2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Abartmayı çok seviyoruz, bunu çok iyi anladım!

Cücü ve Hüso bizim takımın belkemiği iki yerli oyuncu.

Polat, Murat, Cemal, Erdem bu oyuncular Tr şartlarında iyi oyuncular, iyi bir takımda roll oyuncusu olabilecek durumdalar.

Yabancılarımız ise gerçekten ligin en iyileri içindeler Graves, Atkins, Gurovic, ve Milo, bu oyuncular Efes'tede oynar fenerde'de oynar.

Bu takıma iyi bir uzununda katılacağınıda düşünürsek, bana göre başarılı olmamamız için bir sebep yok.

Uzun vadede yerli oyuncu kalitemizi dahada yukarı çekmek gibi bir hedefimiz olmalı, her sene 1-2 yerli oyuncuyu kadromuza katmamız lazım.

bu kelimelerin altına imza atarım sağolasın

Polat fener maçında çok iyi oynadı, Murat'ın form tutması halinde nasıl olduğunu biliyoruz.

Transfer konussunda büyük olmasa da ona yakın bir beklenti içine girdik ve hiçbir ses çıkmaması bizi karamasar hale getirdi sanırım.Bana kalırsa Kerem Tunceri işi son gelen haberler ile iyice zora girdi.Hem para olsun hemde bedelli askerlik olsun.Bedelli askerliğin oyuncular için önemli olduğu aşikar bu yüzden onun aldığı paraya yakın para veremezsek alamayız ki büyük ihtimalle alamayacağız bu durumda.
Bu yüzden içeriye alacağımız yabancının daha üst düzey birisi olması lazım.Adeleke iyi bir tercih olur fakat onun takıma katkı saylaması için Atkins ve Milo'nun sakatlıktan dönmesi Murat, Cemal, Polat'ın form tutup tam kapasite oynamaları.
Önümüz şuanda ne aydınlık ne karanlık.İleride olacak olaylar bunu belirleyecek...

Kerem'i anladığım kadarı ile Efes ve FB de alabilecek durumda değil, ama yabancı oyuncu konusunda çok umutluyum.

Umut Erdem' Alıntı:
Eyüp abi yabancı konusunda umutlu olmana sevindim..diyelim adelekeyi aldılar bu seni tatmin edermi?
Gaines veya Adeleke bizi daha güçlü yapar, zaten iyi bir takımız.

Ama Josh Powell olursa o zaman, şampiyon olmak adına bir adım atmış oluruz.

Takımdan ümidi kesmeyelim, ancak şampiyon olmak istiyorsak sakatların iyileşmesi için dua edeceğiz başka ihtimal yok. Atkins Amerika'ya gitti, ne zaman döneceği belli değil. Milojevic 2-3 maç yok. Tufan play-off'ta ancak tam kapasite ile oynar. Gurovic cezalı, bazıları formsuz... Yerli transferi şarttı, olmadı. Uzun transferine ve bu saydığım sakatlıkların zamanına göre şampiyonluktan bahsedebiliriz ama şuan çok uzak bir ihtimal olarak gözüküyor.

Neyse mesai bittiğine göre kerme dışında yerki transferi olanağı kalmadı onun da gelmesi çok zor gözüküyor.

Adeleke dün idmana çıkmış denildi bana...
Kaynak:Cüneyt Erden,ben birinci ağızdan duymadım ama benim GS'ye aşırı sevgimi bilip de ondan bana şaka yapmamışsa bir oyuncu abi söyledi Selçuk'dan...

Bana da öyle geldi ama şaka olsa bana tel den haber gelmezdi... Öyle görüşünce söylenirdi gibime geliyor ki yüz yüze de konuştum şaka yapar gibi bir hali hiç yoktu...

Sabah gazetes,de Adeleke'yi aldığımızı duyurmuş.Dünde ultrAslan.com Adeleke ile ilgili bir yazı vardı sanırım.Şimdide Alperen'in söyledikleri.Hepsinin üst üsste gelmesi tesadüf olabilir mi?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Abartmayı çok seviyoruz, bunu çok iyi anladım!

Cücü ve Hüso bizim takımın belkemiği iki yerli oyuncu.

Polat, Murat, Cemal, Erdem bu oyuncular Tr şartlarında iyi oyuncular, iyi bir takımda roll oyuncusu olabilecek durumdalar.

Yabancılarımız ise gerçekten ligin en iyileri içindeler Graves, Atkins, Gurovic, ve Milo, bu oyuncular Efes'tede oynar fenerde'de oynar.

Bu takıma iyi bir uzununda katılacağınıda düşünürsek, bana göre başarılı olmamamız için bir sebep yok.

Uzun vadede yerli oyuncu kalitemizi dahada yukarı çekmek gibi bir hedefimiz olmalı, her sene 1-2 yerli oyuncuyu kadromuza katmamız lazım.

Eyüp Bey haklısınız abartmayı gerçekten çok seviyoruz fazlasıda var...
Ayrıca rakip takım oyuncuları yere göğe koymayıda da çok seviyoruz.
Takımları abartmayı daha çok seviyoruz...
Tek maçta kendimizi yerin dibine sokmayı da çok seviyoruz...
En kariyerli oyuncularımızı bir maçta göndermeyi de seviyoruz...
Muhtemel başarısızlığa şimdiden kılıf hazırlamayı da...
Hele kendi oyuncularımızı kötülemeyi bayılırcasına seviyoruz...
Genç, gelecek vadeden oyuncu diye kıvranıp takımın en umut veren milli oyuncusuna henüz 21 yaşındayken bundan birşey olmaz demeyi seviyoruz...
Ama en çok şimdiden pes etmeyi, havlu atmayı seviyoruz...
Bende bir yerli transfer isterdim.Ama gelmedi diye umudumdan zerre birşey eksilmedi.Bu takım kağıt üstünde ligin en kaliteli değil, belki şampiyonluğun favoriside değil ama kaliteli bir kadro.şampiyon olsa kimsenin süpriz demeyeceği bir kadro.
Şundan da eminimki eğer yerli bir transfer gelse mesela Cenk veya Sinan olsa çoğu kişi yine "efendim efeste dakika alamayan adamı biz ilk beş başlatıyoruz, şampiyonluk hayal derdi" Bu bakıma iyi oldu.
Kusura bakmayın biraz ağır yazı oldu, ama şu birkaç gündür forumda yazılanlara hayret ediyorum.Umarım yarın eleştirien Türkler iyi bir maç çıkarır ve Datçkaya değil, forumdakilere ders verir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...