2023-2024 Euroleague

Teo ve Spa her zaman hayallerimizi süsleyen oyuncular olarak kalacaklar bence. ki Spa için bayağı mesai verdik, bir zamanlar Galatasaray'ın vizyonu bu kadar büyüktü. hatırlıyorum, Facebook gruplarında Arroyo ve Spa aynı anda sahada olursa ne olur diye. hey gidi...
Spa'yı alamadık ya, 50 sene sonra bile iç çekerim alamadığımız için. Teo da hep sapık hayal olarak kalacak maalesef. Bakalım bu ikili kadar iz bırakan oyuncular olacak mı mevcut nesilde.

Monaco su kadronun hakkini vermek istiyorsa bir an once Sasa Obradovic isimli vasifsiz koca yol vermeli.
S.Obradovic Vasıfsız coach mı yok artık Mehmet iyi misin seni bilmesem basketbola sezonluk bakan adam dicem.. Bu adam gittiği yere seviye anlatıyor ve yükselişte olan bir coach, Monaco geçen sene F4 oynadı, Son Eurleague 3.sü ondan önce mitrovicle Monaconun hali ortadaydı. Bu haftaya kadar genelde ilk 4teydi şimdi 7leri görmüş kaldı ki 3.sıraya 2 galibiyet uzakta... Geçen hafta sezonun favorilerimden Barcelonaya 20 sayı fark attığını da hatırlatayım..

S.Obradovic Vasıfsız coach mı yok artık Mehmet iyi misin seni bilmesem basketbola sezonluk bakan adam dicem.. Bu adam gittiği yere seviye anlatıyor ve yükselişte olan bir coach, Monaco geçen sene F4 oynadı, Son Eurleague 3.sü ondan önce mitrovicle Monaconun hali ortadaydı. Bu haftaya kadar genelde ilk 4teydi şimdi 7leri görmüş kaldı ki 3.sıraya 2 galibiyet uzakta... Geçen hafta sezonun favorilerimden Barcelonaya 20 sayı fark attığını da hatırlatayım..

Abi Kizilyildiz 10 fark yemez ve Monaco galibiyetine 1000 lira bastik :) Birinden cikarmam gerekiyordu bu siniri :)

Fener en son çift hanelerde takılırken koptum maçtan, kapattım. Açıkçası pek zevk de alamıyordum maçtan nedense. Böyle bir gidişattan sonra neredeyse çift hane fark yemelerine şaşırdım açıkçası.
Erdem Can'ın da bu akşam İspanya deplasmanı dönüşü kovulduğunu görmek istiyorum artık. Yeter, bir basketbolsever olarak vasatlığı izlemek istemiyoruz.
Benim bu akşamki sürprizim Barça'nın Real'i yeneceği yönünde.

Pana'nın aldığı maglubiyet tam bir rezillikti bu arada. maçı izleyenler hak verecektir, ömrümde bu kadar saçma sapan bi mağlubiyet görmedim ben. Moneke çok acayip bir çar bu arada, izlemesi aşırı keyifli.

Sfairopoulos Euroleague’deki en underrated koc olabilir.Bugun de kazanabilir veya kaybedebilir ki ilk ceyrek yine muazzam top oynatti Partizan’a karsi.Ama benim cok begendigim bir koc.Sezon basi Efes’e yaziliyordu.Hatta buradan sevdigim bir buyugum bana ozelden Efes’in kendisiyle anlastigini ama beklettigini yazmisti.Efes buyuk balik kacirdi bence.Hele ki Erdem Can’i dusununce..