Andrija Zizic Gidiyor mu?

Berk Tuna' Alıntı:
Zizic olayı zaten kafasında bitirmiş . Bonserviste yüksek uçmayıp aldığımız miktara verelim Zizic'i . En azından o paraya formanın hakkını verecek biri bulunur .

aynen öyle yerine çok daha iyi oyuncular getirilebilir...

Gitsede artık bitse şu derdimiz zaten başımızda yeterince var.
Benim merak ettiğim bu adam gittiğinde yerine bizimkiler hemen yenisini çakacakmı yoksa yine forum başında günler mi geçireceğiz?

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Gitsede artık bitse şu derdimiz zaten başımızda yeterince var.
Benim merak ettiğim bu adam gittiğinde yerine bizimkiler hemen yenisini çakacakmı yoksa yine forum başında günler mi geçireceğiz?

Bu devirde oyuncu bulmak pek kolay olmaz.
Herkes Galatasaray Cafe Crown değil ki sezon ortasında en iyi adamlarından birini, gazoz kupasında oynamak zorunda kaldığı için yollasın.
Zizic Euroleague seviyesinde bir oyuncu.Sen ULEB'e dahi katılamazsan ve gereksiz bir kupada mücadele edersen adamı da takımda barındıramazsın.

Şimdi anlamadığım bu adam yükselme evresinde bu beğenmedigi kupada gözü kapalı oynar neden kalitesi ve seviyesi düştügünde yani düşüş dönemin de bu kupayı beğenmez tekrar bir yükseliş olarak görmez. Ayrıca basketbolda sanırım benim bilmediğim bir sistem var tıpkı kast sistemi gibi Euroligde oynayan oyuncu Eurocupta oynayamaz diye bir şart var sanki. O kadar büyütülüyor ki bu olay sanki adına hakaret oluyor bu kupada oynamak. Parası veriliyorsa her maçta elinden geleni yapmalı yapmıycaksa da gelmesin.

DKV Joventut Badalona, müzmin sakat pivotları Pops Bonsu Mensah ile yollarını kesin olarak ayırdı. Büyük ihtimalle Zizic konusunda birkaç gün içerisinde resmi girişimlere başlayabilirler, çünkü listelerindeki ilk aday Zizic şu an için..

Mensah gerek atletizmi gerek defansif gücü ile Zizicle mukayese edilemeyecek düzeyde bir oyuncu, koskoca Badolona Mensahın yerini Zizicle kapatmayı planlıyorsa yöneticilerimize basketboldan anlamıyorlar diye hiç kızmayalım:)

Zizic illa gidicekse bizde Bonsu Mensah ile ilgilenebiliriz.Gerçi daha 1-2 gün öncesine kadar EL'de oynayan oyuncu Eurochallenge'daki bir takıma gelmek istermi orasıda soru işareti.

zizic gitsin yerine gaines i alsak mükemmel olur ama imkansız gibi bişey:((cris owens-charles gaines-robert hite-graves-dixon-fitch ve hatta beğenmedim dee brown bu taraftar sizleri çok özledi:(

Mensah-Bonsu kampa geç katıldıgı için takımdan ayrılacakmış aklıma cok güzel bir takas geliyor ama hadi bakalım...Eger mensahı alırsak şampiyonluk şansımız %30 lardan %75 lere yükselir...

Umut Erdem' Alıntı:
Mensah-Bonsu kampa geç katıldıgı için takımdan ayrılacakmış aklıma cok güzel bir takas geliyor ama hadi bakalım...Eger mensahı alırsak şampiyonluk şansımız %30 lardan %75 lere yükselir...

Tabi bu teorin Mensah'ın hiç sakatlanmaması üstüne kurulu değil mi?
Ki basketboldan sonraki en başarılı olduğu konu ciddi sakatlık.

Umut Erdem' Alıntı:
Adam EL sınıfı bir oyuncu bize EC oynamak içinmi gelece xD

Umut Erdem' Alıntı:

%30 şampiyonluk şansımız var yani. Ben daha bu noktadan itibaren katılmıyorum. Üstelik Papadopoulos'u İtalyanlar değil, biz alsaydık bile %30 şans vermem.

Kim şampiyon olurki de benim %30 demem garibinize gitti.Şahsen Beşiktaş hiç şansı yok...Bana göre efesin abartılı kadrosununda cok önemli olmadıgını düşünüyorum..Kalıyor geriye biz,tt,fü yani bu üçünden hariç bir takımın şampiyon olacagı kesin benim gözümde birde bizim takıma bazı arkadaşlar bu kadar yaşlılık avantajda getirir dezavantajda demişler.Yerden göğe kadar haklılar biz bu takımın avantajını Play-off larda görürüz..Ayrıca mensahın el oyuncusu oldugunu söylemissiniz evet cok haklısınız ama aşırıda sorunlu bir oyuncu el takımları böyle oyuncular sevmez zaten ben gelir demedim ama düşünülmemişde degildir yani..

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Umut Erdem":3ozuj590]Kim şampiyon olurki de benim %30 demem garibinize gitti.Şahsen Beşiktaş hiç şansı yok...

bjk'ye şans vermiyorken bize bunu veriyor olman garibime gitti.[/quote:3ozuj590]

Vurgulamak istedigin bjk yle aramızda hiç bir fark yok demekse bence büyük bir yanılgı içindesin.Bir takım böyle bir duruma düşerse o takımdan hayır gelmez.Bütün oyuncularını degiştirecekler bu gidişle ama bizim takımımızda böyle bir durum yok..Oturmuş bir takım var tek sorun guarddı...Bütün maclar sonunda guardın ms olursa yok şöle olur yok böyle olur gibi yorumları ben cok gördüm..Ama şimdi rashid var ve umudum cok.Yani acık konuşayım bjk yle bizi aynı kefeye koyman garibime gitti acıkcası...Net söylüyorumki şu an bjk ile ard arda 50 mac yapsak 45 ini kazanırız.

Umut Erdem' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":1ip89hki]
bjk'ye şans vermiyorken bize bunu veriyor olman garibime gitti.

Vurgulamak istedigin bjk yle aramızda hiç bir fark yok demekse bence büyük bir yanılgı içindesin.Bir takım böyle bir duruma düşerse o takımdan hayır gelmez.Bütün oyuncularını degiştirecekler bu gidişle ama bizim takımımızda böyle bir durum yok..Oturmuş bir takım var tek sorun guarddı...Bütün maclar sonunda guardın ms olursa yok şöle olur yok böyle olur gibi yorumları ben cok gördüm..Ama şimdi rashid var ve umudum cok.Yani acık konuşayım bjk yle bizi aynı kefeye koyman garibime gitti acıkcası...Net söylüyorumki şu an bjk ile ard arda 50 mac yapsak 45 ini kazanırız.[/quote:1ip89hki]
Bizim oturmuş bir takımımız yok.Sene başından beri gözümüz basket görmedi bir kez.Kaldiki tek sorun guard derken şu anda takıma en çok katkıyı veren Zizic'in durmunu yeni bir guard geldiğini ve muhtemelen guard oyununa döneceğimizi düşündüğümüzde kendimizi onların önüne koymak saçma.

Bence tbl göz önünde bulunduruldugunda şampiyonluk adayları arasında en oturmuş takımız...Tek yenilgimiz EFES....Daha az önce tt evinde aliagaya yenildi,İşte böyle macları verirsen asıl takımın oluşmamıştır heleki evinde..Başarısızlıgı tek bir oyuncuya yüklemek de hata ms bunun tam örnegi...Efesde keza aynı şekilde o gitti o geldi ortalık darman duman takım oturmamış.Yani bizim ligimiz göz önüne alındıgında bence oturmuş bir takımız.

Umut Erdem' Alıntı:
Bence tbl göz önünde bulunduruldugunda şampiyonluk adayları arasında en oturmuş takımız...Tek yenilgimiz EFES....Daha az önce tt evinde aliagaya yenildi,İşte böyle macları verirsen asıl takımın oluşmamıştır heleki evinde..Başarısızlıgı tek bir oyuncuya yüklemek de hata ms bunun tam örnegi...Efesde keza aynı şekilde o gitti o geldi ortalık darman duman takım oturmamış.Yani bizim ligimiz göz önüne alındıgında bence oturmuş bir takımız.

Oturmuş takım nedir biliyormusun geçen sene avrupada oynayan takımımızdır,yada fb'nin 3 yıldır oynayan takımıdır öyler takımı oturtmak kolay değil hele bizde çok daha zor.Takımın oturup oturmaması kazandığı veya kaybettiği maça göre mi değerlendirilir yoksa parkedeki oyuna göre mi?
Söylemesi çok mutlu etmiyor beni ama ülkerde basket oynadım ettim.Benim birikimime göre takımın oturduğunu sahada anlarsın malubiyet sayısı ile değil.Bu durumdada bizim takım hazır olda dikiliyor.