2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birşey soracağım abilerim arkadaşlarım.
Gerçekten çok önemli...
Bir ara bizde oynayan bir oyuncu vardı Donald Little diye(yanlış değilsem).
Nasıl birisi o oyuncu bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Birşey soracağım abilerim arkadaşlarım.
Gerçekten çok önemli...
Bir ara bizde oynayan bir oyuncu vardı Donald Little diye(yanlış değilsem).
Nasıl birisi o oyuncu bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Topic ile ilgisini anlayamadım ama :p http://www.galatasaray.to/forum/showthread.php?p=15217 burada ki yorumlardan bir şeyler öğrenebilirsin sanırım ;)

Bu da bir resmi abimizin 8)

Recep Sarımeşe' Alıntı:
Alperen Kaplan":1gpk44ca]Birşey soracağım abilerim arkadaşlarım. Gerçekten çok önemli... Bir ara bizde oynayan bir oyuncu vardı Donald Little diye(yanlış değilsem). Nasıl birisi o oyuncu bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirim.[/quote] Topic ile ilgisini anlayamadım ama :P [url="http://www.galatasaray.to/forum/showthread.php?p=15217' Alıntı:
http://www.galatasaray.to/forum/showthread.php?p=15217[/url] burada ki yorumlardan bir şeyler öğrenebilirsin sanırım ;)

Bu da bir resmi abimizin 8)[/quote:1gpk44ca]
Transferle ilgili bir mevzuu ;) Ama bize değil tabii...
Teşekkürler,ayrıntıları şu an veremesem de şunu sorayım orta ve alt sıralara oynayan bir takımda iş yapar mı sence?

[/quote]
Transferle ilgili bir mevzuu ;) Ama bize değil tabii...
Teşekkürler,ayrıntıları şu an veremesem de şunu sorayım orta ve alt sıralara oynayan bir takımda iş yapar mı sence?[/quote]

Valla yapar gibi gözüküyor 4-5 sene önceki istatistiklerinden..hoplayan zıplayan bi abimiz ama yorumlarda da görüldüğü üzere sorunlu bir kişilik..bu arada hangi takım için düşünülüyo bu abi :)

Yapmaz biraderim. Herifi en son Bahreyn de izledim ; değil birinci lig orta ve alt sıralar; 2. lig orta ve alt sıralarda bile iş yapmaz...

Cevher'in kazandığı smaç yarışmasında ayakkabısını çıkararak smaç yapan şuursuz değil mi bu =) Ben Galatasaraydayken hatırlıyorum onu ondan iyi odun olur :)

Burak Barut' Alıntı:
Cevher'in kazandığı smaç yarışmasında ayakkabısını çıkararak smaç yapan şuursuz değil mi bu =) Ben Galatasaraydayken hatırlıyorum onu ondan iyi odun olur :)

Bir de bıçaklama olayı vardı sanırım;ama yanılıyor da olabilirim,o kadar çok yabancı geldi ki.

Yine Chris Garnett kadar sevdiremedi Little kendini.Beterin beteri var. :p

Aykun Alan' Alıntı:
bu arada söylenenlere göre efes pilsen yeni sezonda ayhan şahenkte oynayacakmış.Bu nekadar doğru?

Bunu 2 ay önce konuşmuştuk zaten Aykun. Ayhan Şahenk-Abdi İpekçi arasında gitmemizin nedenlerinden biriydi. Çünkü 3 takım maç oynayınca ligde maç günlerini ayarlamak zor oluyordu.

Donald hafif catlakti kesinlikle, geldigi ilk mac cikisi kizlarin Besiktas deplasmanina gitmistik Ron ile beraber, direk enteresan konulara girmisti sohbet sirasinda. Tatli deli bir adamdi yada en azindan tatli kismi varmis gibi gozukuyordu deliliginin yani sira. Maclarda inanilmaz vurdumduymazdi. Son macinda, gidecegi belliydi o zaman Anwar Ferguson gelmisti denenmeye daha sonra Jason Keep alindi, tamamen keyfine mac yapar gibiydi. O gun ona biraz mahcup olmustum aslinda.

fatih i bugün izleyen bazı forum yazarları umarım bazı şeyleri daha iyi anlamıştır..
basketbolunun sonuna gelmiŞ bir hüseyin ve cemal nalga mı yoksa fatih mi..bugün fatih birçok kişiye gereken cevabı vermiştir..murat özyer yine hatalı bir tavır sergilemiştir..zizic ile hüseyin berbat bir pota altı savunması yapar...şimdiden söyleyeyim..FATİHİ MUMLA ARAYACAĞIZ..

Fatih geçen sene topu elinde tutamadığında da Fatih Fatih diye burada propaganda yaptınız mı? İyi günde bağırın bakalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...