2024-2025 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

6’ya yatkın tempolu 8 numara, yedek sol bek, yedek sag bek

Muslera - Günay - Jankat

Jelert - X - Ali Turalp
Sanchez - Nelson
Abdülkerim - Emin
Köhn - X - Kazımcan

Torreria - Berkan - Eyüp
X - Kaan - Kerem Demirbay

Barış Alper - Yunus
Mertens - Ziyech
Zaha - Kerem

İcardi - Batshuayi

Sag bek veya sol bek yedeklerinden birisi yerli statüsünde olmak zorunda

14+14 kuralına en uygun kadro budur bence.

Tete 4.750.000 € bonservis bedeli karşılıgında pao’ya transfer oldu.

Bizde tutmadı ama pao’da başarılı olacagına inanıyorum.

Leo Dubois, Yusuf Demir, Sergio Oliveira,Cicaldau, Taylan da aynı şekilde satış başarısı gösteririz umarım

Son düzenleme:
Tete nin satışında sonraki satışına %20 gibi pay koymak lazımdı bu dönemki transfer politikasi ve harcamaları çok yanlış

Jelert'e 11 küsur vermek bana da tuhaf geliyor biraz. Çok hakim değilim ama eğer Linnes, Rashica gibi bir adamsa geçmiş olsun o paralara. Ha Boey tarzında takıma level atlatma potansiyeline sahip iyi bir potansiyeli varsa eyvallah. Ama yok çok iyi görev adamıysa 11 milyonlar görev adamı için çok uçuk rakamlar.
Bizim ''İYİ'' bir oyuncuya verecek 11 milyonumuz yok, olmamalı. Bizim ''level atlatacak'' adamlara verecek 11 milyonumuz olmalı.
Tabii dediğim gibi oyuncuya çok hakim değilim. Bu sebeple yorum yapmadım, sadece durumumuzu tahlil ettim.

Tete dediğimiz adam da koca sezon forma şansı bulamadı. Oynamayan bir adamı ne kadara satabileceksin ki ? Adamlar bakacak ne yapmış bu adam, istatistikleri ne? Golü, asisti geçtim adam forma şansı bile bulamamış neredeyse. Böyle adamların da satılabileceği maksimum değer 3-5'dir.

Jelert konusu maliyetinden bağımsız; 21 yasinda febe kadar S.Ligi macina cikmis bir isim ve piyasa çok yüksekken sabır ve beklemek tarafındayım.
Tete konusu ise para kazanmak bence büyük başarı.

Son düzenleme:
Bence Jelert denenmesi gereken bir risk. Yıldız 30 yaş üstü oyuncuya yıllık 3 milyon Euro 4 yıl sözleşme yapmaktansa sonradan satış yapabilecek düşük maaştan yaşına rağmen çok tecrübeli bir oyuncu alındı bence.

Jelert in piyasa değeri 5.5 biz 11 verdik
Tete nin piyasa degeri 10 biz 4.75 aldık
Doğru bakış açısı değil...
Tete'nin yükünden kurtulmak bile olay..
Jelerte 900bin dolar Maaş vericeksin
Tete'nin Maaş yükü bize 5milyon dolara yakındı...

Geçen sezona bakıcak olucak takım biraz Alıcağı oyuncuyu araştırsa Galatasaray klübünün ve Taraftarın kurtulmak için feryat figan haykırdığını herkesin gördüğü durumda helede bu Vasıfsız yönetime rağmen 4.750 çok iyi rakam

Emin Bayram gidicek çok belli sakatlanmasın diye Hazırlık maçlarında oynatmıyoruz,Komik rakama gitmez umarım.

Orta Saha için Wendel bence bizi yine fizik olarak geride bırakır ancak Teknik olarak çok üst düzeye çıkarır.

Rios tam bize gidicek topçu,Depayda bence Mertens'den sonrası için bence gayet iyi olur.

Tete'den kurtulduk. Zaten 3 milyonun üzerinde imza parası ödemiştik. Hemen hemen aynı paraya satınca en azından zarar etmeden kurtulduk. Jelert'in de piyasa değeri biz ne verdiysek odur. Neticede transfermarkt sitesinin çoğu oyuncuyu şişirdiği biliniyor. Hayırlı olsun. Umarım en az 3 nokta atışı transfer daha gelir.

Abd olimpiyat takımında oynayan tanner tessman diye orta saha var dün izledim müthişti. Bu sezon da serie a’da oynamış ve kariyerinde 143 maçta 11 gol 6 asisti var.

10 mil € bonservis ile çözülür. 1,88 boyu var ve kaliteli fizigi ve temposu ile öne çıkıyor. Ve daha 21 yaşında wendell peşinde koşacagımıza degerlendiririm şahsen yönetimin yerinde olsam