2012-2013 Sezonu Transfer Söylentileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şampiyonlar ligine katılmışsın oluk oluk para akıcak takıma ama flaş transferi çileği karşı taraf yaptı. bu kadar basiretsizlik ve pasiflik ben hiçbir klupte görmedim

Şampiyonlar ligine katılmışsın oluk oluk para akıcak takıma ama flaş transferi çileği karşı taraf yaptı. bu kadar basiretsizlik ve pasiflik ben hiçbir klupte görmedim

Menejerlik ooyunu değil bu Alper . 2 gün önce hiç hesapta yokken bir anda ortaya çıkan bir durum bu . Tabiki harika değil ama bence tevrübe axçısından bence iyi bir transfer zaten ocak ayında daha nitelikli bir isim alınır .

Yahu carvalho yaşı yüzünden veto yedi ama cris geldi ne alaka ? yok ujfa sakatlandı diye kaka dan vazgeçilmiş. kimi kandırıyor bu yönetim ? böyle transfer planı olmaz.ben sorunları çözüceğine inanmıyorum bu transferin.

Alacağımız en kötü adamı almak demek Cris gibi tecrübeli oyuncuya saygısızlık ve haksızlıktır bence.

Meireles pastanın çileği değil mumu olur anca.

Transfer yapmayı, FM'deki gibi Teklif yap, sözleşme öner, imza atılıyor.. şeklinde sananlar var. 5 dakika içinde bitmiyor bir transfer..

Son yorumum.Zamanla bana hak vereceksiniz ve görücez Crisin ne kadar ağır ve vasat adam olduğunu.Zaten en iyi döneminde bile ağır bir adamdı.

yapan son gün maicon'u da alıyor hulk'u da...paran ve vizyonun varsa evet aynen fm'deki kadar basittir transfer...kanımca bu sezon ikisi de vardı...rooney'i van persie'yi cris'le savunacaksak vay bana vaylar bana...

O değil de olan oldu neyse onu geçelim Fenerbahçe meireles'e yıllık 3,5 milyona yakın para verecek 4 yıllık sözleşme. 10 mil chelsea'ye verecekler yuh yani. Fenerbahçe saçmalamaya başladı tamam Meireles iyi oyuncu da bu ne arkadaş yazık ön libero için bu paralar.

yapan son gün maicon'u da alıyor hulk'u da...paran ve vizyonun varsa evet aynen fm'deki kadar basittir transfer...kanımca bu sezon ikisi de vardı...rooney'i van persie'yi cris'le savunacaksak vay bana vaylar bana...[/QUOT

Maicon 31 yaşında diye ona da bir kulp bulurdunuz siz.Aynı geçen sene ki Ujfa transferi gibi.Hangi vizyon acaba yıllardır avrupa'da tur geçemeyen bir takım son anda başkaları sayesinde 3.torbadan katılan bir takım.

Hulk'a yılda çift haneli milyon eurolar kadar para yok bu takımda kusura bakmayın ama.

Ne diyelim hayırlı olsun bu adamı sadece AMK gazetesi yazdı sanırım hadi be ordan dedim ama Cris çıktı. Cl de tecrübe şart umarım faydalı bir transfer olur...

şampiyonluk gelmiş , kombine satışın tavan yapmış , store forma yetiştiremiyor , fb elenince extra para gelmiş , camianın 4 gözle beklediği şampiyonlar liginde süper kura çekmişsin , hem gecen sezonun basında riera olayıyla taraftarı oyalamıs hemde devre arasında necati ve yigit le geçiştirip taraftara bir kez daha söz vermişsin , galatasaray taraftarı rahat olsun maliyetli transferler için sabır bekliyorum sezon sonunda demişsin , yöneticilerin cıkıp cıkıp Galatasaray istedigi futbolcuyu alır cart curt demiş , kaka veya kaka ayarında maliyet ve kalite olarak 1 oyuncu alınabileceği söyleniyor ve takımın 1 numaralı stoperi sakatlanıyor ve sen gidiyosun cris i alıyosun ...

kimse son gündü felan demesin 'kaka yı alacak güçteyiz' diyosan 1 saat kalsa bile adam akıllı bir stopere gücün yeter hatta 2 sine 3 üne birden yeter . bu taraftarı kandırmaktan vazgecin artık !

ayrıca iki video da ilk pozisyona dikkat

http://www.youtube.com/watch?v=ze8JVOGZqNA&feature=player_embedded#!

http://www.ligtv.com.tr/haber/bu-gole-ne-denilebilir-ki

Bizim başkanın çilek sevgisi buymuş demek. İçi geçmiş çilekten hayır gelmez bize..

Gökhan Zan'ı oynatırız Cris'e kadar..

Bende 2 tane çizgiden çıkardığı top videosu koyayım ne bilim fenere attığı golün videosunu koyayım o zaman.

Her futbolcu ağır kalabilir,hamle yapamayabilir,kendi kalesine atabilir vs vs

He he Cris kotu transfer.. Onune Vermaelen, Vidic, Terry koydular 3 gunde ligler baslamis ama sen almadin..
Ya gecin bunlari ne bekliyordunuz?
Eger yasi sorun ise ; Puyol, Lucio, Rio'dan 1 yas buyuk sadece..
Kimseyi suclayamam, suclamam iyi transfer..

Hala daha okuduğunu anlamayan insanlar var.Benim eleştirdiğim nokta farklı.Kandırıldık diyorum nedenini üstte yazıyorum. bi de puyol ve lucio ile karşılaştırılmış neyse bişey demiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...