2011/2012 Euroleague

Transfer yapmamız şart. Prince Ummc karşısında oynamıyor onlara karşı işimiz çok zor olacak. Fenerbahçe maçında ne olacağı belli olmaz, yenebilirz ve ya yenilirz her sonuç çıkabilir. Rivas'ı ise 3 takımında yeneceğini düşünüyorum.

Fener Biz Rivas Ummc seklinde oldu gruplar tahminim ummc maçı çok kritik prince oynamıyacak . O yüzden eğer ummc yenersek bir sekilde feneri yeneceğimizi düsünüyorum ros casares final oynarız . Bence bu takıma yapılma olasılığı varsa 2 transfer lazım bir 5 numara birde özellikle ummc maçında skor yükünü tasıyabilecek bir 3 numara lazım çünkü prince ummc karsı oynuyamıyor

Final 8 Gruplar:
1- Fenerbahçe-BLMA eşleşmesi galibi
2- Rivas-Bourges eşleşmesi galibi
3- Galatasaray
4- UMMC-Good Angels eşleşmesi galibi

Diğer Grup:
1- Ros Casares-CCC Polkowice eşleşmesi galibi
2- Wisla-USK Prag eşleşmesi galibi
3- Spartak-Nadezhda eşleşmesi galibi
4- Avenida-Beretta Famila eşleşmesi galibi

F8 grupları bence güzel oldu gibi geldi sizin yorumlarınız neler ?
Bencede güzel oldu ama çekindiğim takım feberbahçe değil ummc çünkü alba sakatlığından sonra bizim için hucumda skor yükünü çeken prince rus takımlarına karşı oynuyamıyor .Eğer rus takımları sorunun asılırsa ummc yeneceğimizi düsünüyorum ayrıca prince fenerbahçeye çok ters geliyor . Fener maçının yıldızı olur.

:) allahın sopası yok fener bütün maçları kazandı ama kendi sahasında çok iyi oynayan ve benimde beğendigim montpelier ile top16da gecerse top8dede sue bird-parker-stepanovalı ummc ile eşleşicek....

inşallah bir sürpriz olmaz ve liste bozulmaz rivas ecopolisi kolay geçicegimizi düşünüyorum hem taraftar destegi hemde geçen yıllardan fb ile oynadıgı maçlardan biliyorum geçmemiz daha kolay olur hem fb-ummc maçı bizim maça göre daha yorucu olacagına eminimki maçlarda 3 4 gün içinde oynanacak...

bu akşam ki maçtan sonra pek şansımızın oldugunu düşünmüyorum ros cacares her oyuncusundan katkı alırken biz ise 3 oyuncunun eline bakıyoruz...diana prınce tına el insaf be kardeşim bunlarda insan hiç mi yerliler top kullanamaz sayı atamaz bu kadar mı kalitesizler bence yabancıdan ziyade yerli transferinde en iyileri almaya çalışalım artık...

Fenerbahçe ile aynı gruptayız. Aynı Spartak ile biz de oynayacağız, hatta biz Piph'siz oynayacağız. 2. turu geçerlerse 4lü grupta olacak bu takımlar ve hepsi birbiriyle oynayacak. FB-Spartak'la, Biz de Rivas'la oynayıp kazananlar birbiriyle oynayacak diye bir durum yok. Gruptaki her takım birbiriyle oynayacak.

bunu bilmiyordum ve bizim takıma önemli takviyeler şart bir an önce....