2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle diyorsun ama Play-Off finalinde Ömer aşıgın yaptıkları ortada ...!
Benim anlatmak istedigim Fulker tüm uzunlarından verim alabiliyor.Vidmardan bile :)
Bizim uzunlarımız biri Gelecek vaad ediyor diğeri ise gs tvde muhabirlik yapıyor :p

Bir iletiye 3 alıntı yapılamadıgı için iletimi normal olarak yazmak zorunda kaldım . Son yorumum Emir Kalyoncu arkadaşımızaydı yanlış anlaşılmasın :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":qpxtonkv]Bir iletiye 3 alıntı yapılamadıgı için iletimi normal olarak yazmak zorunda kaldım . Son yorumum Emir Kalyoncu arkadaşımızaydı yanlış anlaşılmasın :)

Emin Doğanca demek istedi Sinan..

Değil mi ? :)[/quote:qpxtonkv]
Bi bakim
Sahiden öyle :)

37. sayfaya kadar gelmiş topic diye ilk girdiğimde sevindim, herhalde bir transfer yaptık diye ama transfer yerine Gaines'i tartışılırken görünce hayal kırıklığına uğradım. Umarım yarın girdiğimde daha güzel yazılar görürüm.

Koray Enis' Alıntı:
37. sayfaya kadar gelmiş topic diye ilk girdiğimde sevindim, herhalde bir transfer yaptık diye ama transfer yerine Gaines'i tartışılırken görünce hayal kırıklığına uğradım. Umarım yarın girdiğimde daha güzel yazılar görürüm.
Oo sen bizi bilmezsin biz 300'ü bulmuş adamlarız. Gelenektir her 100 sayfada bir transfer gelir... :)
Artık Fatih ve Cemal'in kenardan gelip katkı yapmasını bekleyecek durumumuz kalmadı. Koca seneyi sadece Hüseyin ile geçirdik. o sakatlanınca 2, 4 numara ile oynadık. Onlarlada ne sıkıntılar çektik ortada. Hüseyin ile rotasyon oluşturucak bir pivot alınması zorunludur...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Koray Enis":zyj35uj3]37. sayfaya kadar gelmiş topic diye ilk girdiğimde sevindim, herhalde bir transfer yaptık diye ama transfer yerine Gaines'i tartışılırken görünce hayal kırıklığına uğradım. Umarım yarın girdiğimde daha güzel yazılar görürüm.
[/quote:zyj35uj3]
Oo sen bizi bilmezsin biz 300'ü bulmuş adamlarız. Gelenektir her 100 sayfada bir transfer gelir... :)
O zaman ha gayret arkadaşlar 63 sayfa daha yazabilirsek yeni bir guard ile tanışabiliriz.. :)

transferler yine geç olursa yine hüsranla geçer bu sene (bıktım artık ya futbolda ve baskette t.d konusu belirsiz transfer yok sıkıcı oldu çok)

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":gctf9ean][quote="Koray Enis":gctf9ean]37. sayfaya kadar gelmiş topic diye ilk girdiğimde sevindim, herhalde bir transfer yaptık diye ama transfer yerine Gaines'i tartışılırken görünce hayal kırıklığına uğradım. Umarım yarın girdiğimde daha güzel yazılar görürüm.
[/quote:gctf9ean]
O zaman ha gayret arkadaşlar 63 sayfa daha yazabilirsek yeni bir guard ile tanışabiliriz.. :)[/quote:gctf9ean]
Yalnız bu dediğini çok tuttum kardeşim :p ozaman yaz tatilinin ilk haftası transferi hallederiz

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":3cycn7rg][quote="Koray Enis":3cycn7rg]37. sayfaya kadar gelmiş topic diye ilk girdiğimde sevindim, herhalde bir transfer yaptık diye ama transfer yerine Gaines'i tartışılırken görünce hayal kırıklığına uğradım. Umarım yarın girdiğimde daha güzel yazılar görürüm.
[/quote:3cycn7rg]
O zaman ha gayret arkadaşlar 63 sayfa daha yazabilirsek yeni bir guard ile tanışabiliriz.. :)[/quote:3cycn7rg]

Yeni guard beklemeyin boşuna :) Dee var diğerleri hikaye :)

insan bazı şeylerin değerini kaybettikten sonra anlıyor.. foruma yeni katılmama rağmen, çok uzun süredir takip etmekteydim. geçen sene kaybettiğimiz maçlardan sonra herkes fitch e sallıyordu ama, şu forumda bu sene fitch i aramadık diyecek kimsenin çıkacağına inanmıyorum .kritik anlarda çok aradık onu, böyle olunca iş dee ye kaldı. halbuki dee çok skorer bir oyuncu değil. buna rağmen skorer oyuncu eksikliğimizden mütevellit, son toplar onun elinde patladı yani diyeceğim keşke geri dönse :(

Kaan Can Garip' Alıntı:
insan bazı şeylerin değerini kaybettikten sonra anlıyor.. foruma yeni katılmama rağmen, çok uzun süredir takip etmekteydim. geçen sene kaybettiğimiz maçlardan sonra herkes fitch e sallıyordu ama, şu forumda bu sene fitch i aramadık diyecek kimsenin çıkacağına inanmıyorum .kritik anlarda çok aradık onu, böyle olunca iş dee ye kaldı. halbuki dee çok skorer bir oyuncu değil. buna rağmen skorer oyuncu eksikliğimizden mütevellit, son toplar onun elinde patladı yani diyeceğim keşke geri dönse :(

Yahu şu fitch takıntısını anlamadım gitti.evet iyi oyuncu skorer oyuncuyduda bu mu ya sadece, koca basketbol dünyasında bi fitch mi bi onu mu biliyoruz .Ya en yakın G.Canaria diye bi takımla oynadık ulebde.Orda mütişh bi skorer olan C.English diye bi adam vardı pardon ama fitch' 5 e katlardı,daha bi sürü oyuncu var artık bırakalım fitch olayını o defter kapandı bizim için.Yeni daha iyi ve bize yakışan oyuncular bulalım lütfen...

Benim gelecek sezon adına umidim kesiliyor gunden gune..Acaba neyi bekliyor,yonetim cok merak ediyorum.Hayır yani Kaya gibi iyi oyuncuları kacircaz..Zaten seneye efes-fb final oynar,biz ise yarı final yaparız en iyi ihtimal telekom ile birlikte..

Şuan'a kadar ;
1-Ne Hedefler belli ..
2-Ne Takımı Çalıştıracak koç belli ..
3-Ne bütçe belli ..
4-Ne gidecek kalacak oyuncular belli
5-Ne İlgilendiğimiz oyuncular belli nede bütçemiz belli ...

Erkek takımında bir belirsizlik var

Sakin olun arkadaşlar. Daha resmi olarak 07-08 sezonu bile bitmedi.

Tabi bunu söylerken bu sene de kadro eylülde kurulmasın.

Benim yıldız oyuncum şunu yapmasını isterim seneye kim olursa olsun....

İsrail'de play-off finalinde Hapoel Holon, Maccabi Tel Aviv'i Malik Dixon'ın bitime 2.3 saniye kala kaydettiği basketle 72-73'lük skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Bize böyle başarıyı yaşata bilecek kaliteli birisini istiyoruz...ah Malik ahh..Helal sana

Tugay Aktepe' Alıntı:
Emin kardeş bence Ömer Aşık'ın hakkını yeme bu konuda..

Mirsad,Solomon gibi bir yığın çirkef adamın bulunduğu pis bir kulüpte kendisi saygısını ve duruşunu bozmayarak zaten kendisini gösterdi.Oyun açısından pek teknik yorum yapmayacağım ama yaşı itibariyle iyi bir oyuncu ve her geçen gün kendini geliştiriyor.
abi kalite olarak dedik herhalde performans olarak ömer bu sene cok gelişme kaydetti farkındayım

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":13kmg58k]Emin kardeş bence Ömer Aşık'ın hakkını yeme bu konuda..

Mirsad,Solomon gibi bir yığın çirkef adamın bulunduğu pis bir kulüpte kendisi saygısını ve duruşunu bozmayarak zaten kendisini gösterdi.Oyun açısından pek teknik yorum yapmayacağım ama yaşı itibariyle iyi bir oyuncu ve her geçen gün kendini geliştiriyor.
abi kalite olarak dedik herhalde performans olarak ömer bu sene cok gelişme kaydetti farkındayım[/quote:13kmg58k]

Emin zaten kalite olarak Türkiye'nin lider pivotu Hüseyin Beşok'tur..

Futbolda Hakan Şükür nasıl bir sporcu ise Hüseyin Beşok da basketbolda öyledir.

Oğuz Uzun' Alıntı:
Dee'nin gittiğinden haberin yok galiba,tutturmuşsun dee dee diye

Bırak onu kendi haline Oğuz kardeş.

Bana hala Dee Dee deyip duruyor.Bir insan belli bir oyuncuya sempati duyabilir ama sempati sınırları aşarsa kişiyi antipatik yapar.İşte Mustafa örneğinde gördüğümüz gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...