2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütçemize göre takım kuracaksak nolur biliyormusunuz 10 milyon dolarlık bütçesi olan telekom final oynar 5 milyon dolarlık bütçesi olan biz yarı final o yüzden hedef şampiyonluksa bütçe artsın yıldızlar gelsin...

Aynen oyle volkan :) I love this GAİNES :p

Ben sadece gösterdiği çabayı anlatmak istedim yoksa her maçı gaines kazandırdı değil tabiki bize öyle oynayan oyuncular lazım para alamadığı için yatan adamlar değil,bize yıldız lazım takımı kritik dakikalarda sürükleye bilcek biri ama önce hoca oda bian evvel belli olsa millet işi götürüyo biz hala hoca peşindeyiz...

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Harun Şeker":3sqjv80z]GAİNES iyi güzelde..hangi maçı GAİNES ile kopardık...adamın shotu yokki....

bence de gönderilsin foul bile atamıyor. katılıyorum sana tüm kalbimle.[/quote:3sqjv80z]
ne alakası var faul atamıyor diye gönderileckmi ona bakarsan hıte owens ve hüseyinde bazen kaçırıyor atışları Gainesin aldığı ribauntlardan attığı sayılardan ve en önemlisi yüreğinden niye bahsedilmemiş anlam veremedim

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Semih Ural":54ivdkns][quote="Harun Şeker":54ivdkns]GAİNES iyi güzelde..hangi maçı GAİNES ile kopardık...adamın shotu yokki....

bence de gönderilsin foul bile atamıyor. katılıyorum sana tüm kalbimle.[/quote:54ivdkns]
ne alakası var faul atamıyor diye gönderileckmi ona bakarsan hıte owens ve hüseyinde bazen kaçırıyor atışları Gainesin aldığı ribauntlardan attığı sayılardan ve en önemlisi yüreğinden niye bahsedilmemiş anlam veremedim[/quote:54ivdkns]
Saadet hanım Semih bey şşaka ve biraz da kinaye yaptı. Biz eski üyeler onun dilini iyi biliyoruz, ne demek istediğini anlıyoruz ama yeni üyeler için bu biraz zaman alacaktır. :)

Gaines kalabilir tabi, muhtemel.

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Semih Ural":3cikamu5]kırıldım ama olsun önemli değil artık :)
ben kimseyi kırmak istememiştim :([/quote:3cikamu5]Kırılmaz semih merak etme, şaka yapıyordur kendisi, one badireler atlattı bu forumda bu ona vızgelir :) :)

Bazen winner kadar savascı oyuncuda lazım .Charles son saniye basketi atamaz veya sutu yoktur ama onun oynadıgı maclara bakın macın tamamında aynı konsantre aynı caba aynı özveri ile oynuyo buda onun herzaman iyi olmasını saglıyo sunu düsünüyorum eger charles olmasa +3 daha yenilgimiz olurdu ligde tabi böle düsünmeyen olabilir cünkü hiç bir macda cok sivrilemedi ama kesinlikle +3 yenilgi alırdık

Bu arada yakın kaynaklardan aldığım bilgilere göre GS Cafe Crown, Zadar'ın Amerikalı guardı Corey Brewer, Beghelli (Upim eski adı ile Climamio) Bologna'dan Kristaps Janicenoks ve Nymburk'dan Slovak forvet Radoslav Rancik ile ilgileniyor...

Harun çoştun gene :p Kardeş bizim dediğimiz başka sahada görünce hemen belli ediyo zaten kendini, bazıları canını dişine takarak oynar bazılarının ise ne olduğu umrunda olmaz Gaines bu konuda özel bi oyuncuydu belki çok eksiği vardı ama her takımın ihtiyacı olan bi oyuncu bence.Bazı eksikliklerini savaşarak kapatıyo sahada zaten bu sezonun en değerli oyuncusu anketine bakarsan herkezi ezmiş durumda şuan.Tabiki yıldızlarla takımı daha ilerlere taşıyacak oyuncularla anlaşılacak ama yanında böyle oyuncularada ihtiyaç var...

Harun Şeker' Alıntı:
O zaman herkes yüreğiyle oynuyor....YALANMI...o zaman kimse gitmesin......herkes yüregi var diye iyi oyuncu kabul ediliyor bence cok sacma.....HERALDE GAİNESİN YÜREĞİ YETER DİYENLERİN İSTEGİ YENİ SEZONDADA SÜPÜRÜLMEK....
bence sırf yazmış olmak için yazıyorsun afedersin ama biraz gereksiz oluyor

Gaines'in yüreği yeter diyenler sadece Gaines yüreği için kalmalı demiyorlar . Orda sadece bir eğretileme var. Gaines oldukça yararlı bir takım oyuncusu . Bunun yanında bir çok maçta gayet iyi istatistiklerde yaptı.Belki de hepsinden önemlisi çok da istikrarlı bir oyuncu en iyi performansı ile en kötü performansı arasındaki aralık oldukça dar. Avrupa kariyeri açısından da belki de takımdaki oyuncuların en iyisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...