2012-2013 Sezonu Transfer Söylentileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam bize Ujlfaluji dönene kadar lazım hala yaşına takanlar var. 25 yaşında Brezilya'dan Avrupa'ya yeni gelmiş birisini alsaydık bu sefer de bu adamın ne tecrübesi var da getirdik olur. Onu getireceğimize şöyle 34-35 yaşında Şampiyonlar Ligi'nde en az 30-40 maç yapmış birini alsaydık diyenler olacaktı. Onlar da büyük bir olasılıkla şu an Cris'e karşı çıkanlar olacaktı yine.

Diego olaydı iyiydi.. Cris ortalama 2 maçtan birinde oynamadı son sezonlarda Lyon onu idarelik kullanıyordu biz ise kurtarıcı olarak alıyoruz benim takıldığım konu bu!

Bence kurtarıcı değil Cris.Dany ve Semih uyumu sağlayınca ligi çok çok rahat götürürler hatta avrupayı bile ikiside oldukça iyi kumaşlara sahipler.Sadece tecrübeli onlara yol gösterecek birileri lazımdı gerek sahada gerekse kulübede gerekse idmanda bu açıdan baktığımda oldukça iyi bir hamle olur benim açımdan tabi.

Kaldı ki kimse Cris için maç öncesinde tahtaya ilk önce onun adı yazılacak falan da demedi ayrıca.

Semih de Dany de yanında bir usta oyuncuya ihtiyacı olan oyuncular. Alacağımız oyuncu tahtaya ilk yazılacak oyuncu olmalı aksine sonra düşünülğr Dany mi Semih mi? Semih bu sene pek iyi başlamadı. Kontenjan sorunu olmasa Dany formayı bırakmaz Semih'e..

Daha uyum gösteremediler 2 tane resmi 90 dakika oynadılar sadece biri kesici,tekmeye kafasını sokan diğeri hızlı,topu iyi çıkaran atletik bir savunmacı.Birbirlerini oldukça tamamlıyorlar özellik olarak uyum gösterdikten sonra Cris'in kolay kolay oynayabileceğini düşünmüyorum benim görüşüm bu yönde.

Daha uyum gösteremediler 2 tane resmi 90 dakika oynadılar sadece biri kesici,tekmeye kafasını sokan diğeri hızlı,topu iyi çıkaran atletik bir savunmacı.Birbirlerini oldukça tamamlıyorlar özellik olarak uyum gösterdikten sonra Cris'in kolay kolay oynayabileceğini düşünmüyorum benim görüşüm bu yönde.

Vallaha inşallah dediğin gibi olur öyle bir form tutar iyi bir ikili olurlar ki senelerce stoper mevkini düşünmeyiz bile ama şu andaki görüntü liderlik görevini ikisinin de kaldıramayacağı yönünde. Bakalım inşallah yanılırım süper de olur yanılmam yani :)

Cris,yaşı itibariyle kötü bir transfer gibi duruyor.Eyvallah tecrübesi ve kalitesine diyecek laf yok.Çaçapa ile beraber Lyon'un efsane defansını yaparak Lyon'u adam etmişlerdi.

Fakat yaşı ve son dönemde yaşadığı sakatlıklar cidden soru işareti.Yani hani diyeceğim ki Popescu,Taffarel,Hagi falan da geç geldi ama bu adamlar bile geldiklerinde 30-31 yaşlarındaydı.Neyse ben geleceğine inanmıyorum açıkçası.Önümüzde 2 saate yakın süre var.Daha iyisini bulana dek bekletiyoruz belli ki,bulacağızdır da inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...