2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Doğan Aksu":28s61tgb]beşiktaş haluk yıldırımıda almış
şaşırdım bu birleşme olacak ve bu hafta açıklanacak ikinicsi kaya peker bizde birleşmeden sonra açıklanacak üçüncüsü ocamızda belli olmuş birleşmeden sonra açıklnacak böylece transferede gerek kalmadı gibi ttdeki oyuncuları alabiliriz ama haluk keşke gitmeseydi dileğim en kısa sürede bu dediklerimin açıklanması ama olcak...[/quote:28s61tgb]
haluk zaten koyu beşiktaşlıydı.

Timur Saglam' Alıntı:
Bu konu için uygun baslık degil, umarım Onur kızmaz :) ...
Bu taş bana uzun süre yeter Timur :) Yazmış olmak için konu başlığıyla ilgisi olmayan yerlere atılan mesajlar hariç ne zaman tepki gösterdim ki :)

Doğrusunu söylemek gerekirse Haluk Yıldırım transferine pek üzülmedim. Çünkü Haluk eski Haluk değil. Yine de O´nun ölüsü yeter diyenlere saygı duyarım.

Beni en çok endişelendiren şubedeki belirsizlik, şu ana kadar transferlerin gerçekleşmemesi değil. Her sene her sene aynı film bayıyor artık...

Onur Karakuzu,

Çok emin konuşmuşsun. Kaynağın nedir çok merak ettim güzel kardeşim.

Umarım dediklerin doğru çıkar. Bu kadar sessizlikten sonra bişey çıkmazsa zaten heralde orta sınıf bir takım oluruz.

Can Altay' Alıntı:
Onur Karakuzu,

Umarım dediklerin doğru çıkar. Bu kadar sessizlikten sonra bişey çıkmazsa zaten heralde orta sınıf bir takım oluruz.
Herkesin Yönetimden bir tanıdığı çıkıyor moda oldu
Kaynak :Yönetimden bir tanıdık :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Can Altay":1p9xrws4]Onur Karakuzu,

Herkesin Yönetimden bir tanıdığı çıkıyor moda oldu
Kaynak :Yönetimden bir tanıdık :)[/quote:1p9xrws4]

Ahmet Dedehayır canlı yayında bunları şyölemiş
telekomla bu sene zor amas eneye kesin demiş

Ahmet Dedehayır siyaset meydanında, seneye bayan basketbol da 3 kupadan en az ikisini alıcaz demişti. erkek takımı içinse hiç iddialı konuşmamıştı. acaba bu günler önceden belli miydi bu sene için umutlanmıyalım mı anlamadım ki :(

ya şimdi telekom la birleşemezsek cafe crown da ayrılabilir bizden çünkü onlarla birleşmiş ve devam eden zamanda başka birisiyle birleşmek istiyoruz bu zorlarına gidebilir ve ayrılabilirler bizden değilmi?

Bu transfere 250-300bin$ odemekten kurtulduk diye de bakabiliriz... Aliaga'da basarılar, umarım orada kendini geliştirir. Asım'ı ornek almalı...

Alperen Küçük' Alıntı:
ya şimdi telekom la birleşemezsek cafe crown da ayrılabilir bizden çünkü onlarla birleşmiş ve devam eden zamanda başka birisiyle birleşmek istiyoruz bu zorlarına gidebilir ve ayrılabilirler bizden değilmi?

Alperencim, keske dedigin gerceklesse bu ask mesk işi degil, sozleşmeler var, yaptırımlar var... Zoruma gitti beni aldattın diyeceklerini sanmam. Ulker bizden ayrılırsa tazminat odemek zorunda kalır. Vallahi iyi olurdu, hem tazminat alırdık ustune de baska bir sponsor bulurduk :)

bence fatıhın gıtmesı pek ıyı olmadı yenı gelecek coachla bırlıkte daha fazla sure alabılırdı fatıhın savunma sılahını kullabılırdık basarılar kendısıne ızmırlıler ıcın ıyı oldu renklı bır oyunucu oldugundan alıganın maclarında sıkılmayız artık :)

Cemal konusunda benim düşüncem şöyle;

Antremanlarda ben Cemal'i istekli gördüm ama oyunda istenileni veremedi. Erman Hoca gelirse değişimden kaynaklı Cemal'de bir yükseliş olabilir. Kesinlikle boş değil.

Taraftardaki Heyecanı Basketbol Şubesinden sorumlu yöneticimizdede görmek istiyorum ... Ve bir fanatik gibi davranmasını istiyorum bu yıl çünkü buna gerek var ... Galatasaray bizim AŞKIMIZ,bizim aşkımız en güzeline layık Ahmet dedehayır size muhtacız lütfen Basketbol şubesi için birşeyler yapalım ... Tek Büyük Galatasaray ...

Zaferlere Kavuşmamız var ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...