2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence siz Ahmet DEDEHAYIR'ın sözlerine fazla kanmayın,Erkek Basketbol şubesinde bu yıl yaptıklarına bakılırsa çok tutarsız.Bu yüzden o söylenen zaman dilimlerinde umarızki bizim gibi düşünenleri yanıltır ve seçimlerini doğru şekilde yaparlar.

Bu arada M.S ve A.Graves halen açıklanmadı acaba başka görüşülen oyuncular varda bunlar yedekte mi tutuluyor?

Bence öyle. Ama bakalım ne olacak.

Ama kesinlikle 5 yabancı olmalı. 4 alalım sonra alırız mantığı çok yanlış olur. Sonra takımın ritmi bozuluyor.

4. yabancı masrafı + 5. yabancı masrafı + menejer paralarıx2 + federasyona ödenen 5. yabancı parası
Bunlar yerine sağlam bir oyuncu almak daha mantıksız tabi.

Murat İnal' Alıntı:
4. yabancı masrafı + 5. yabancı masrafı + menejer paralarıx2 + federasyona ödenen 5. yabancı parası

Sağlam 1 oyuncu buldukta aldıkta hadi adamı ikna ettikte geldi de diye uğraşmaktan da bir yerlerimizi yırtmaktansa geniş rotasyon iki yabancı derim ben abi:)

Murat İnal' Alıntı:

Abi tabiki öyle ama gidip Ocak'ta 5. alacaklarını düşündüğüm için dedim ben. 4 deyip 4 tamamlasak amenna ama sanmıyorum mutlaka alırlar 5.yi. O da olursa şimdi olsun bence.

Takim ozellikle kondisyon antremanlarina basladi eger Strickland'la anlasilmis olsa suan oda bu calismalara katilirdi , bence daha imzalanmadi yedekte tutuluyor.

Graves ise onla anlasilmis olabilir ama imzanin olmadigi kesin imzalasa o zaman yaz kampinda niye dursun oyuncuyu biri begense hemen alir , kaldiki is o noktaya gelse Ahmet Dedehayir davul zurnayla ilan eder simdiye kadar.

Kisisel fikrim forum buyumesi uye sayisindaki artisa degil , gunde kac msj atildigina degil , gunde kac farkli kisinin msj attigina baglidir bu sayiyida yoneticiler biliyor. Mithat(ozellikle) ve Seckin'in ayrilisi bencede formu etkilemis , eger ki Strickland ve Graves transferleri gerceklesmezse (bence olumlu olur ozellikle Strickland) forum intibah kaybedebilir cunku bircok site tarafindanda kaynak gosteriliyor.

Doğan birçok site kaynak gösteriyor değil aksine en çok ön planda olanlar biz söyledik havasındalar. Bu haberlerin de bize imzalandı şeklinde verildiğini belirtmek isterim. Artık soramıyorum da çünkü yakında yeter artık imzaladı demedik mi diyecekler. Bırakırlarsa bunun forumla en ufak bir ilgisi yoktur çünkü imzalandı bu oyuncularla. Resmi açıklanınca da eğerki ilk biz açıkladık derlerse tepkim çok büyük olacak onu da belirtmek isterim. Bayanlar için yaptılar aynısı bunlar için de yaparlarsa iyi olmaz.

Kerem bırak yahu, bu sene bu takımdan birşey olmaz diyen sen değil misin ? Benii yoldan çıkardın zaten, bu düşüncelerin ile. :) :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Doğan birçok site kaynak gösteriyor değil aksine en çok ön planda olanlar biz söyledik havasındalar. Bu haberlerin de bize imzalandı şeklinde verildiğini belirtmek isterim. Artık soramıyorum da çünkü yakında yeter artık imzaladı demedik mi diyecekler. Bırakırlarsa bunun forumla en ufak bir ilgisi yoktur çünkü imzalandı bu oyuncularla. Resmi açıklanınca da eğerki ilk biz açıkladık derlerse tepkim çok büyük olacak onu da belirtmek isterim. Bayanlar için yaptılar aynısı bunlar için de yaparlarsa iyi olmaz.
Sana hak veriyorum imzalarsa biz ilk verdik haberi deyiceklerinden suphem yok , eger bir aksilik olursa o zaman hedef olarak buyuk ihtimal forumu kaynak gostereceklerdir diye dusunuyorum , buda formu fotospor gibi gosterir.

Neyse istediklerini yazsınlar diyelim artık. İnşallah dediklerimin yerine daha iyisi de gelir. Önemli olan Galatasaray biz değil :)

Gökçe ne zaman dedim yahu? :) Tamam Efes alır götürür boşuna uğraşmayalım dedim de :)

Girona tamamen herşeyden elini ayağını çektiyse onlardan alınabilecek 2 oyuncu var..Ivan Radenovic ve Branko Cvetkovic.

Cvetkovic benim beğendiğim bir oyuncu oyun stili olarak aynı takımdan Tau'ya giden San Emeterio'yu anımsatıyor.%54le şut atıp,%36'yla -ondan önceki sene ise Zeleznik'te ciddi bir yüzde olan %44le- 3lük sokmuş.3 numara için Avrupalı düşünüyoruz demişti Murat hoca bence bütçemiz dahilinde oldukça iyi bir transfer olur gelmesini isterim.

Radenovic ise dıştan oynayan yumuşak bir uzun ama geçen sene ilerleyen turlarda performansını gitgide yükseltmişti.Gerçi içerden oynamasına pek gerek yoktu MArc Gasol gibi bir adam olunca :)

Forum itibar kaybeder sözü şimdilerde moda oldu ilginç, forum neden itibar kaybetsinki, bu haberleri biryerlerimizden uydurmuyoruz, direk şubeden alıyoruz!

Bazen son anda yönetim karar değiştiriyor o zaman bile verilen bilgi yanlış değil!

Burdan bize değer veren vede bıkmadan usanmadan sorularımızı cevaplayan, bilgi veren tüm şube görevlilerine tekrardan teşekkür ediyoruz!!

Biz bir haber sitesi veya ticari amaçla kurulmuş bir site değiliz, biz GS Basketboluna aşık olmuş vede şubeye destek olan bir taraftar sitesiyiz!

YAŞASIN GSBASKET KARDEŞLİĞİ!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Forum itibar kaybeder sözü şimdilerde moda oldu ilginç, forum neden itibar kaybetsinki, bu haberleri biryerlerimizden uydurmuyoruz, direk şubeden alıyoruz!

Bazen son anda yönetim karar değiştiriyor o zaman bile verilen bilgi yanlış değil!

Burdan bize değer veren vede bıkmadan usanmadan sorularımızı cevaplayan, bilgi veren tüm şube görevlilerine tekrardan teşekkür ediyoruz!!

Biz bir haber sitesi veya ticari amaçla kurulmuş bir site değiliz, biz GS Basketboluna aşık olmuş vede şubeye destek olan bir taraftar sitesiyiz!

YAŞASIN GSBASKET KARDEŞLİĞİ!
bu takımı yönetimle birlikte biz şampiyon yapacağız biz !!
lütfen eleştirmeyi bırakalım herşeyi eleştiriyoruz oysa eleştri bişey kazandırmaz olumlu düşünce birşeyler kazandırır.Şampiyonluk mesajları verelim herkese inat ve kendimizi inandıralım şampiyonluğa.Yani Yıllardan beri hangi konuda olursa olsun eleştri birşey kazandırmıyor işlerin dahada kötüye gitmesine sebep oluyor oysa kötü şeyleri görmezlikten gelip birlik olunduğu zaman tıpkı futbol takımının geçen sezon son 6.haftada yaptığı gibi birlik ve beraberliği bizde basketbola yansıtabilirsek ben şimdiden gelmemiş şampiyonluğumuzu görmeye başlayacam bize inanan birkaç arkadaş lazım LÜTFEN

Geçen senede inanmıştık ilk devre bitene kadar bizim inandığımız kadar yönetiminde oyuncularında inanması lazım.Ne demişler

Yönetim-Basketçi-Taraftar .......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...