2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Rizespor gibi en büyük rakibimizin arka bahçesi olan, sakatlık gibi kötü anılarımızın olduğu böyle bir deplasmanda kötü oyuna rağmen alınan 3 puan çok güzel iş. 1 haftalık dinlenme takıma iyi gelecek.

Oyuncularda bir ağırlık vardı. Icardi bile ofsayt olan pozisyonda dağa taşa vurdu kale önünden. Tete de müsait pozisyonda şuta gitti pas yerine.
Her neyse, bütün bunlara rağmen BJK-BAYERN-RİZE illetinden 6 puan çıkarmayı başardık. Ve güzel oyuna rağmen kaçan Bayern galibiyeti. Okan Hoca yine gözünü rekora dikmiş gibi 9 maç arka arkaya sıraladı.

Kerem 10 maçta 1 gol atıcak,İcardiye asist yapıcam diye diğer insanlara top atmayıp her pozisyonu hiç edicek.

Sol kanata geçtimi sol kanat otobana döncek, her maç 3 metreden gol kaçırıcak
yok babam yok GALATASARAY 'da top oynayan adam bu kadar eksik oynayamaz.

Yeni gelen bütün transferler fiziki olarak bitik derhal tez zamanda Fizik Kondisyon ekibi alınmalı.

Yazmayı unutmuşum. Ziyech eğer oynayabiliyorsa Icardi'den daha elzem oynaması. Mermi gibi sol ayağı ve top seviye tekniği var. 3.bölgede atakların olgunlaşması ve tek pasla pozisyon yaratma konularında muazzam. Bana biraz Alex de Souza'yı anımsattı tarzı. Bu adamın her maç oynaması lazım. Zaten o oynayınca Galatasaray çok daha farklı bir boyuta terfi etmiş olacak.

Yazmayı unutmuşum. Ziyech eğer oynayabiliyorsa Icardi'den daha elzem oynaması. Mermi gibi sol ayağı ve top seviye tekniği var. 3.bölgede atakların olgunlaşması ve tek pasla pozisyon yaratma konularında muazzam. Bana biraz Alex de Souza'yı anımsattı tarzı. Bu adamın her maç oynaması lazım. Zaten o oynayınca Galatasaray çok daha farklı bir boyuta terfi etmiş olacak.
Muslera

Boey Sanchez Abdülkerim Kazimcan

Torreira Kaan

Tete Ziyech Zaha

Icardi

Eleştiri herkesin hakkı ama Kerem'e hakarete varan laflar söylemek kimsenin haddi değil, siz ne sanıyorsunuz kendinizi?Sanki adama bonservis verdin,tonla maaş ödüyorsun. Kötü oynuyor, kötu futbolcu dersin tamam bu kadar.Su ligde son senelerde Kerem kadar iş yapan yerli bir oyuncu daha var mı?Onun 3-4 katı maaş alanlar sahada hiç yok.Ha onların bir suçu yok,hoca yapamıyor kondisyon getirelim diyerek onları savunun,sahada elinden geleni yapan Kerem tukaka.

Eleştiri herkesin hakkı ama Kerem'e hakarete varan laflar söylemek kimsenin haddi değil, siz ne sanıyorsunuz kendinizi?Sanki adama bonservis verdin,tonla maaş ödüyorsun. Kötü oynuyor, kötu futbolcu dersin tamam bu kadar.Su ligde son senelerde Kerem kadar iş yapan yerli bir oyuncu daha var mı?Onun 3-4 katı maaş alanlar sahada hiç yok.Ha onların bir suçu yok,hoca yapamıyor kondisyon getirelim diyerek onları savunun,sahada elinden geleni yapan Kerem tukaka.
Hakaret nerede Allah aşkına bi göstersene
Ben sana yazdığım başlıklarla ilgili onlarca video atarımda gerek yok.

Zaha'yı kazanacağız diye Kerem'i harcıyoruz.. Ziyech top oynamayı kafada bitirmiş sanırım.. Belhanda'dan kurtulduk Belhanda'dan beteri geldi. Bi futbolcu 1 top tutamaz mı? Bütün topları 3 saniyede kaybetti.. Cl iyi gidiyorda ligde çok sallantıdayız, nasıl olacak bakalım...

Nelsson'dan çabuk vazgeçtik sanki.
Yani iyi bir bonservis elde edeceğimiz oyunculardan birinin bu şekilde piyasasını düşürmek hiç akıl karı değil.
Ben Ndombele hariç henüz verim alamadığımız Angelino, Sergio, Nelsson, Zaha, Tete, Ziyech ve Bakambu'dan hâlâ ümitliyim. Umarım onlarda asıl ekibe katılır ve çok daha güçlü bir takım oluruz.

Icardi varsa ve oynarım diyorsa oynar. Bayern dönüşü fizik ve konsantrasyon olarak çok zor bir deplasmandan çıktık. Puan kaybı olsa bile makul sayardım ama üç puan çok iyi oldu.

Icardi varsa ve oynarım diyorsa oynar. Bayern dönüşü fizik ve konsantrasyon olarak çok zor bir deplasmandan çıktık. Puan kaybı olsa bile makul sayardım ama üç puan çok iyi oldu.
Takımı İcardi yapsın o zaman. hocanın varlığının bir anlamı yok. Gerektiğinde doğru olan dinlenmesiyse oynamak istiyorsa da dinlenecek. Sonuçta teknik direktör bunun için var. O zaman oyuncu oynamak istediğinde oynasın, istemediğinde oynamasın olur mu öyle?

Takımı İcardi yapsın o zaman. hocanın varlığının bir anlamı yok. Gerektiğinde doğru olan dinlenmesiyse oynamak istiyorsa da dinlenecek. Sonuçta teknik direktör bunun için var. O zaman oyuncu oynamak istediğinde oynasın, istemediğinde oynamasın olur mu öyle?
bu isleri bukadar basitmi saniyorsunuz cidden? Bu takimin doktor ekibi var fizyoterapist ekibi var. Onlarin görüsü onayi olmadan böyle bir sey olabilirmi?
En iyi doktorlar en iyi terapi yöntemleri vesaira vesaire kullaniliyor

Sanki Icardi ben oynicam dedi Okan Hocada tamam dedi gibi bir hava yaratiyorsunuz.

bu isleri bukadar basitmi saniyorsunuz cidden? Bu takimin doktor ekibi var fizyoterapist ekibi var. Onlarin görüsü onayi olmadan böyle bir sey olabilirmi?
En iyi doktorlar en iyi terapi yöntemleri vesaira vesaire kullaniliyor

Sanki Icardi ben oynicam dedi Okan Hocada tamam dedi gibi bir hava yaratiyorsunuz.
Kesin TR'de de en bilimsel yöntemler kullanılıyordur ve o yöntemlerin çıktılarına da koşulsuz uyuluyordur:)
Kesin böyledir yani..

Orta sahada oyun kurucusuz oynuyoruz. Oliviera ve Mertens istenen katkıyı veremiyor. Hakim ve Zaha hazır değil. Demirbay yetersiz... Hoca da defans ve geri hattı sağlam tutarak, ilerideki oyuncuların bireysel becerisiyle maç kazanmaya çalışıyor. Şu ana kadar da bu planı iyi götürdü. Belli ki devre arasında orta saha alınana kadar bu şekilde gideceğiz.

Daha birkaç gün önce Galatasaray sağlık ekibinden ''dinlenmeli'' minvalinde bir açıklama gelmişti. Ve bu adamın 1-2 hafta uzak kalacağı söyleniyordu sakatlığından mütevelli. Ne oldu da buna rağmen 2 maç üst üste oynayabildi bu adam ? Rakibin her maçı bir şekilde kazandığından yarıştan kopmamak için 1 gram hataya bile yer yok bunu anlıyorum. Ancak şu Icardi mevzusuna bir alternatif yaratılmalı. Artık Barış Alper'i mi hazır edersin, Bakambu'yu mu işin içine sokarsın yoksa para verip aldığın Halil Dervişoğlu mu oynar bilmiyorum ama sağlıklı bir çözüm şart. Ve 3 kulvarda deli gibi savaşıyorsun durmadan.

Diğer yandan Oliviera golü bana da şampiyonluk tadını verdi ufaktan. Maziden de böyle maçları hatırlıyoruz Galatasaray'ın maç boyu çok varlık gösteremediği ama az forma şansı bulan birinin çıkıp bir şutta 3 puanı alıp sezonu etkilediği...