2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben çok daha kaliteli bir isim alacağımızı düşünüyorum.avrupalı olabilir bu oyuncu.bunları bana koray hoca nın telekom maçından sonra ki çok kaliteli bir uzun ile anlaşmak üzereyiz açıklaması düşündürtüyor.gönderdiğimiz oyuncunun ziziç olduğunu ve bu transferin şampiyonluk şansımızı belirleyecek bir transfer olacağınıda eklersek yönetim bu transferde büyük oynayacaktır.

En iyi takıma en kötü hoca!

Tarihinin en kaliteli kadrolarından birini kuran Bayan Basketbol Takımı´nın başına Rusya´nın en kötü antrenörü seçilen Laurent Buffard getiriliyor!
Hem ligde hem de Avrupa?da şampiyonluk hedefleyen Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nda, antrenör Cem Akdağ, Beşiktaş derbisinde elde edilen galibiyetin ardından istifa etmişti. Bir süre önce Akdağ?la yolları ayırmak istediği için alternatif arayan Sarı-Kırmızılı yönetim, istifanın ardından birkaç isimle görüştü. Antrenör adayları listesindeki ilk ismin ise Fransız Laurent Buffard olduğu öğrenildi. Buffard, son olarak Rusya?da Ekaterinburg takımını çalıştırmış ve Rus medyası tarafından geçen sezonun en kötü antrenörü seçilmişti. 1999-2007 yılları arasında da Valenciennes takımını çalıştıran Buffard?ın Fransızca?dan başka dil bilmemesi de handikap olarak görülüyor.

Kaynak: Fanatik

Soner Türkmen' Alıntı:
En iyi takıma en kötü hoca!

Tarihinin en kaliteli kadrolarından birini kuran Bayan Basketbol Takımı´nın başına Rusya´nın en kötü antrenörü seçilen Laurent Buffard getiriliyor!
Hem ligde hem de Avrupa?da şampiyonluk hedefleyen Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nda, antrenör Cem Akdağ, Beşiktaş derbisinde elde edilen galibiyetin ardından istifa etmişti. Bir süre önce Akdağ?la yolları ayırmak istediği için alternatif arayan Sarı-Kırmızılı yönetim, istifanın ardından birkaç isimle görüştü. Antrenör adayları listesindeki ilk ismin ise Fransız Laurent Buffard olduğu öğrenildi. Buffard, son olarak Rusya?da Ekaterinburg takımını çalıştırmış ve Rus medyası tarafından geçen sezonun en kötü antrenörü seçilmişti. 1999-2007 yılları arasında da Valenciennes takımını çalıştıran Buffard?ın Fransızca?dan başka dil bilmemesi de handikap olarak görülüyor.

Kaynak: Fanatik

Ben editör değilim onların işlerinede karışmak istemem ama bu konu sanki yanlış yerde olmuş.
Ayrıca Fanatik tamamiyle GS düşmanı bir gazete.Bu haberin yayınlanması doğal.Buffard gelsin kesinlikle demiyorum ama kendisi hiçde kötü bir hoca değil.Gelirse niye alındı demem.Kariyerini biraz inceleyenler anlayacaklardır.

Bakalım yerli transferi olucakmı inş olur bekleyip görücez.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1i0cwu5h]Kerem Tunçeri'yi alacağımız için bugünün geçmesinde sorun yok 8)
Ortalık fazla sakin... Eren, bu bir duyum mu yoksa temenni mi :p[/quote:1i0cwu5h]
Sadece büyük bir temenni Onur Abi :p ama sanıyorum ki şubenin kulağına gitmiştir neler olacak göreceğiz..

Bugün bizim için çok önemli ve kader belirleyici bir gün.

Ne olacağımız nereye gideceğimiz belli olur.Rotasyon özellikle de yerli rotasyon açısından Efesten Engin,Mustafa Abi,Cenk akyol(Cenki herşeyden çok istiyorum)bu 3 lüden biri bize çok yardımcı olur.

Kerem transferi bizim şampiyonluk yolumuzdaki önemli çok önemli bir adım olur.Ama el tercih etmesi muhtemel.

5 numara transferinde yeterince geç kaldık artık o da çözülür bu ara.
Hadi hayırlısı.
Net başında olmazsam bi mesaj atarsınız artık :)

Son Telekom maçında Cenk Akyol maçı izleyeme geldi 2. periyot civarları.Zaten Galatasaraylı olduğunu biliyoruz ama bir ara kendini kaptırdı tezahuratlara eşlik etmeye başladı :) :)

Galatasaray Spor Kulübünü arasam bu transfer konusunda yardımcı olurlarmı acaba ? :p

Şaka maka bugün 1-2 (hatta 3) transfer haberiyle karşılaşırsak şaşırmayalım . Forumun son günlerdeki en hareketli günü olacak bu gün .

Mustafa bugün hiçbirşey olmama olasılığı çok az

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...