizde geçen yıl tüm sezon sakat olan tufan,yine çok sakatlanan hüseyin var..allahtan cüneyt var da yine extradan aydan attığı üçlüklere sahip olacağız..
owens kalmazsa 2 yabancı hakkımız kaldı..umarım iyi birileri gelir..
tabii benim verdiğim isimler,bütçeyi 7.5 milyon euro olarak düşünüp de verdim..

ukic
giricek
siskauskas
smodis
maria kasun

işte hayalimdeki takım..ve hayalimdeki salon ise her bir tarafta 1905 kapasiteli olacak.. 4*1905=7620 kapasite salon
veya pota arkaları 1905 diğer taraf 2*1905..o da 6*1905=11430 kapasite bir salon..ve her 3lükten sonra veya smaçtan sonra hopörlerden etkili bir aslan sesi..
ama 11430 eurolig için daha mantıklı..sanırım alt limit 10000 olacakmış..
umarım aslantepeden sonra salonumuz da inşaat edilir..
tabi parkelerde aslan figürleri..tüm salon kırmızı ağırlıklı sarı kırmızı

Böyle bir durum olsa kimse Strickland ki bu bütçeylede alınmaması gereken birisiydi ve Graves tarzı oyuncular ilk tercihimiz olmazdı.Yapılan tercihlerden bu durumu görebiliyoruz.

bu 7.5 milyon euro sadece transfer için mi verilecek?

Hayır,benim düşüncem 1 sezonluk giderlerin toplamı (Deplasman+Yurtdışı yolculukları+Konaklama+Oyuncuların ev ve araba masrafları vs.) Bu gibi etkenlerin bir sonucu.

Ali Demirci' Alıntı:

Böyle bir durum olsa kimse Strickland ki bu bütçeylede alınmaması gereken birisiydi ve Graves tarzı oyuncular ilk tercihimiz olmazdı.Yapılan tercihlerden bu durumu görebiliyoruz.

[quote:3revpr5c]bu 7.5 milyon euro sadece transfer için mi verilecek?

Hayır,benim düşüncem 1 sezonluk giderlerin toplamı (Deplasman+Yurtdışı yolculukları+Konaklama+Oyuncuların ev ve araba masrafları vs.) Bu gibi etkenlerin bir sonucu.[/quote:3revpr5c]
teşekkür ederim bilgi için..zaten benim de pek inancım yoktu 7.5 olacağına..
yani yayın gelirlerin de para gelse güzel bir bütçe olurdu..ama son 2 yabancı transferini bekleyelim ve görelim..stricland yerine hiç olmazsa litvanyadan-yugoslavyadan gelecek vaad eden bir oyuncu alsaydık daha iyi olurdu..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Efes'in yaptığıda ayıpa kaçıyor biraz, ne zaman biriyle ilgilensek devreye girip işimizi bozuyorlar.
Geçen sene A.Hutson ve K.Gregory, bu senede Kazioukis, insanın efes yerine tuborg içesi geliyor!!!

Allah Allah bu Tuborg sevgisi niyedir? :) Vallahi,Bryant'ı elimizden alsalar da Efes'ten vazgeçilmez.Diğer üretimi yaptıklar bira markalarını da düşünüyorum.

Ciddi konuşursak,biz de Polat'ı Karşıyaka'yla anlaşma aşamsındayken aldık.Eh,Efes'in bütçesi de bizden çok,onların bize vurduğu darbe büyük oluyor haliyle.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3li6xj7s]Efes'in yaptığıda ayıpa kaçıyor biraz, ne zaman biriyle ilgilensek devreye girip işimizi bozuyorlar.
Geçen sene A.Hutson ve K.Gregory, bu senede Kazioukis, insanın efes yerine tuborg içesi geliyor!!!

Allah Allah bu Tuborg sevgisi niyedir? :) Vallahi,Bryant'ı elimizden alsalar da Efes'ten vazgeçilmez.Diğer üretimi yaptıklar bira markalarını da düşünüyorum.

Ciddi konuşursak,biz de Polat'ı Karşıyaka'yla anlaşma aşamsındayken aldık.Eh,Efes'in bütçesi de bizden çok,onların bize vurduğu darbe büyük oluyor haliyle.[/quote:3li6xj7s]Valla hiç acımadım direk tuborg olayına girdim!

Tuborg birada kalite :)

Strickland ve Graves transferlerinin bittiğini söyledik; adlarına sayfalar açtık mesajlar yağdırdık ama hâlâ resmen açıklanmadı transferleri. Anlamadım biz bu adamları aldıkda daha iyisi olur diye bekletiyor muyuz, yoksa yanlarına mı adam arıyoruz?

Arkadaşlar ortalık durulmuş sanki...İçimde bugun yarın bir bomba patlayacakmış hissi var.Umarım elimizde patlamaz...Gelişmelerden haberdar olan var mı? Saygılar...

sporx.coma göre rockets pfsi carl landry e avrupadan teklifler geliyormuş bu tekliflerden biri bize ait olabilr mi?[düşüncesi bile muhteşem geliyor :) ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...