2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin Doğanca' Alıntı:
Galatasaray Spor Kulübünü arasam bu transfer konusunda yardımcı olurlarmı acaba ? :p

Şaka maka bugün 1-2 (hatta 3) transfer haberiyle karşılaşırsak şaşırmayalım . Forumun son günlerdeki en hareketli günü olacak bu gün .

Mustafa bugün hiçbirşey olmama olasılığı çok az
Anayasa finaline çalışırken iyi moral oldu Emin :) Eyvallah kardeşim:)

Dün Powell süre almadı, Lakers'ta.
Gaines'in ve Adeleke'nin nerede olduğu belli değil ?
Görünen o ki eğer mümkünse en iyi tercih Powell olur.
Gaines Milo tipinde olmasına rağmen ben onu görmek isterim.
Adeleke'ye kimsenin itirazı olmayacak sanırım.
Türk oyuncu daha önemli bizim için Kerem'e ya da Efes'in eskilerden kapmalıyız.

Burak Barut' Alıntı:
Dün Powell süre almadı, Lakers'ta.
Gaines'in ve Adeleke'nin nerede olduğu belli değil ?
Görünen o ki eğer mümkünse en iyi tercih Powell olur.
Gaines Milo tipinde olmasına rağmen ben onu görmek isterim.
Adeleke'ye kimsenin itirazı olmayacak sanırım.
Türk oyuncu daha önemli bizim için Kerem'e ya da Efes'in eskilerden kapmalıyız.

Aynen katılıyorum. Umarım Powell olur uzunumuz. Dün de süre almadı ondan önceki 1-2 macta da süre alamadı.

Kerem mükemmel ötesi olur da zor gibi o iş bence :)
Efesten Cenk, Sinan, Engin, Mustafa isimlerinden 2 sini alsak rotasyon acısından daha genişler kadromuz, bu da sampiyonluğun telafuzunu daha da saglamlastırır :)

sene başında en çok istediğim oyunculardan biri idi...engin atsür..

ama o galatasarayın tüm tekliflerini geri çevirip gitti efes pilseni tercih etti..bunun için suçlamıyorum tabiki..
ama efesde ister haklı ister ergin hocanın hatası diyelim süre alamayıp örümcek ağı bağlanıp ondan sonra galatasaraya gelecekse de hiç gelmesin daha iyi

eğer alınacaksa kulübe yakışır isimler alınmalı. zizic gibi ağlayıp zırlıycaksa lebron james da gelmesin. takıma katkısı önemsensin. paramız var diye savurmayalım.

Murat Murathanoğlu programda söyledi: Kerem Tunceriye Galatasaraydan, efesten ve fulkerden teklif varmış.

En azından devreye girmiş olmamız sevindirici. Umarım biz bitiririz bu işi.

Arkadaşlar şuan basketbol şubemiz bütün gücüyle transferler için çabalıyormuş, en kısa sürede transferi bitirmek istiyorlar, biraz sabırlı olalım, eminim çok iyi bir uzun ve 1-2 yerli oyuncu kadromuza katılacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar şuan basketbol şubemiz bütün gücüyle transferler için çabalıyormuş, en kısa sürede transferi bitirmek istiyorlar, biraz sabırlı olalım, eminim çok iyi bir uzun ve 1-2 yerli oyuncu kadromuza katılacak.

Abi ben yanlış bilmiyorsam transferin son günü bugün yerliler için. Yani bugün 1-2 kişi gelecek diyorsun öyle mi?

Berk Tuna' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2etvwr1e]Arkadaşlar şuan basketbol şubemiz bütün gücüyle transferler için çabalıyormuş, en kısa sürede transferi bitirmek istiyorlar, biraz sabırlı olalım, eminim çok iyi bir uzun ve 1-2 yerli oyuncu kadromuza katılacak.

Abi ben yanlış bilmiyorsam transferin son günü bugün yerliler için. Yani bugün 1-2 kişi gelecek diyorsun öyle mi?[/quote:2etvwr1e]
Yurt içinden transfer için songün bugünmüş, yurt dışından yerli ve yabancı oyuncu transferi 4 nisanda bitiyormuş.

Kerem'mi gelir , Sinan'mı gelir , Cenk'mi gelir bilmem ama yerli transferi bugün bitiyorsa yabancı transfer olmasa bile bugün 1 transfer gerçekleşecek . Aksi taktirde Tufan'ın dönmesini , Murat ve Erdem'in form tutmasını bekleyecez ki bu süre içerisinde canımız az yanmayacak .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...