2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfer için acele edilmeyecek sanırım, doğru olanda bu bence, zaten Telekom maçına yetişmiyor, Antalya maçı haftasına kadar sabredilsin, ama şöyle sağlam bir transfer yapılsın.

josh powel 2.06 bu bana soru işareti yarattırıyor

kaliteli oyuncu fakat 3 numaramızın pivotumuzdan uzun olması pek doğru değil pivotumuz en az 2.10 olmalı bana göre

Doğan Aksu' Alıntı:

kaliteli oyuncu fakat 3 numaramızın pivotumuzdan uzun olması pek doğru değil pivotumuz en az 2.10 olmalı bana göre
Hüseyinde 2.12.Bence Josh Powell rahat yedekler Hüsoyu hemde oyuna sertlik getirir.Gelirse büyük iş olur...

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Doğan Aksu":3rvkubko]josh powel 2.06 bu bana soru işareti yarattırıyor

Hüseyinde 2.12.Bence Josh Powell rahat yedekler Hüsoyu hemde oyuna sertlik getirir.Gelirse büyük iş olur...[/quote:3rvkubko]

aslında bu mantık da doğru fakat benim bir dileğimdir sadece 2.10 luk iri bir pivot

fakat bi de şöyle bişey sormak lazım 2.06 ayakkabılı mı ayakkabısız mı eğer ayakkabısızsa ayakkabıyla 2.08 filan olur o da güzel :)

Doğan Aksu' Alıntı:

Powel'dan yana soru işaretin olmasın.
Onu almak zor bir iştir yanlız bize katkısı üst düzeyde olur.

powell dan yana soru işaretim yok boy anlamında biraz dileğimin altında ben bir nbayi takip eden biri ve bir lakerslı olarak powellı bilirim oynadı sürelerde çok çalışıyor son üç maçtaki istatistikleri :

sırasıyla

4-8-10 sayı 4-2-5 ribaund 0-0-1 blok 14-19-19 dakika

istatistikleri nbadeki bir yedek oyuncu için güzel fakat bizim işimizi zorlaştıracak şey lakersta çok süre almaya başladı türkiyeye gelmesini zorlaştıran bir faktör olur 20 dakika nba de almak çok iyi bir şey

evet son iki maçta 19 dakika almasının sebebi lamar odom'un sakat olması
fakat powell aldığı süreyi iyi değerlendiriyor lamar dönünce bile süresinde sadece 3-4 dakikalık azalmalar görebiliriz

bazı arkadaşlardan kastın benim büyük ihtimalle peki bak bakalım benim mesajlarımdan birinde zizicin boyu çok ideal süper gibi laflar etmişmiyim ? her zaman isteğim en az 2.10 luk bir pivottu zizic gelmeden önce de böyleydi gittikten sonra da böyle hep de böyle kalacak :)

Doğan Aksu' Alıntı:
bazı arkadaşlardan kastın benim büyük ihtimalle peki bak bakalım benim mesajlarımdan birinde zizicin boyu çok ideal süper gibi laflar etmişmiyim ? her zaman isteğim en az 2.10 luk bir pivottu zizic gelmeden önce de böyleydi gittikten sonra da böyle hep de böyle kalacak :)

2.10 luk ve bizim istediğimiz gibi sayı atıp defans yapacak oyuncular sebel değil heleki şu dönemde takımlarından koparıp almak dahaada zor o yüzden olası en iyi tercihler üzerine yoğunlaşmak daha mantıklı olacak gibi.

Ben Banvitteki Lance Willams ı çok beğeniyorum. İçeride hem yer kaplayan hem de nispeten yumuşak bileğe sahip çok güçlü bir oyuncu.Bana göre bizim en çok ihtiyacımız olan oyuncu tipi. İlk tercihim o olurdu.

lance williams işi olmaz ben size söyleyeyim banvit bırakmaz hosley ise bilmiyorum olurmu fakat ksk den hatırladığımız gibi cok iyi bir oyuncu bence tam bir pivot arıyorsak işimiz zor ama umarım iyi bir transfer yaparız

Skor yönü olmayan pota altını karartacak atletik birini arıyorsak Fatihi bıraktığımıza üzülürüm:)

Gaines , nbdl de oynuyor. 35 dakikada 15 sayı, 10 rebound la tanıdık performansı yakalamış durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...