2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Günay kaleye geçtikten sonra 1 tane sadece sağ kanattan gelip auta attıkları pozisyon oldu.Günay için yazmıyorum bunu.Yani biz 1 farkla önde olsak bile bugün pozisyon vermedik.Sıkıntı şu ki bu takım maç öncesi ligde bize her maçı kazanacağımızın güvenini veriyor.Oyunda eşitlik varken yine o güveni veriyor.Ama aradaki farkı artırma konusunda ligdeki birçok maçta sorun yaşıyoruz.

Devre arasına kadar kazanma alışkanlığımızı kaybetmememiz lazım.Önceliğimiz bu olmalı.

6 no olmadığı için Kaan, opsiyon devreye girmesin diye Angelinho yerine Abdülkerim oynadı. Geçen sezon Mitsjo bu sezon Oliviera ve Demirbay 'ı pek oynatmıyoruz. Transferler tam oturmadı.
İcardi ve Toreira'yı yedekleri yokken her maç 90 dk oynatiyoruz. Okan hocada Terim şansı var. Biraz olsun sakınmalı korumalı bu 2 oyuncuyu.
4-2-4 oynuyoruz. 70-75 den sonra öndeki 4 luden birini çıkarıp göbeği 3 lemesi lazım.

İcardi-Bakambu değişikliği bekleyerek, Bayern Münih deplasmanı öncesi bir Beşiktaş maçının doğabileceği kanısıyla Boğaz'a yöneldim. Hiç beklemediğim yerden geldi bomba. Nelsson üzerinden verilen kadro mükemmel şekilde idare ediliyor, oyuncu ilişkileri zirvede mesajı geçtiğimiz hafta sonu Rize deplasmanında aldığımız tarzda ekstrem katkılar keza şampiyonluk galibiyetleri getirir umarım. Tabela mükemmel, saha içine dairse bölüm bölüm ıstırap çekiliyor.

Yok bende geçen yine youtube da bir yerde dinlemiştim. Haluk Yürekli bu sene taraftar ne derse o yöne yatıyor transferleri tutturamadılar bu sene ama eğer çıkıyorsan ondan iyi birini getirmen gerekiyor.
Ndombele,Angelinho,Bakambudan çıkarım.

Yunusu isteyen ingilizler,Keremi görmemiş olamaz gördükleri için almıyorlar.
First Touch yok
Defans Yok
Bitiricilik yok
İkili mücadele yok.
İcardi oynasın istemese gerçekten,Galatasaray seviyesinde değil.
Halil'den kim ne bekledi neden aldı.

Halil'li Keremli kadro Ligde 13 cü olmuş zaten yazık vallahi yazık

Eyüp Aydın daha ne olduğu belli değil hazır mı vs. Angelino kötü ve almak zorunda kalmayalım diye oynatamiyoruz. Orta sahayı üçlemek derken Ziyech Martens yerine Kaan Toreira yanına 8 numara koymak lazım. Sergio veya Drmirbay.

Okan hoca inatla orta saha göbeği 3 lemiyor bir gün görecek ama geç olabilir gerçi çok şanslı gerek kalmiyor görmesine.

Son düzenleme:
Ziyech resmen gözlerin pasını siliyor. Kalitesi inanılmaz fark ediyor sahada. Tek paslar, oyunu tek pasla açmalar, bir anda attığı pasla kaleciyle karşı karşıya bırakmalar... Kesinlikle bu ligin topçusu değil, fazla kalıyor. Takımı 2-3 seviye yukarı çekiyor kalitesi. Zaha gibi şut ve çalım konusunda kaliteli ayaklar da ona eşlik edince bambaşka manzaralar ortaya çıkıyor.

Ndombele,Angelinho,Bakambudan çıkarım.

Yunusu isteyen ingilizler,Keremi görmemiş olamaz gördükleri için almıyorlar.
First Touch yok
Defans Yok
Bitiricilik yok
İkili mücadele yok.
İcardi oynasın istemese gerçekten,Galatasaray seviyesinde değil.
Halil'den kim ne bekledi neden aldı.

Halil'li Keremli kadro Ligde 13 cü olmuş zaten yazık vallahi yazık
Nedir bu düşmanlık anlamıyorum, neymiş Yunus Kerem'e tercih edilmiş. Sanki kulüp Kerem'i 250 bin € kiralama 9 milyon€ satın almaya bırakacaktı.Kerem tartışmasız ligimizin en etkili hücum oyuncusudur ve saydığın olumsuzlukların hepsi senin abartman,iki boş kale gol kaçırdı diye oyuncuya bu kadar laf söylenmez. Oynadigindan beri bak takımın hücum aksiyonlarinin hepsinde ya başlangıçta ya gelişimde ya da bitirisinde var.Dersen ki zaten hücum oyuncusu görevi bu ,bunu yapmayan bir sürü oyuncu var.Biraz insaf yahu

İmzamı atarım,Adamcıdan çok Galatasarayı düşünen insanların fikri aynı.
Bu takım gömleğini assa bu ülkedeki her takımı zaten yener.

Takım Aleni maç seçiyor.Okan Buruk Oyuncuları halan hazır hale getiremedi,ilk 11 hala belli değil.
4stoperi olan Galatasaray Kasımpaşa maçına 4 stoperle çıkıyor.

İcardi sakat sakat her maç 90dk oynuyor ,Kerem 10 maç kötü oynayıp bir maç gol atıcak yada İcardiye gol attırıcak diye eziyet çekiyoruz. GALATASARAY değil adamcılık sevenler Okan Buruk düşmanı görüp yazabilirler problem değil.

Nedir bu düşmanlık anlamıyorum, neymiş Yunus Kerem'e tercih edilmiş. Sanki kulüp Kerem'i 250 bin € kiralama 9 milyon€ satın almaya bırakacaktı.Kerem tartışmasız ligimizin en etkili hücum oyuncusudur ve saydığın olumsuzlukların hepsi senin abartman,iki boş kale gol kaçırdı diye oyuncuya bu kadar laf söylenmez. Oynadigindan beri bak takımın hücum aksiyonlarinin hepsinde ya başlangıçta ya gelişimde ya da bitirisinde var.Dersen ki zaten hücum oyuncusu görevi bu ,bunu yapmayan bir sürü oyuncu var.Biraz insaf yahu
İyi günlerrrr

Aynen forumun önemli bir kısmı Galatasaray'ı değil adamları seviyor. Mesela önemli bir kısmı yıllarca Terim'i sevdi, Ataman'ı sevdi. Şimdi ise Okan'ı, Erden'i seviyorlar.

Dertleri Galatasaray değil bunların. Muhtemelen hepsi Terim'in, Ataman'ın, Buruk'un, Timur'un adamları, akrabaları, eşi, dostu. Ya da bu isimler parayla forumdaki önemli bir kitleyi tutup lehlerine yorum yaptırıyor.

Yoksa gerçekten Galatasaray'ı seven birisi Galatasaray'da başarılar kazanmış-kazanmaya devam eden birilerini sevmez. Neden sevsin, adamcılık yapmış olur sonra

Aynen forumun önemli bir kısmı Galatasaray'ı değil adamları seviyor. Mesela önemli bir kısmı yıllarca Terim'i sevdi, Ataman'ı sevdi. Şimdi ise Okan'ı, Erden'i seviyorlar.

Dertleri Galatasaray değil bunların. Muhtemelen hepsi Terim'in, Ataman'ın, Buruk'un, Timur'un adamları, akrabaları, eşi, dostu. Ya da bu isimler parayla forumdaki önemli bir kitleyi tutup lehlerine yorum yaptırıyor.

Yoksa gerçekten Galatasaray'ı seven birisi Galatasaray'da başarılar kazanmış-kazanmaya devam eden birilerini sevmez. Neden sevsin, adamcılık yapmış olur sonra
Göz göre göre iyi olmayan duruma iyi demek,kötü oynayana iyi demek Adamcılıktır.

Fatih Terimci olunur benim yaşım 37 yaklasık 10 12 şampiyonluk gördüm.

17 Mayıs Doğum Günümde Uefa Kupasını aldık.

Ataman benim ömrümde gördüğüm ilk ve tek Şampiyonluğu gördüm bu adamları bile yeri geldimi eleştirdim.

Galatasaray iyi değilse iyi diyemeyiz.
Keremin Son 6 7 maçta kaçırdıkları.

Beşiktaş ,Bayern maçında sola geçtiğinde ne hale geldiğimizi söylemek suç ise suçluyum

Sezon Başı Solbek
6 yada 8 oynayan sağlam adam
Yedek Forvet lazımdı
İlk devre biticek
Solbek
6 yada 8
Yedek Forvet lazım

Ndombele hazır değil,Tete hazır değil,Zıyech hazır değil ,Zaha ilk kez dün iyi oynadı.

Şimdi bunlar gözle aleni görülürken Galatasaray iyi demek gerçekten içine siniyorsa devam edin.