2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık transfer konusunda gelenler değil gidenleri konuşalım isterseniz :)
Böyle yazılara bile dokunmuyoruz, herkes içinden geleni doğru şekilde yazıyor ve hatta rakip taraftarlar bile gelip bize laf atabiliyor ama forum dikta rejimine benzetiyor işine gelen.
İlginç tabi...

Örnek olması için bu yazının internet diliyle yazılmış halini yazıyorum :

Artıq transfer qonusnda gelenler deil gidenleri qonusalm bole yazılara bile doqunmuyrz herqez içinden geleni doru seqilde yaziyr ve hatta raqip taraftarlr bile gelip bize laf atabiliyr ama forum diqta rejimine benzetiyor işine gelen ilginc tabi

Murat İnal' Alıntı:
Artıq transfer qonusnda gelenler deil gidenleri qonusalm bole yazılara bile doqunmuyrz herqez içinden geleni doru seqilde yaziyr ve hatta raqip taraftarlr bile gelip bize laf atabiliyr ama forum diqta rejimine benzetiyor işine gelen ilginc tabi
:muhaha

sanırım 1hafta içinde bellli olacakmış arkadaşlar bekleyip görelim herkes bir takımla anlaştığı için biraz daha beklenecekmiş hayırlısı

Aksine çok istedik Kerem Tunçeri´yi ancak transfer olduğu takımın önerdiği teklifin yakınından dahi geçemedik. O da tercihini yurtdışında oynamaktan yana kullandı.

Kerem, Beşiktaşta oynadıgı dönem bir acıklama yapmıştı."Galatasaray'a dönmem artık söz konusu olamaz" demişti.

Bu açıklamaların nedeni ise;
Tribünlerden Kerem'e ettiğimiz küfürlermiş...

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
Kerem, Beşiktaşta oynadıgı dönem bir acıklama yapmıştı."Galatasaray'a dönmem artık söz konusu olamaz" demişti.

Eğer gerçekten küfür varsa ki bence kesin vardır Kerem doğru bir tercih yapmış.Eskiden ona kızardım neden gelmedi diye ama aynı şeyi bana yapsalar bende aynı kararı verirdim.Şu küfür aptallığını ve basitliğini salonlardan bir atsak zaten futbol maçlarına küfür yüzünden gitmeyen bir çok insanı da basketbol salonlarına çekmiş oluruz.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Yunus Gökyıldız":fpuxsaom]Kerem, Beşiktaşta oynadıgı dönem bir acıklama yapmıştı."Galatasaray'a dönmem artık söz konusu olamaz" demişti.

Eğer gerçekten küfür varsa ki bence kesin vardır Kerem doğru bir tercih yapmış.Eskiden ona kızardım neden gelmedi diye ama aynı şeyi bana yapsalar bende aynı kararı verirdim.Şu küfür aptallığını ve basitliğini salonlardan bir atsak zaten futbol maçlarına küfür yüzünden gitmeyen bir çok insanı da basketbol salonlarına çekmiş oluruz.[/quote:fpuxsaom]
Çok doğru söylemişsin.Holiganlar yüzünden taraftar seyirci kitlesi azalıyor.İnsanlar adam akıllı dursa küfür etmeseler sadece takımlarına desteği düşünseler daha fazla seyirciye oynarız.Mesela böyle şeyler çok olduğundan Ali Sami Yen'de babam beni her maça göndermiyor.Yani insanların kendilerini düzeltmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...