2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şahsi olarak Gurovic transferinin sonuna kadar arkasındayım.Hatta şansım olsa formasını alacağım.Ama sahada basketbol dışında işler yapılırsa bunada tepki verilir ama şu an için sonuna kadar arkasındayız.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Kusura bakmayın ama iletimin silinmesini çok manidar buluyorum. spor sadece spor değildir !!! bizi biz yapan değerleri unutmayalım...

Kaan bu adam galatasaray formasını yeremi attı taraftarımıza el kol harektimi etti yada bizim formamız altından bize yakısmıcak hareketmi etti cümlemi kurdu anlamadim bizim degerlerimizin hangisini zorladı yada aştı bu adam söle bende hak vereyim sana ???

Volkan şu an burada bunu söylemem, takımımıza sadece zarar verir. başkalarının eline koz vermek istemiyorum. dallanıp budaklanmasın. Gurovic var diye de takımı desteklemeyecek değiliz.. aslanlar gibi gideriz yine salonlara ama hazmedemiyorum bu transferi...

Kaan Can Garip' Alıntı:
Volkan şu an burada bunu söylemem, takımımıza sadece zarar verir. başkalarının eline koz vermek istemiyorum. dallanıp budaklanmasın. Gurovic var diye de takımı desteklemeyecek değiliz.. aslanlar gibi gideriz yine salonlara ama hazmedemiyorum bu transferi...

İste bende bunu anlamıyorum ben sırf bu adam için kombine alıcam ozaman bilmek hakkım galatasaraya imza attıktan sonra bizi kücükdüsürücü ne yapmıs bu adam ???

Kaan Can Garip' Alıntı:
Allah için imza attıktan sonra hiçbir aykırı hareketi yok.. ama önceden yaptıkları çok vahim.

Kaan gecmis ile yasayamayız bak kendimizi futbolda kandırıyoruz gecmişle bugun other takım devler liginde biz nerdeyiz ama bazıları armadan ışık parladıgını bazıları takımdan ışık cıktıgını sölüyo.

Bizi bu forma altinda yaptıkları ilgilendirsin gecmisi inanısı bizi baglamasın burda bile biz kendi içimizde bir olamıyoruz o adamda ailesinden cevresinden böle görmüs inanmis vede yasamis ise bizden önce yargısız infaz olur

Belki de sen haklısın Volkan.. elbette ki formamızı taşıyor, ne tribünde kimseye laf söyletirim, ne de kendim söylerim. ama bu onun geçmişte yaptıklarını sineye çektiğim anlamına gelmez. sadece beklerim bir sene, bir saat gibi geçsin diyerekten...

Çok yanlış düşünceler.Ozaman 'nazizimden' gelme riskine göre Alman oyuncuda almayalım ki Almanların çok büyük bir kısmı Hitler aşığıdır.Ben Guroviç'in bu forma altında yaptıklarına yapacaklarına bakarım.Yukarda Allah var antrenmanlarda Ziziç'le nasıl paslaştığı oynadığını gördükten sonra hiçte laf söylemem bu adama bizimde söylemememiz lazım.Hazmedememek derken zaten bizim hazmetmemizi gerekecek bir durum yok ortada.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Kusura bakmayın ama iletimin silinmesini çok manidar buluyorum. spor sadece spor değildir !!! bizi biz yapan değerleri unutmayalım...
Kaan, konu ne zaman medyada gündeme geldi? Medyayı eleştiriyoruz ama bu konuda eşeğin aklına karpuz kabuğunu biz getirdik. Transfer bitip sözleşme imzalandıktan sonra bu konuyu tartışmak zarardan başka bir şey getirmez bize. Oyuncumuz onaylamayacağımız hareketler içerisine girerse emin ol ki en büyük tepkiyi veririz, ama şimdi değil.

Alper Gülgen' Alıntı:
Boşver abi sakin kalalım Eleştiriyi Kaldıramıyor insanlar nedense...
Alper, burası siyasi bir forum değil ki oyuncumuzun fikirleri tartışılsın. Milan Gurovic´in basketbolcu kimliğine yönelik eleştiriler geldi de engel mi olduk?

Herkezin geçmişi geleceği değildir adamda kendini değiştircektir elbet eskiye fazla dönnemeyelim hazırlık maçındaki performansını konuşalım bence. gerçi konuşulacak bişeyde yok 21 sayıya bişey denmez anca şapka çıkartılır.

Galatasaray forması için emek veren herkes önemli ve değerlidir...Arkadaş'ın transfer bittikten iki ay sonra bile böyle kışkırtıcı yorumlar yapması pekte iyi niyetli olmadığının açık göstergesidir kanımca...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Galatasaray forması için emek veren herkes önemli ve değerlidir...Arkadaş'ın transfer bittikten iki ay sonra bile böyle kışkırtıcı yorumlar yapması pekte iyi niyetli olmadığının açık göstergesidir kanımca...
Bana mı söylüyorsun bu lafı ?

Sustum şu sitenin yöneticilerinin hatrına. başka forumlarda nasıl savaştıklarını gördüğüm için sustum, bir de ben canlarını sıkmayayım diyerek...

Düzeltme; İletinin bir bölümü silinmiştir. Unutmayın! Ülkelerin dostları yoktur, çıkarları vardır.

Onur Yavuz

şu hale bak yaa.adam geldi geleli yerden yere vuruluyor.siz bırakın adamın siyasi görüşünüde oyununa bakın.bence gurovic galatasaray taraftarının sevgilisi, galatasaray ında simge oyuncularından olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...