2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Timur Saglam' Alıntı:
Zizic gidecekse acil olan uzun oyuncu ihtiyacıdır. Efes'in de uzun araması canımı sıkıyor. Bizimkiler sallanana kadar Efes alınabilecek oyunculardan birini kapatır. Efes inşallah ust perdeden birini alır da, Krstic gibi falan, onumuzu tıkamaz.

Timur abi Krstic çok aşar Efesi hakikaten öyle birşey olması %1 bile değil bence..

İnterbasket'te yazan bir Türk arkadaşa göre Zizic'in gidişinden sonra Noel Felix'le anlaşmışız.

Kendisini Maccabi ve Hapoel'den tanıyorum geçen sene Beşiktaş ile oynanan 2.tur mücadelesinde de izlemiştim.Atlet bir oyuncu hepimizin beklediği gibi öncelikle.Skorer bi oyuncu olduğu söylenemez fakat bizim şimdilik skor üretme de bir sorunumuz yok.Blok tehditi yaratacaktır.Boyu 2.06..

Tahmin ediyorum ki Felix'in çok fazla bi ücreti yoktur,gard için kaynak yaratılıyor ve bu hepimizin ümitli olduğu gibi bence Kerem Tunçeri olacak.

Galatasaray Cafe Crown'ın yıldızı Zizic'in Badolona'ya transferinde bonservis sıkıntısı yaşanıyor.

Zizic için bonservis bedeli isteyen Sarı-Kırmızılı yönetim Badolona'dan yanıt bekliyor. Zizic'in Galatasaray'ın KK Zagreb ile oynayacağı Eurochallenge maçında forma giyip giymeyeceği İspanyol kulübüyle yapılacak görüşmelerin ardından belli olacak. Zizic'in Sarı-Kırmızılı takımdan gitmek istediği fakat yönetimin şart koştuğu bonservis bedeli nedeniyle transferin çıkmaza girdiği öğrenildi. Badolana'nın Zizic için bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu ve hazırlıkların bugün başlayacağı kaydedildi.

Ahmet Dedahayır'ın konuşma tarzı böyle... Tipik yönetici konuşmaları, Felix'e umarım fazla bir ucret odemeyiz. 300bin$ gececek adam sayılmaz. Beşiktaş'a karşı oynamıştı geçen sene. Kerem Tunçeri işi olacak herhalde.

Semih Tuna' Alıntı:
İnterbasket'te yazan bir Türk arkadaşa göre Zizic'in gidişinden sonra Noel Felix'le anlaşmışız.

Kendisini Maccabi ve Hapoel'den tanıyorum geçen sene Beşiktaş ile oynanan 2.tur mücadelesinde de izlemiştim.Atlet bir oyuncu hepimizin beklediği gibi öncelikle.Skorer bi oyuncu olduğu söylenemez fakat bizim şimdilik skor üretme de bir sorunumuz yok.Blok tehditi yaratacaktır.Boyu 2.06..

Tahmin ediyorum ki Felix'in çok fazla bi ücreti yoktur,gard için kaynak yaratılıyor ve bu hepimizin ümitli olduğu gibi bence Kerem Tunçeri olacak.

biraz önce mert uyguç benim böyle bir isimden haberim yok dedi.hatta zizic giderse yerine oyuncu alacağımızda kesin değil dedi. :oops:

noel felix hiç şut tehditi olmayan bir oyuncu neden alınıyor hemde zizicin yerine anlayabilmiş değilim sadece atletik diye veya ribauntçu diye adam almanın mantığını anlayabilmiş değilim efesin dwayne jones gibi olur büyük ihtimalle gelirse.
hapoelde bile 10-15 dakika oynayan bir oyuncunun bize katkısı ne kadar olabilir bunu iyice ölçüp biçmeden ani bir karar vermek çok büyük bir hataya yol açacaktır.

ah owens ya yada gaines bunlar çok iyi olurdu yazık oldu takım kimyasıda bozulacak şimdi ... kerem tuncerinin mutlaka ama mutlaka alınması lazım

bugün mert uyguçun radyosporda röportajı vardı dinleyen varsa bizi bilgilendirirse sevinirim.
bu arada van den spiegel r.madride gidiyormuş ve Papadopoulosu göndereceklermiş hiç yoksa onu alsalar bari

Zizic'in yerine iyi bir isim almak lazım . Fakat esas parayı guarda ayıracağız gibi geliyor bana . Strickland ve Zizic yerine gelecek isimleri iyi seçmeliyiz .

Noel Felix'in doğru olduğuna inanmıyorum ve kendisi ortalama bir oyuncudur .

Strickland ile Zizic yerine 2 transfer şart .

Kerem Tunçeri'yi çok isterim fakat aldığı paraya bir baktımda cidden hayal gibi onu getirmemiz . Efes alırsa Engin Atsür'ü kapmalıyız Efes'ten .

Saygılarımla

Misafir' Alıntı:
Zizic'in Sarı-Kırmızılı takımdan gitmek istediği fakat yönetimin şart koştuğu bonservis bedeli nedeniyle transferin çıkmaza girdiği öğrenildi.

Misafir' Alıntı:
Badolana'nın Zizic için bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu ve hazırlıkların bugün başlayacağı kaydedildi.

Bu iki ifade çelişkili değil mi madem bedel ödemeye hazırlar nasıl oluyor da transfer çıkmaza giriyor.

Transfer bonservis bedeli yüzündne çıkmaza giriyorsa Badolana nasıl oluyor da bedel ödemeye hazır oluyor.

bu günkü asist programında mert uyguç:
1-zizic için pazarlık başladı,
2-zizic giderse yerine oyuncu alınması kesin değil,
3-felix isimli oyuncunun ismini ilk defa duydum dedi(transfer için)
4-çok yakında yeni bir guard alınacak,
5-yeni guard gelse bile marshall kalabilecekmiş,
6-guroviç sanıldığı kadar milliyetçi değilmiş,
7-murat özyer konuşuldu(gelmeden önceki ve geldiği dönemden sonraki zaman değerlendirildi ve oldukça başarılı dedi)
8-levent hocanın görevine yönetim kurulu son vermiş(detay yok)
9-bu sene avrupalı oyuncuların tercih sebebinin biride takım amerikalılardan olduğu zaman sorun oluyormuş.geçen sene birkaç sorun olmuş.hep birlikte oldukları için)
10-sponsor konusu konuşuldu.ana sponsor olmadan ligde başarı zor ,eurolige gitmek hayal dedi .(bunu sunucular ve kaan kural dedi)

erkek takım için hatırladıklarım bunlar.

BJK bile olmayan parası ile uzun arıyor (hatta almış deniliyor)biz Ziziç giderse uzun almayabilirmişiz ilginç !!!

"Zizic giderse uzun almama ihtimalimiz var" demedi. "Zizic'in gidişi kesinlik kazanmadığı için yerine oyuncu aramıyoruz" dedi. Sanıyorum bu bir blöftü. Şu an görüştükleri oyuncular muhakkak vardır. Görüşmemeleri hata olur!.. Zira Zizic görüşüyorsa, bizim de onun boşluğunu doldurabilecek oyuncularla görüşmemiz gerekiyor.

Maccabi'den ayrılma ihtimali olan Esteban Batista çok iyi olurdu ama, zor...

İstediğmiz kadar görüşelim oyuncularla.Zizic giderse yerine alacağımız oyuncuya yüklü bir miktar ödemek zorunda kalırız.Çünkü hangi oyuncu sezonun ortasında düzenini bozup gelmek isterki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...