2023-2024 Basketbol Süper Ligi

Yaşlandıkça daha da zor pozisyonları bitiriyor. Bu arada ksk iyi üçlük atıyor.
Abi karşıyaka'nın bütün büyük maclarda belirleyici yönü üçlük yüzdesi oluyor genelde. geçen yıl bizi yendikleri maç, leblebi gibi üçlük atmıştı herifler. hele Thomas akyazili kariyer maçını oynamıştı. Köşeden kullandıkları hiçbir üçlük kaçmıyor çok acayip. kültür gibi oturmuş adamlara.

Thomas'ınki şanssızlıktı fakat Vitto'nun yaptırdıgı basket faul şanssızlık değil.Açık alanda bomboş bitirmeye giden adama temas etmene gerek yok artık.

Karşıyaka çok kötü ve kolay bir seri yedi.

2.periyot momentumu tamamen arkasına almıştı Karşıyaka. Ama periyodun sonlarında yaptıkları hata sonucu 2 basket faul oldu ve buradan fb 8 sayılık mini bir seri yakalayarak farkı 7'e kadar indirdi.
2.yarı Karşıyaka iyi başlamaz ise momentum şu an fbden yana olduğu için maçı fb kazanabilir.

Guduric 2 kez üst üste amatörce top kayıpları yaptı.Hangisi daha komik karar veremedim.

İlkinde topu kaptığında ileride sadece takım arkadaşı varken top kaybı yaptı basket faul oldu.

2.sinde ise kimsenin olmadığı yere pas atıp top kaybetti.

Kaç kez pota altında bitiremedi Karşıyaka ? 1 hücumda 5 kez hücum ribaundu çekti Karşıyaka.Öte yandan Kenan Sipahi'nin geçen sezonki iyi oyunu,iyi katkısı kaldığı yerden devam ediyor.

Vitto Brown'ın bloğuda çok iyiydi.

Fenerbahçe'nin bugün neden kadroda rotasyona gittiğinide anlamadım.Ben olsam Bahçeşehir maçında giderdim.

Itoudis'e yeni çıkıyor teknik faul. size hakem diyenin Allah belasını versin ya. dün koç insani refleksle verdiği tepkiyle boş bir teknik faul yedi, itoudis maç boyu sahanın içinden çıkmadı. yeni teknik yiyor.

Dün Fb'li birkaç kişinin Karşıyaka taraftarı protesto amaçlı salona gitmeyebilir diyordu.Bunu düşünebilirler elbette fakat bunu yazarlarken Karşıyaka tarafı sold out paylaşımları yapıyordu.

Ben bu kadar kafa olarak başka alemde yaşayan taraftar grubu görmedim.İyi ki Galatasaraylıyım vallahi.

Itoudis'e yeni çıkıyor teknik faul. size hakem diyenin Allah belasını versin ya. dün koç insani refleksle verdiği tepkiyle boş bir teknik faul yedi, itoudis maç boyu sahanın içinden çıkmadı. yeni teknik yiyor.
İtoudis'e değil bence çıktı bugün son verdiği tepkinin çeyreği bile olmayacak pozisyonda Mitrovic'e teknik çıktı.