2023-2024 Basketbol Süper Ligi

Evet düşüncen doğru samsunspor'da oyuncuların paralarını almama durumu var. Bu kadar zengin bir başkan olupta bir kulübü bu kadar rezil edenini görmedim daha önce.. Hem futbol hem baskette.

O kadar çok belli oluyordu ki.Maçın başında bilerek savunmada hiç çabalamıyorlar,hücumdaki tercihleride çok kötüydü.Fark açıldıkca hiçbir tepki vermiyorlardı.

Para konusunu hallederlerse Bryant Crawford ile yola nasıl devam edilecek ben bunu daha çok merak ediyorum.Defalarca savunduğu oyuncunun bilerek çok rahat şut atmasına izin verdi.Bu artık çok farklı bir durum.Hücumdada sürekli kaçak dövüştü.

Ahmet Düverioğlu'nun ilk çeyrek 7 dkda 10 sayı atmasının ardından merak eden olur belki.

Kendisi Avrupa'da oynayan takımda oynamak istememiş.Haftada 1 sağlıklı spor demiş.

Edit : Dünya Kupasındada hücumda bayağı iyiydi,pivot oyunlarını çok iyi oynuyordu fakat hücumda ne kadar katkı veriyorsa savunmadada hala çok zayıf yanları var.

Son düzenleme:
Bahçeşehir 2. Çeyrek sonunu o kadar rezalet oynadı ki bizim takım gözüme iyi göründü. Sinan Atalay, geleceği olan bir koç olabilir ama sanki Bahçeşehir bütçeleri biraz büyük geliyor gibi.

Yardımcı koçun yardımcısının yardımcısına takım mı emanet edilir ya ? Sonuçtan tamamen bağımsız söylüyorum.

5 buçuk dk 0 sayı ve yenilen 16-0 seri.Sinan Atalay farkı.

Adam hafta içi bu kadroyla Nymburk takımına kaybetmiş.Geçen sezon keza kendisinden zayıf takımlara karşı tıkanıp duruyordu.Bahçeşehir'i anlamak çok zor.

Bu adamla birkaç ay sonra yolları ayırsalar bu kezde onun yardımcısını getirirler takımın başına.Nasıl bir kafa ya bu ? 1 kişi demiyor mu ne yapıyoruz biz bu nasıl iş diye ?

Erkan düştü kafasını çarpmadı acil müdahale gerektiren bir durum olmadığı net Zaten yalandan çıkıp oyuna geri döndü ne diye hızlı hücumu kesip oyunu durdurdu hakem

40 saniye kala 4 sayı fark var ve top Bahçeşehir'de.Sinan Atalay molayı almıyor.Zorlama şut deneyip top kaybı yapıyorlar.

Taktik faul sonrası fark 6 ya cıkıyor son 12 saniye kala Sinan Atalay molayı alıyor.

Bu adam bu yüzden kötü koç işte.Bu yüzden bu takımı haketmiyor.

40 saniye kala 4 sayı fark var ve top Bahçeşehir'de.Sinan Atalay molayı almıyor.Zorlama şut deneyip top kaybı yapıyorlar.

Taktik faul sonrası fark 6 ya cıkıyor son 12 saniye kala Sinan Atalay molayı alıyor.

Bu adam bu yüzden kötü koç işte.Bu yüzden bu takımı haketmiyor.
Böyle kaliteli yabancılar almışsın, getirsene kaliteli bir koç. Harcadığın paraya değsin. Bahçeşehir başarı istiyorsa koç değişikliği yapmalı.

Böyle kaliteli yabancılar almışsın, getirsene kaliteli bir koç. Harcadığın paraya değsin. Bahçeşehir başarı istiyorsa koç değişikliği yapmalı.

Erkeklerde Bahçeşehir = Kadınlarda Çukurova

Çukurova takımıda Iniguez'i kovup yerine Olcay Orağı getirmiş.Öncesindede Ekrem hoca iyi giderken anlamsızca yolları ayırmışlardı.

Benim tahminime göre 2 takımında yönetimleri üzerlerinde tam manasıyla söz sahibi olacağı koçlarla çalışmak istiyor.Yani takımın başında koç olsun ama göstermelik olsun.Kadrolara yazık olup duruyor bu yüzdende.

Türk Telekom'un Eurolig'den Enoch çektiği yerde ; ''Eurolig etiketi'' mavalıyla yangından mal kaçırır gibi Halilovic almak... İnsan gördükçe sinir krizine giriyor.
Enoch , Halilovic'ten çok daha fazla para alıyor. Bence hak ediyor mu ? Hayır. Ama kıyaslamak için aradaki ciddi para farkı olduğunu bilmek lazım.

Ben yazın parası neyse bastırır Ismael Kamagete ya da Alpha Kaba'yı alırdım takıma. Olmuyorsa NBA'den kesilecek oyuncuları beklerdim.

Cümlem öyle anlaşıldı evet ama aslında ''EL etiketi ile alındı'' demek istemedim. Aldığı paraya gelirsek; zaten yapboz-yapboz-yapboz ile biz o paradan fazlasını harcıyoruz her sene yanlış oyuncu tercihleri ile.

Bahçeşehir iyi kadro kurdu ama kötü bir yerli koç ile yazık ediyor.
Türk Telekom da iyi kadro kurdu ama onlarda kötü bir yabancı koç ile yazık ediyor. Nenad Canak çok yakında gider. Önder Külçebaş nesini beğendi de getirdi anlamış değilim. Birde forumda Turgay Zeytingöz sonrası için yazıldı. Aman diyim.