2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ender Arslan efes ten ayrılıyor. efes onun yerine barış ermiş i alacak . Ender boşta şu anda. Bize gelsin isterim. geçen sene kötüydü ama yeteneği tartışılmaz , bu sene patlama yapacaksa bu Galatasaray da olabilir.

Harun Şeker' Alıntı:
O zaman herkes yüreğiyle oynuyor....YALANMI...o zaman kimse gitmesin......herkes yüregi var diye iyi oyuncu kabul ediliyor bence cok sacma.....HERALDE GAİNESİN YÜREĞİ YETER DİYENLERİN İSTEGİ YENİ SEZONDADA SÜPÜRÜLMEK....

Hem yüreği var hemde sen sevsende sevmesende 13 sayı ortalamasıyla takımın LİDERİ kardeş..Bu ortalamanın neresi kötü şimdi??

Harun Şeker' Alıntı:
13 sayı diosun.....13 yaaa!!!Diğer takımlardaki sayı liderlerine baksan iyi olur....Hem ben GAİNES i çok seviyorum ama konu bu değildi.....(HATTA MASAÜSTÜNDE WALLPAPERI VAR YEMİNEDİYORUM)

Tamamda bizim takımda top paylaşıldığı için öyle tek kişiden 25-30sayı ortalama beklemen abes kaçar zaten..13 bence gayet makul bi rakam..

Büyük bir merakla transfer haberi veya başka birşey var mı diye buraya geliyorum fakat bazı arkadaşlarımızın konuyla alakasız kişisel tartışmalarından başka birşey göremiyorum...Lütfen bu tartışmalarınızı ''PM'' yoluyla yapın burası transfer topici...

ya harun şaka mı yapıyorsun kardeşim yahu kapatalım uzatmayalım bu konuyu çok merak ediyorsan en iyi yabancımız oylamasına bir bak derim kardeşim

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Harun Şeker":tj91td80]13 sayı diosun.....13 yaaa!!!Diğer takımlardaki sayı liderlerine baksan iyi olur....Hem ben GAİNES i çok seviyorum ama konu bu değildi.....(HATTA MASAÜSTÜNDE WALLPAPERI VAR YEMİNEDİYORUM)

Tamamda bizim takımda top paylaşıldığı için öyle tek kişiden 25-30sayı ortalama beklemen abes kaçar zaten..13 bence gayet makul bi rakam..[/quote:tj91td80]

Gaines hakkında olumlu olan herkesin yorumuna katılıyorum ama sana değil Emrecim.. :)

Solomon-Dee konusunda yaptığın karşılaştırmaları ve söylediklerini unutmadığımdan yorumuna kene kadar değer vermiyorum.. :p

Harun kardeş yorumlarıma değer vermen açısından teşekkür ederim sana.
Açıkçası Avrupa Basketbolu'nu pek takip etmem ve bilmem..
Türkiye Ligi ile ilgilinmeyi seviyorum.Tabii ki NBA ile de ilgilenmemek olmaz. :)

Andre Hutson ile ilgili konuşmak gerekirse yararlı olabilecek bir oyuncu.Zaten son yıllarda ne kadar düşüş içerisinde olursa olsun basketbolumuzun dinamolarından Efes Pilsen yabancı bir oyuncu alırken ince eleyip sık dokur.Tabii ki aralarında kötülerinde olduğu transferler yapmışlardır.Ancak aldıkları adamların daha çok takıma fayda sağladığını düşünüyorum.Bu sezon ne kadar kötü bir dönem geçirselerde..

Gidebilecek yabancılardan Dee ve Britton konusuna görüş birliğimiz olabilir.
Owens bize sezon içinde gerekli faydayı sağlayan oyuncularımızdandı..Ateletik yapısı,orta mesafeli ve dış şutları ile gayet hırslı gördüğüm bir oyuncudur kendisi.Takımda kalması konusunda son söz yönetim ve teknik ekibin olacak ancak bu konu hakkındaki düşüncem kalması yönünde olacaktır.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":eek:dsv27wv]Görmeyeli burası transfer topiginden çok sohbet platformuna dönmüş :p

Sen nerdesin?

Sensiz bu topic çekilmez.. :)

Hadi karala şuraya birkaç isim de gözümüz gönlümüz açılsın.. :p[/quote:eek:dsv27wv]
İsimden önemlisi takımda fuzuli yer kaplayan elemanların bir an önce gönderilmesi lazım..
Başta fatih solak´ın takımla ilişkisi kesilmeli ve Cemal nalga adında bi yerli pivotumuz var gelecek vaad eden :) Onunda icabına bakılmalı ...

Fulkerin yerli uzunlarına bakıyorsun Oğuz savaş,Ömer aşık ve Semih erden
Galatasaraya bakıyorsun Fatih solak, Cemal nalga ve Hüseyin besok

Tek efektif oyuncumuz Hüseyin (onunda yaşı kemale ermiş) Fatih ve Cemal ne işe yarar bu takımda ?

Fatih Solak artık Galatasaray'da miyadını doldurmuştur..

Geçen sezon tek pivot olan Asım Pars ile mücadele etmek zorunda kalmış Karşıyaka'ya Cemal Nalga'yı kiralayabilseydik şu anda Galatasaray'a diri,kendine güvenen ve genç bir pivot kazandırmış olacaktık.

Neyse yaşı itibariyle gecikmiş herhangi birşey yok..
Ligin kemik takımlarından Karşıyaka olmasa da örneğin Antalya takımlarından birine kiralanması gündeme getirilebilir.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Fatih Solak artık Galatasaray'da miyadını doldurmuştur..

Geçen sezon tek pivot olan Asım Pars ile mücadele etmek zorunda kalmış Karşıyaka'ya Cemal Nalga'yı kiralayabilseydik şu anda Galatasaray'a diri,kendine güvenen ve genç bir pivot kazandırmış olacaktık.

Ligin kemik takımlarından Karşıyaka olmasa da örneğin Antalya takımlarından birine kiralanması gündeme getirilebilir.
Malik Dixonlu takımda oynadıgı 1 yıl dışında ne katkısı olmuş ki Fatih Solagın miyadını doldurdu diyorsun :) ?

Kendini geliştirecegi yerde git gide hantallaşıyor :p

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":17lrb8sz][quote="Sinan Soysal":17lrb8sz]Görmeyeli burası transfer topiginden çok sohbet platformuna dönmüş :p

Sen nerdesin?

Sensiz bu topic çekilmez.. :)

Hadi karala şuraya birkaç isim de gözümüz gönlümüz açılsın.. :p[/quote:17lrb8sz]
İsimden önemlisi takımda fuzuli yer kaplayan elemanların bir an önce gönderilmesi lazım..
Başta fatih solak adlı soytarının takımla ilişkisi kesilmeli ve Cemal nalga adında bi yerli pivotumuz var gelecek vaad eden :) Onunda icabına bakılmalı ...

Fulkerin yerli uzunlarına bakıyorsun Oğuz savaş,Ömer aşık ve Semih erden
Galatasaraya bakıyorsun Fatih solak, Cemal nalga ve Hüseyin besok

Tek efektif oyuncumuz Hüseyin (onunda yaşı kemale ermiş) Fatih ve Cemal ne işe yarar bu takımda ?[/quote:17lrb8sz]
bence oğuz ,semih, ömer bi hüseyin etmez

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":124tbg6f]Fatih Solak artık Galatasaray'da miyadını doldurmuştur..

Malik Dixonlu takımda oynadıgı 1 yıl dışında ne katkısı olmuş ki Fatih Solagın miyadını doldurdu diyorsun :) ?

Kendini geliştirecegi yerde git gide hantallaşıyor :p[/quote:124tbg6f]

Fitch'li sezonda maç öncesi '' Fatih Solak smaç bassana '' tezahuratlarına gereken cevabı verip maçiçinde basamadığı smaçları ısınırken basarak o sezon yapması gerekenleri yapmış sayıldı zaten.. :)

Emin kardeş bence Ömer Aşık'ın hakkını yeme bu konuda..

Mirsad,Solomon gibi bir yığın çirkef adamın bulunduğu pis bir kulüpte kendisi saygısını ve duruşunu bozmayarak zaten kendisini gösterdi.Oyun açısından pek teknik yorum yapmayacağım ama yaşı itibariyle iyi bir oyuncu ve her geçen gün kendini geliştiriyor.

Beyler hala galatasaray forması giyen bir adam hakkında doğru düzgün yazın.Soytarı dediğiniz adam 3 yıldır iyi veya kötü size hizmet ediyor galatasaraylılık ruhunu gösteriyor aklınızı başınıza alın ve daha fazla seviyenizi düşürmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...