2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Eren sen bir şey yapmadın ;)

Arda Adana'da oynadığı takımın adı Adana Fenerbahçe.
Yok panik oldum bi an dedim birinin damarına mı bastık öle dedikte diye:)) sonra ismi googleden arattım herşeyi öğrendim:)))
Bu arada Burak kardes bir adet Milan'ımız daha oldu Milan Baros:)))

Arkadaşlar Barış Güney'i 1 kez izledim..Pertevniyal ile Fülker final maçında..Saymadım ama tahminimce 25lerde sayı atmıştı..Fülkerin Maxim ile yıldızıydı..Zaten G.Saraylı olduğu iddiaları dolaşıyordu...Doğruymuş :) .. Helal yönetime..Çok iyi bir transfer olmuş..Ülker'de oynadığım yıllardan tanıdığım kadarıyla da Teoman'da çok büyük potansiyel var..Bu sene bu ikili + İsmet kadromuza gençlik ve derinlik kattı..SAYGILAR..

Berk Tuna' Alıntı:
Arkadaşlar Barış Güney'i 1 kez izledim..Pertevniyal ile Fülker final maçında..Saymadım ama tahminimce 25lerde sayı atmıştı..Fülkerin Maxim ile yıldızıydı..Zaten G.Saraylı olduğu iddiaları dolaşıyordu...Doğruymuş :) .. Helal yönetime..Çok iyi bir transfer olmuş..Ülker'de oynadığım yıllardan tanıdığım kadarıyla da Teoman'da çok büyük potansiyel var..Bu sene bu ikili + İsmet kadromuza gençlik ve derinlik kattı..SAYGILAR..

Barış yazmışım kusura bakmayın Alican Güney :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Berk Tuna":3s978kum]Resmi site niye açıklamadı bu transferi :S

Çünkü alt yapımız olduğunu bile bildiklerinden şüpheliyim.[/quote:3s978kum]

Bu sene büyük ihtimalle A Takım ile çıkar ve süre alamaz..İlerde çok faydalanacağımıza inanıyorum Teoman ile ikisinde..İyi transfer olmuş..SAYGILAR..

Baran Mertoğlu' Alıntı:
bide maxim'i alsak onlardan en büyük darbeyi vururuz alt yapılarına. :)

Biz İsmet'i oynatmıyorken Maxim'i değil oynatmak kadroya dahi almayız..Zaten ne işimize yarar..Alican işimize yarayacak bölgeye daha fizikli,daha atletik ve daha büyük şeyler beklenen bir oyuncu ve G.Saraylı :) ..SAYGILAR..

Berk Tuna' Alıntı:
[quote="Baran Mertoğlu":2l4i5i8x]bide maxim'i alsak onlardan en büyük darbeyi vururuz alt yapılarına. :)

Biz İsmet'i oynatmıyorken Maxim'i değil oynatmak kadroya dahi almayız..Zaten ne işimize yarar..Alican işimize yarayacak bölgeye daha fizikli,daha atletik ve daha büyük şeyler beklenen bir oyuncu ve G.Saraylı :) ..SAYGILAR..[/quote:2l4i5i8x]

maxim bence gelecekte büyük işer yapacak bir oyuncu ve adından söz ettirmeye başladı şimdiden.Ayrıca burda biraz gırgıra vurmaya çaışmıştım kardeşim :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Berk Tuna":2u4zo4f3]Resmi site niye açıklamadı bu transferi :S

Çünkü alt yapımız olduğunu bile bildiklerinden şüpheliyim.[/quote:2u4zo4f3]
Ağzına sağlık valla Burak.Superlig formulanın test sonuçları saniyeler içinde resmi sitede yer alıyor fakat bir basketbol haberi kaç saat bekliyor.En basitinden siteyi önemsemedikleri şuradan belli.Yeni bir site yapmışlar çok kişiye uluşmak adına fakat hala ortada ing, almanca vb. dil destekleri yok.GS dergisinin son sayısında belirtmişler yakında diye ama yakın ne zaman bilen yok:)Onca transfer yapıldı para harcandı.Belki sırbistandaki çocuk guroviç için belkide çek bir çocuk baros için resmi siteye baktı ama eli boş döndü...
Fuzulinin dediği gibi:Konuşsam ne işe yarar;sussam gönül razı değil...

Su Turkıyenın en buyuk kucultmesı olan Maxım mı,sahı kac senedır genc takımda oynuyor o,gecınız efendım,bu zaman kadar sıcrayamamıs sımdımı sıcrayacak...

Ali Ozen' Alıntı:
Su Turkıyenın en buyuk kucultmesı olan Maxım mı,sahı kac senedır genc takımda oynuyor o,gecınız efendım,bu zaman kadar sıcrayamamıs sımdımı sıcrayacak...

burada fenerbahçenin bir basketbolcusu icin tartışmaya girecek değilim yalnız sunuda belirtmeden gecemeyeceğim bu adam 91 doğumlu genç takımlarının en başarılı basketbolcusu.Genç milli takımında en önemli isimlerinden birisi.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":3531oq85] Sporx.com da okuduğum bir ropörtajda fenerbahçenin altyapı sorumlusu bir adam biz artık fenerli olmayan çocukları altyapıya almıyoruz demişti...
Mikrofonlarımızı Arda Öztürk´e uzatıyoruz...[/quote:3531oq85]

Yalan kardeşim yok öyle birşey :) :) :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Röportajda geçecek ama buradan da belirtelim;

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Alican Güney'i almışız. Barış'ın kardeşi oluyor kendisi.
Kerem abi röportajı yapıldı mı?Ne zaman öğrenebiliriz.İnşallah takımımıza yararlı ve faydalı olur.Maxim bence ondan daha yetenekli Maxim i de alırsak süper olur.Birde süper dev Enes Kanter i alalım.Enes ilerde NBA de oynayabilecek kapasitede ve yetenekte bir oyuncu keşke alsak.
Kerem abi şimdiden sağol.

Suat Aydın' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":sya3vil8]Röportajda geçecek ama buradan da belirtelim;

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Alican Güney'i almışız. Barış'ın kardeşi oluyor kendisi.
Kerem abi röportajı yapıldı mı?Ne zaman öğrenebiliriz.İnşallah takımımıza yararlı ve faydalı olur.Maxim bence ondan daha yetenekli Maxim i de alırsak süper olur.Birde süper dev Enes Kanter i alalım.Enes ilerde NBA de oynayabilecek kapasitede ve yetenekte bir oyuncu keşke alsak.
Kerem abi şimdiden sağol.[/quote:sya3vil8]

Enes Kanter süperde , onu alabilmek için remzi beyin veya mahmutun kafası iyi bir anına gelip imza attırmamız gerek :p yoksa enes bırakılacak bir oyuncu değil.. geçen sene yıldızlar ligi final maçında Efes pilsen'e karşı 46 sayı 26 ribaund ile oynamış..''Oha '' denilecek bir durum 8)

off topic ama yine de yazmak istedim.

belki bilen arkadaşlarımız vardır.ben ilk defa şimdi duyduğum için yazıyorum

murat özyer az önce gstv nin haberlerinde tufan sezonu kapattı dedi.6 ay da falan iyileşebilir ama dedi bu sezon aramızda bulunması zor dedi.sezon sonunda aramıza katılırsa seviniriz ama bu sürpriz olur dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...