#8 Malik Hairston

Parkede ruh gibi dolaşmasınamı takımdan ayrı bi oyuncu gibi durağan boş boş bakan gözleremi neye kızacağımı bilmiyorum ama kesinlikle kadroya alınmamalı seneye gönderilmeli dom dom denenmeli akatlarda 5. yabancı olarak

Su videoyu iz'edi, ve tekrar eski gunleri aklima geldikten sonra simdiki hairston a inanamiyorum.Demekki sene basinda milanodayken oynamadagi donemde iyce yatmis gibi gozukuyor

Maçta 10 dakika aldı sadece. Hucum olarak katkısı yok zaten. Ribaundlarda da sıfır (Hakkını yemeyelim Gordon gittikten sonra kısa oyuncularımızın geneli ribaundlara yeterli destek vermiyor, Marko'da dahil) Ribaundlara kısalar yardım etmediği için bjk maçında sıkıntı yaşıyoruz.

Son sözüm son maçta onun yerine Domercant oynamalı.

Ksk deplasmaninda boby dixon'u kitleyerek macı almamızı saglamisti . Savunmada konsantre oldugu zaman onemli katkılar veriyor. Banvit macında kesinlikle sahada olmali . Domercant intihar olur.

Şu ana kadar sezonun hayal kırıklığı !!

Bu seride oynarsa şut özelliklede 3lük kullanmasin. Vallahi ben ondan daha iyi şut kullanıyorum.

Sayı atmak istiyorsa potaya penetre etsin yeter. Şut kullanmasın bir zahmet.

Hiç olmazsa oynayacaksa savunmada işe yarasın bari. Rowland ve Mejia'ya hatta gerekirse Simmons'u savunmada takıma katki verebilir umarım...

Şut kaçır.Steps yap.Hücum faul yap.Çizgiye bas.
Ama maçın en kritik yerinde topu alıp 3 kişinin arasına dalıp topu kaptırıp Fast-Break yememize sebeb olma.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Unutulan bir şey var, bizim pek sert olmayan bir pota altımız ve Arroyo'muz var, böyle bir takımda maç içinde çıkıp iki üçlük atsın diye Domercant oynatılacağına, hücumda beklentilerin çok altında kalsa da fiziki olarak savunmaya en yatkın ve kısa savunmasını en etkin tutacak oyunculardan biri, Malik oynatılır. Bu seneye kalmalı demek değil, ama şu dönemde takım içi fazla opsiyonumuz yok. Hücumda çok akışkan bir oyun oynamadığımız, set tempomuzun çok yüksek olmadığı da ortada. Hal böyle iken savunma vidaları biraz daha sıkıştırmak için Malik'in de bu işin bir tarafından tutması lazım.

Oyuna giriyor. Açılış top kaybıyla başlıyor daha sonra rakibe faul yaparak serbest atışa getiriyor ve farkı azalttırıyor ve kenara giriyor. He birde blok yiyip rakibe güç vermezse ayıp eder o yüzden onu da yapıyor. Yaptığı icraatın kısa özeti.

Ya maksat savunma ise al Goksenin"i oyuna hoca ya.

Bu adam insanı kanser eder ya.

Aldığın para helal olmasın.

Can sıkıyorsun be adam !!