2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2-3 sene önce Slaughter denen oyuncu vardi Karsiyaka'da. Hatta o senenin All-Star macinda MVP secilmisti. Gercekten müthis smac yapan ve atletik oyuncuydu. Hatirliyorum bize karsi da süper oynamist o sene. Simdi nerede oynuyor bilmiyorum ama bize göre oyuncu olamaz mi?

Deniz Ilbay' Alıntı:
2-3 sene önce Slaughter denen oyuncu vardi Karsiyaka'da. Hatta o senenin All-Star macinda MVP secilmisti. Gercekten müthis smac yapan ve atletik oyuncuydu. Hatirliyorum bize karsi da süper oynamist o sene. Simdi nerede oynuyor bilmiyorum ama bize göre oyuncu olamaz mi?

Fransız takımı STB Le Havre takımında oynuyor. Hatta dün akşam eurocup'ta Beşiktaş'a 96-91 yenildikleri maçta 23 sayı atmış. Tekniğini, taktiğini bilmem. Bildiğim bizim 5 numara aradığımız, Marcus Slaughter'in ise 5 numara olmadığı. Bilen arkadaşlar aydınlatırlar.

Marcus gittiği yerlerde sorun yaratıp gönderilen bir adam. Yaramaz.

Fikstür avantajımızı da düşünürsek acele etmeye gerek yok şu anlık. Telekom sonrası Daçka, Antalya, Banvit ve Selçuk'la oynayıp Efes karşısına çıkacağız. Efes'e kadar yetişsin ama iyi bir oyuncu gelsin razıyım.

Josh Powell olmuyor.

Gaines, Owens ve Koray hocanın kafasında 2 oyuncu daha varmış, bunlardan biri katılacak takıma.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Josh Powell olmuyor.

Gaines, Owens ve Koray hocanın kafasında 2 oyuncu daha varmış, bunlardan biri katılacak takıma.
Umarım Owens(yada onun özelliklerinde biri) gelir ve uzun vadeli bir sözleşme yaparız

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":59cnqk15]Josh Powell olmuyor.

Umarım Owens(yada onun özelliklerinde biri) gelir ve uzun vadeli bir sözleşme yaparız[/quote:59cnqk15]
Aman Emin senin dediğin adamı 5 numara olarak almayalım da :p :p :p

Hocamız Hüseyin'i dinlendirecek bir oyuncu dedikten sonra 4 numara önermek pek gerçekçi olmuyor arkadaşlar ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hocamız Hüseyin'i dinlendirecek bir oyuncu dedikten sonra 4 numara önermek pek gerçekçi olmuyor arkadaşlar ;)
O zaman Owens'ın gelme ihtimali düşük . Umarım Sims gelir

Erdem, Polat ve Gurovic gibi sutor 3/4'lerimiz var zaten, Owens iyi bir oyuncu ama, undersize bir 4 yerine(Owens,Gaines gibi), takım oyuncusu orta sınıf bir 5 almak daha mantıklı gibi duruyor.

Timur Saglam' Alıntı:
Erdem, Polat ve Gurovic gibi sutor 3/4'lerimiz var zaten, Owens iyi bir oyuncu ama, undersize bir 4 yerine(Owens,Gaines gibi), takım oyuncusu orta sınıf bir 5 almak daha mantıklı gibi duruyor.

burda yanlış düşünüyorsun.....erdem asla bir şutör değil adam serbest atışları bile atamıyor....

ama savunması iyi...

Emin Doğanca' Alıntı:
Niye canım ne hatamı gördün ? :p
2.01lik 2 veya 3 oynayan adamı alalım, scout yok mu bu takımda feryatların hala kulağında Eminim :p :p
Şaka bir yana bu transfer çok önemli bir hal aldı.Güzel bir seçimle şampiyonluk ve avrupada başarıya bir adım hatta 2 adım daha yaklaşarız.Teknik heyetinde ince eleyip sık dokuduğunu görüyorum sevindirici bir gelişme buda.

Bize dışarıdan şut atacak değil, içeriden sayı bulacak, boyalı alanda mücadele edecek bir oyuncu lazım...
Ben de Adeleke diyorum.Şu an için en mantıklı seçim o gözüküyor...

Ben Lance Willams ı alabileceğimize inanıyorum isterlerse. Ve bize bir iki kademe atlatacağına da. Owens derseniz Milojevic e tercih ederdim. Gelse yine çok faydalı olur ama Hüseyin in yedeği sadece Cemal kalıyor o zaman da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...