2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Mc James Cumgbes falan filan gelmiyor arkadaşlar...
Kimin gelceğini bekleyip görelim, yakınlarda Su kaynakları varmış.
Bende söylüyorum gelecek ismi kaynaklarım sağlam Paul Gasol.
Bekleyin görün, şu dakikadan sonra gelecek isim herkesi sevindirecek isim olur boş isim olmaz.
abi Gasol u alıyosak Kobe yi de alalım ikisi çok iyi anlaşıyo :) :)

Mevcut şartlarda Zizic gittiğine göre yerine iyi bir oyuncu alacaklardır.NBA'den Gasol'u,Yao'yu yada Shaq'ı getiremeyeceklerine göre Adeleke gelmeli bu takıma.Gaines'in tam bir 5 numaralı versiyonu zaten.Mücadeleci,skorer,pota altını iyi karıştıran,atletik..Ayrıca Türkiye Ligi'ni çok iyi biliyor.Özellikle Play-Off'larda bize çok büyük katkılar verebilir.Yine de yönetim kendisi bilir.Merakla bekliyoruz olası transfer haberlerini..

marcuus haislip gelrse zaten inanılmaz bişey olur en seevdiğim oyunculardan biri.nab oyunuyorum pc de takımımda garnett in yerine ilk 5 başlatıyorum :p

Charles Davis -> 18,46 Sayı / 6,8 ribaund / 3,5 asist / 1,3 Blok / 1,1 top çalma.
2SY -> %59,6 / 3SY-> 38,9 / SA-> %69,5

---------------------------------------------------------
Charles Gaines -> 13,9 Sayı / 8,1 ribaund / 0,9 asist / 0,3 Blok / 0,8 top çalma
2SY-> %55,7 / 3SY-> %0(hiç kullanmamış) / SA-> %66,9

Bence bize 4-5 numara oynayabilen,şutu olan,atletik bir uzun lazım şu ara böyle bir uzun oyuncu bulabilir miyiz?bilmiyorum ama bulursak ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olacağımıza inanıyorum.

Ante Tomic Bence aralarında alabileceğimiz en iyi isim tabi esteban batistadan sonra ama bana 2 sinden birini seç derseniz Tomic gelsin derim

Aslında çok fantastik ama Mirza Begic i bu forma altında görmeyi çok isterim adam pivotun tanımı bence

20 sayı 10 ribaunt 5 blok ortalaması olan arkadaş , Josh Powell , Mario Austin , Loren Woods , Chuck Davis , Esteban Batista

Bu arkadaşlardan biri kesinlikle gelmeli !!!

Bu sitede kulübe yakın olan bir abimiz varsa ondan bu isimlerden birini kulübe önermesini şiddetle tavsiye ediyorum !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...