2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir oyuncu öneriside benden
Aha bu adamı alalım, Nicevic ve Dudley tarzında biri, şutu var, pota altında etkili, savunması biraz zayıf ama diğer yanları bu eksiğini fazlaca kapatıyor.

LEN MATELA

Né le: 27/01/1980
Boyu: 2m06
Position: Center
Kariyeri
-99-02: Bowling Green (NCAA)
-02-03: Mitteldeutscher (All)
-03-07: Anvers
Palmarès
-Vainqueur de la Coupe de Belgique en 07
-1/2 finaliste de la Ligue Ethias en 07
-Elu MVP en 07
Ses stats 06-07
-Ligue Ethias: 15.8 pts, 7.1 rbs, 0.8 ass

matela_actionii.jpg

sabahtan beri telefon susmuyor eyüp sende dostmusun düşmanmı belli değil :p :p

bu arada bir afroamerikan sözü beyazlar sıçrayamaz :p C mevkinde boy en az 2.10 olmalı

Mithat Duran' Alıntı:
sabahtan beri telefon susmuyor eyüp sende dostmusun düşmanmı belli değil :p :p

bu arada bir afroamerikan sözü beyazlar sıçrayamaz :p C mevkinde boy en az 2.10 olmalı
Dostum ama biraz farklı fikirleri olan bir dostum :)
Len Mattela center olmak için biraz kısa ama bileği çok düzgün, 4 bile oynar 4 için boyu iyi değilmi???

Son olarak dostum sen haftalardır forumu coşturdun, şimdi senin günlerin geldi 2 elimiz yakanda haberin olsun :) :) :) :)

Bugün 2 haziran neşe doluyor insan :) :) :)

4 numara için mark sealyers olmazmı eyüp 4 numara iyi bir şutörün yanı sıra iyi atlet olmalı bu benim fikrim motion ofance uygun olmalı

Mithat Duran' Alıntı:
4 numara için mark sealyers olmazmı eyüp 4 numara iyi bir şutörün yanı sıra iyi atlet olmalı bu benim fikrim motion ofance uygun olmalı
Marc Salyers'e hayır demek bana yakışmaz :)

Marc Salyers'ı bize bırakırlar mı? Keske alabilsek... Oncelikli yabancı transferi point guard transferi sonrasında da yerli uzun, capımızda bu transferlere gore belli olur.

Bu arada uleb cup'ta oynayacagımız garanti mi? Bilen var mı ? Uleb, takım sayısının 32'ye dusuyor sanırım. En fazla 2 takımla katılabiliriz. Euroleague kontenjanı artmazsa 5'liden biri(fbulker,telekom,efes,bjk,gs) fiba cup'a gider. Hem lig sıralamasında hem de play-off da geride kaldık. Uleb derken fiba'ya gitmeyelim...

Soz acılmısken bir transfer onerisi :) alman ligini domine eden, herkesin bildigi onerdigi su Derrick Allen cocuk 90 dogumluymus :) buna birsey derdim de... Bu yasta bu performans...

Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşlar sabırsızlıkla 1 haziranı bekliyordunuz .Şimdi size bazı bilgiler vereyim 1 haziran itibariyle koçumuz murat özyer spor kulübümüzle sözleşmesi bitmektedir. basketboldan sorumlu yöneticimiz sayın Ahmet DEDEHAYIR yurt dışından dün gece geldiği için gerekli toplantıların bu gün ve yarın yapılacağını tahmin ediyorum.
Bu konuda ki yeni gelişmeleri yakından takip etmekle beraber resmileşmiş bütün haberlerin detaylarını size aktaracağımdan emin olabilirsiniz.

Saygılarımla

M. DURAN
Belkide Erman.Kunter'le görüşmek için yurtdışındaydı .. Şimdide görüşme sırası Özyer'de ..

Sakin olmakta yarar var arkadaşlar bazı mailleri bekliyoruz gelince sizinde haberiniz olucak merak etmeyin bu sene galatasaray camiasına yakışır bir takım kurulacağından emin olabilirsiniz.

Bakkalda Kaya Peker satılıyordu da biz mi almadık ? Gereksiz yorumları bırakalım , bütçemize göre adam alacağız . 3 kuruşa 5 köfte zihniyetinden kaçınalım ..

Harun Şeker' Alıntı:
Çok mu pahalı?Sanki yao ming den bahsediyoruz batistadan bahsediyoruz KAYA PEKER kaç paradırki????
:oops:

Harun, Kaya sadece para içn oyanayan alamadığı zamanda yatan bi oyucudur önce bunu belirteyim,sonrada kendisi çok para istiyo sezon öncesi bunu Murat hocada açıkladı takım içindeki dengeleri bozbilecek ve bütçemizi aşan bi ücret talep etti bizde bunu üzerine vazgeçtik bize forması için terinin son damlasına kadar mücadele edecek gaines gibi oyuncular lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...