2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rüzgar Acuner' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":t72favz0]Bir yabancı transferi yapılacak, sadece acele edilmiyor, yerli oyuncular sanırım olmadı.

Kaynak Mert bey mi ?[/quote:t72favz0]Kaynak: Mithat Duran:)

Mithat derki: Yerli transferi yok, ama uzun transferi yapılacak ama acele edilmeyecek.

Sağlamından bir fırtına esti beklediğimizin dışında, şok ki ama ne şok..Ligin heyecanı artık ölmüştür benim adıma eğer yerli oyuncu alınmayacaksa.

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
Atkins'in dönmesi şüpheli, Milo 2-3 maç daha yok, Tufan nisandan önce oynayamaz. Tek yabancı uzun transferiyle bu iş olmaz. Alican, Altay, Erdem, Polat, Cemal rotasyonuyla mı şampiyon olacağız???

Alican-Altay-Erdem-Polat-Cemal bu ilk 5 ile Efesi belki yenebilirmiyiz acaba???Yonetim boyle heralde dusunuyor!

Transfer yapılacak, yabancı uzun alınacak kesinlikle, hemen umutsuzluğa kapılmayın.

Transfer mevcut şartlara göre mümkün olmayabilir, yeterli bütçe olmayabilir, istenilen oyuncular gelmeyebilir ama şimdiden Fenerbahçe'yi şampiyon ilan etmenin mantığı nedir? Biraz daha düşünerek yazsanız forum adına daha yararlı olacaktır, sizler kendi oyuncularınıza inanmazsanız başka kim inanacak başarıya?

Turkbasket.com da Keremin menejari açıklama yapmış.
Eğer Triumphdaki ücrete yakın bir talep gelmediği sürece kabul etmeyeceklermiş.Şu anda hiçbir takımda yaklaşmamış.Ayrıca kontratı Euro üzerinde yapmak istiyorlarmış.Teklifler dolar üzerindenmiş...
Ayrıca Keremin bedelli askerliği için 5-6 ayı kalmış, o yüzden iyi bir teklif gelmediği sürece kabul etmeyeceklermiş.
Durum şudurki Kerem'i Türkiye de bu kriz zamanı hiçbir takım kolay kolay alamaz.
Açıkcası bu şartlarda bende alınmasını istemem.Triumph'da bildiğim kadarıyla 1.200 Euro'ya oynuyor.(yanlışım varsa düzeltilebilir)

bi tek efesten oyuncu alabilirdik, onlar da rakiplerini güçlendirmek istemezler bu saatten sonra.. tek hedefleri lig.. charles smith'le shumpertla oynayıp milli oyunculara kenarda havlu sallatırlar...

acele edip de geçen seneki gibi britton johnsen gibi bi adam alacağımıza biraz araştırıp, önümüze cazip bi fırsat gelmesini beklemeliyiz bence..

milo ve rashid'in sakat, gurovic'in cezalı olduğu bu dönemde işimiz çok zor.. hüseyin'in ve graves'in eline bakıcaz sadece..

Kimse şampiyonluk falan beklemesin

Alican - Erdem - Altay - Cemal - Teoman'la
Bu beceriksiz , aciz yönetimle
Bu sponsorla
ve en önemlisi kendi salonumuz olmadan asla şampiyon olamayız .

Seneye Telekom'la birleşince şampiyonluk için şartlar daha uygun olacaktır . O zaman Şampiyonluğun lafını edebiliriz . Ama şimdi bu şartlarda şampiyonluk mümkün değil

Abartmayı çok seviyoruz, bunu çok iyi anladım!

Cücü ve Hüso bizim takımın belkemiği iki yerli oyuncu.

Polat, Murat, Cemal, Erdem bu oyuncular Tr şartlarında iyi oyuncular, iyi bir takımda roll oyuncusu olabilecek durumdalar.

Yabancılarımız ise gerçekten ligin en iyileri içindeler Graves, Atkins, Gurovic, ve Milo, bu oyuncular Efes'tede oynar fenerde'de oynar.

Bu takıma iyi bir uzununda katılacağınıda düşünürsek, bana göre başarılı olmamamız için bir sebep yok.

Uzun vadede yerli oyuncu kalitemizi dahada yukarı çekmek gibi bir hedefimiz olmalı, her sene 1-2 yerli oyuncuyu kadromuza katmamız lazım.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Abartmayı çok seviyoruz, bunu çok iyi anladım!

Cücü ve Hüso bizim takımın belkemiği iki yerli oyuncu.

Polat, Murat, Cemal, Erdem bu oyuncular Tr şartlarında iyi oyuncular, iyi bir takımda roll oyuncusu olabilecek durumdalar.

Yabancılarımız ise gerçekten ligin en iyileri içindeler Graves, Atkins, Gurovic, ve Milo, bu oyuncular Efes'tede oynar fenerde'de oynar.

Bu takıma iyi bir uzununda katılacağınıda düşünürsek, bana göre başarılı olmamamız için bir sebep yok.

Uzun vadede yerli oyuncu kalitemizi dahada yukarı çekmek gibi bir hedefimiz olmalı, her sene 1-2 yerli oyuncuyu kadromuza katmamız lazım.

eyüp abi yabancılara zaten sözümüz yok ama bu türk rotasyonu ile şampiyonluktan söz edemem murat polat zaten tr şartlarında ii oyuncular ama rakiplerimizde daha iyisi varken bunlarla yetinmek gs ya yakışmaz bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...