2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Misafir' Alıntı:
engin özerhun açıkladı kerem tunçeriyle ilgilenmiyoruz diye

Kerem bizim için kilit bir oyuncu Efes'ede gelmesi işimizi görür(Engin yolu ile) bize gelmesi çok çok daha fazla işimizi görür.
Fakat tek başına Kerem'i almak bizi kurtarmaz bunu unutmayalım çünkü Kerem doğası itibariyle çok skorer bir oyuncu değil ama oynatması kesin bir oyuncu oyüzden pota altınada bitiriciliği olan bir pota alltı lazım M.S ve Ziziç'in gidecek olması ve geleecek boonservis ile sanırım bu 2 oyuncu için gereken paraya sahip olabiliriz.

a.dedehayır skyturkte maç öncesi konuşma yaptı eğer zizic giderse yerine bastıra bastıra daha iyisini alırız dedi

Ah ah Barış Telekom'da kenarda yatıyor...

Herkes fantazi yapıyor bir kere de ben yapim:)
Efes'ten Engin,Telekom'dan Barış birde Kristiç.. Neyse vazgeçtim :)

Kerem Tunçeri,
Evren Büker,
4/5 oyuncusu getirebilirsek iyi olurdu. Zizic ve Strickland'a odenecek olan ucrete Zizic'ten elde edilecek bonservisi de eklersek, az bir katkıyla bu iş olur gibi.

Kerem'le anlasmadan ve Zizic'ten istenilen bonservis alınmadan Zizic bırakılmaz herhalde.

Zizic in kalmasını isterim ama gidecek gibi görünüyor ve MS gitmesini çok isterim o da giderse 2 yabancı alabiliriz.Türk olarak Evren,Barış Ermiş veya Kerem ( Kerem efese giderse Engin ) bunlardan birini alabiliriz. Bence MS nin yerine P.Karşıyaka daki Mims alınabilir. Çok iyi şutu olan bir oyuncu .

mire chatman türk telekom maçı 20 sayı 5 asist ;) bu arada baxterında gelmesiyle daha takım olmuş bejeke çok fazla zorlamışlar hatta yeniyorlarmış biraz daha dikkatli olsalarmış.

MS için artık daha fazla beklememek gerekir. Zizic de olayı kafasında bitirmiş görünüyor. O yüzden onda da daha fazla ısrar etmek fazla birşey getirmez. Gönül ister ki Zizic kalsın. Çünkü onun gibi uzun Avrupa'da sayılı zaten... Onu geç bulduk çabuk kaybediyoruz. Kaybetmemizde rotasyonun yanında ULEB'ten elenmemizinde payı olduğunu düşünüyorum...
Engin Atsür, Evren Büker ve Owens tarzı bir 4 numara bizim işimizi görür. Tabi gönül Kerem Tunçeri'yi istiyor...

zizic in mutsuz olduğu her halinden belli oluyor.bundan sonra ondan verim alamayız.onun yerine pota altına atletik bir uzun almalıyız.strickland ın gönderilmesi için neden bu kadar bekleniyor anlamış değilim.bu oyuncunun yerine kerem tunçeri gelirse cüneyt-kerem ikilisi rakiplerin korkulu rüyası olur.

zizic bence gidecek dedikodularına rağmen pota altında leon u bitirerek ne kadar profesyonel olduğunu kanıtladı ki murat hocada onu milo çok verimli oynamasına ve cemelde iyi oynamasına rağmen sahada oynatarak kalmasını istediğini adeta ona bildirdi bence kalamlı ama gidersede sert atletik bir 5 numara gelmelidirki buda bu saatten sonra çok zor.

Semih Tuna' Alıntı:
Zizic'in yerine şuan gönlümdeki tek ismi söylüyorum;

Esteban Batista.
Esteban batista mantıklı olabilir maccabiden ayrılacağına dair bir iddaa vardı.
acaba ingilizce iyi olan bir arkadaş şunu çevirebilir mi?
"The third player who shoul leave Tel-Aviv is Esteban Batista. 25-year-old Uruguayan center was close to leaving Maccabi last summer but eventually stayed. Finding a new club shouldn't be a problem for him as a few teams expressed interest in him already"

caglarkeceli' Alıntı:
Semih Tuna' Alıntı:
Zizic'in yerine şuan gönlümdeki tek ismi söylüyorum;

Esteban Batista.
Esteban batista mantıklı olabilir maccabiden ayrılacağına dair bir iddaa vardı.
acaba ingilizce iyi olan bir arkadaş şunu çevirebilir mi?
"The third player who shoul leave Tel-Aviv is Esteban Batista. 25-year-old Uruguayan center was close to leaving Maccabi last summer but eventually stayed. Finding a new club shouldn't be a problem for him as a few teams expressed interest in him already"
Tel-Aviv'den ayrılacak 3. oyuncu Esteban Batista olabilir.25 yaşındaki Uruguaylı pivot geçen yaz maccabiden ayrılmaya çok yaklaşmıştı fakat kaldı.Onun için klüp bulmak çok zor olmayacak zaten peşinde bir kaç klüp var.

Kendi görüşüm teklif yapsak bile şansımızın olmayacağı.Adam zaten Boston' nın yaz kampından kaldı avrupa ve euroligden başka bir seviyede oynamaz.Belkide ispanyol klubu alırda Zizic'ın peşinden ayrılırlar.Gerçi o gitmeyi kafaya takmış..

Fatih Solak oley. Elindeki topu tutamıyor adam yahu. Tanjevic'le foto çektirmeye devam etsin. Bizim sitenin Fatih aşıklarıda istatistiklerini yollasınlar adamın.

Gökce Başaran' Alıntı:
Fatih Solak oley. Elindeki topu tutamıyor adam yahu. Tanjevic'le foto çektirmeye devam etsin. Bizim sitenin Fatih aşıklarıda istatistiklerini yollasınlar adamın.
İlerde büyük basketçi olacak öyle deme.37 yaşında filan..

Bugün 12 gibi NTVSpor'da Kaan Kural,İHsan Bayülken ve Murat Kosva'nın yaptığı bir programda Kerem Tunçeri'nin ödemelerinde büyük sorunlar olduğunu duydum.İnsanın aklına acaba diye bir soru gelmiyor değil :)

Yönetimde bizim kadar şampiyonluk istiyorsa, Kerem Tunçeriyi almaktan başka çaresi yok... Rotasyonda oyuncu yok, hocanın eli kolu bağlı, efes keremi alacak bizde engini kiralayacağız falan bekle dur, bu seferde biz önce davranalım... biz alicanı teo yu kiralayalım diğer takımlara

zizic ile yolllar ayrılacakmış gibi geliyor bana ama inşallah öyle bir şey olmaz.bence ms artık kendi ayrılmalı burda yazılanları biri ona illaki iletiyordur.ben bunları duyduktan sonra 1 dk beklemez kendim ayrılırdım.onun yerine iyi bir guard kesinlikle alınmalı.kerem tunçeri bence galatasaraya gelmez türkiye'ye gelirse efese gider bizde efesten engin ve mustafa abiyi alalım.ya da telekomda oynama şansı bulamayan barış ermiş olmalı.

Zizic gidecekse acil olan uzun oyuncu ihtiyacıdır. Efes'in de uzun araması canımı sıkıyor. Bizimkiler sallanana kadar Efes alınabilecek oyunculardan birini kapatır. Efes inşallah ust perdeden birini alır da, Krstic gibi falan, onumuzu tıkamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...