2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Oğuz Uzun":eek:di3i3vf]Dee'nin gittiğinden haberin yok galiba,tutturmuşsun dee dee diye

Bırak onu kendi haline Oğuz kardeş.

Bana hala Dee Dee deyip duruyor.Bir insan belli bir oyuncuya sempati duyabilir ama sempati sınırları aşarsa kişiyi antipatik yapar.İşte Mustafa örneğinde gördüğümüz gibi..[/quote:eek:di3i3vf]
abi orda mustafa haklı . sırf dee brown a sutu yok diye , son topları kullanamıyor diye bu eleştiriler yapılıyor ki bu eleştiriler adamı basketbola küstürür . eğer dee brown ın şutu olsa bu eleştirilerin yapılmayacağı aşikar

Yarın Yine Transfer Haberi Varmı acaba diyerekten gireceğim foruma ... Şu transfer haberini veren arkadaş'a bir ödül verelim forumda ya ..

Önereceğim isimler yada gönlümden geçenler ...
-Ratko Varda
-Jamel Thomas
-Papadapoulos
-Charles Smith
-Drew Nicholas
-Marcus Slaughter
-Eddie Basden
-IAKOVOS TSAKALIDIS
-LYNN GREER
-LANGDON, TRAJAN
-RAKOCEVIC, IGOR
-SANTIAGO, DANIEL
-HAISLIP, MARCUS
-NDONG, BONIFACE
-BULLOCK, LOUIS
-FIZER, MARCUS

Bu oyunculardan en az bir tanesini alıp sükse yapabiliriz ..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Oğuz Uzun":uq60hrzm]Dee'nin gittiğinden haberin yok galiba,tutturmuşsun dee dee diye

Bırak onu kendi haline Oğuz kardeş.

Bana hala Dee Dee deyip duruyor.Bir insan belli bir oyuncuya sempati duyabilir ama sempati sınırları aşarsa kişiyi antipatik yapar.İşte Mustafa örneğinde gördüğümüz gibi..[/quote:uq60hrzm]
siz de 3 5 kişi takmışsınız dee ye gidiyorsunuz... bakalım yeni sezonda takımda kalırsa görürüm ben sizi o laflarınız nasıl yedirecek size ..

Efesin gozden cıkardıgı Ender Arslan'a ülkerbahce talip olmus.Guzel bir gelisme bu..Umarım ulkerliler hep boyle transfer yapmaya devam ederler.Ayrıca Tanjevic Fatih Solagı cok istiyordu degilmi?? Fatih Solak-Ender Arslan fb'ye gitse daha baska ne istemeyiz.Bize gelmesinde Ender...

Tek Tutku Acık derim is yapabilecek..Yabancı oyun kurucu ise yeni gelecek coacha baglı olacak.El Amin-Solomon tarzı ust duzey bir oyun kurucu alınmalı..Oyle artık sıradan,caylak isimlere yonelmemeliyiz.

Asist programında ismet Badem Murat Özyer'in takımdan ayrıldığını söyledi. Ergin Ataman'a teklif yapılmış ama efesi tercih etmiş.
YAbancılardan gelen giden yok ve isimlerde belli olmamış dedi

Transferde mutlaka Nicevıc tarzı basketbolu ıyı bılen bı uzun alınmalı ,alınması zor ama El Amın gıbı hem ıyı bı oyun kurucu hemde salona adam cekecek bı oyun kurucu alınmalı.Ama bunları yapacak bı yonetici olmalı once, oda olmadığına gore seneye yıne 5 yada 6. olacak bı takım oluruz.İNŞALLAH YANILIRIM....

takım iyi olsun böyle finale oynayacak bir takım olsunda ben bile gelirim maça tek başıma hiç düşünmeden

abdi ipekçi deyiz dimi seneye

Benim guard için önerim Popovich olacak. 2-3 sene önce Efeste oynamıştı, geçen sene zalgristeydi. şutu olan yetenekli, oyun kurabilen bir oyuncu. Keşke alsak. Türk guard için Can Akın düşünülebilir. Galatasaray da oynayacak tecrübeye erişti bence. Gelse rotasyona katkı sağlar.
Bizden ses seda yokken Mersin Onur Aydın ı transfer etti. Avrupadan da bomba transfer soylentileri dolaşıyor. Bİz de bir an önce transfere başlamalıyız.

bişi sorucam seneye abdi ipekçi demiyiz eğer ordaysak maçlara gelicemde orda değilsek ayhan şahenk teysek orası cok uzak diye gelemeyecem abdi ipekçe bize 5 10 dk uzaklıkta

Alperen Küçük' Alıntı:
bişi sorucam seneye abdi ipekçi demiyiz eğer ordaysak maçlara gelicemde orda değilsek ayhan şahenk teysek orası cok uzak diye gelemeyecem abdi ipekçe bize 5 10 dk uzaklıkta
A.İpekçideyiz kombine paranı kenara koy bence :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alperen Küçük":32hatjld]bişi sorucam seneye abdi ipekçi demiyiz eğer ordaysak maçlara gelicemde orda değilsek ayhan şahenk teysek orası cok uzak diye gelemeyecem abdi ipekçe bize 5 10 dk uzaklıkta
A.İpekçideyiz kombine paranı kenara koy bence :)[/quote:32hatjld]

kombine fiyatı ne kadar olurki

Alperen Küçük' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3cco86ke][quote="Alperen Küçük":3cco86ke]bişi sorucam seneye abdi ipekçi demiyiz eğer ordaysak maçlara gelicemde orda değilsek ayhan şahenk teysek orası cok uzak diye gelemeyecem abdi ipekçe bize 5 10 dk uzaklıkta
A.İpekçideyiz kombine paranı kenara koy bence :)[/quote:3cco86ke]

kombine fiyatı ne kadar olurki[/quote:3cco86ke]100 lira olur:)

kombine fiyatı ne kadar olurki[/quote]100 lira olur:)[/quote]

o kadar parayı bi anda vermem imkansız :D ama ben geleceğim her maç öncesibiletimi alabilirim sizi orda bulmamın imkanı varmı

Alperen Küçük' Alıntı:
kombine fiyatı ne kadar olurki
100 lira olur:)[/quote]

o kadar parayı bi anda vermem imkansız :D ama ben geleceğim her maç öncesibiletimi alabilirim sizi orda bulmamın imkanı varmı[/quote]Ben seni bulurum 8)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...