Andrija Zizic Gidiyor mu?

Arkadaşlar son aldığım bilgiler şöyle!

Badalona ile bizim klüp anlaşamamış, bu yüzden Badalona almaktan vazgeçmiş, Zizic son derece moralsizmiş, başka takım bulamazsa kalacak, ama faydalı olurmu bilmiyoruz!
-------------

Bence yönetim ve teknik ekip Zizic ile görüşüp onun bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmalı ve tekrardan motive etmeliyiz!

Sezon sonunda kendisine gitmek istersede kolaylık gösterilmeli!

Murat hoca ziziç i kadro dışı bıraktıklarını açıkladı artık takımdan ayrı çalışacakmış artık takımda kalsa bile bi fayda sağlayamaz yazık oldu bence çok büyük ve değerli bi oyuncuydu,bu saatten sonra aynı ayarda bi oyuncu bulmamız oldukça zor...

Murat Şimşek' Alıntı:
Murat hoca ziziç i kadro dışı bıraktıklarını açıkladı artık takımdan ayrı çalışacakmış artık takımda kalsa bile bi fayda sağlayamaz yazık oldu bence çok büyük ve değerli bi oyuncuydu,bu saatten sonra aynı ayarda bi oyuncu bulmamız oldukça zor...

Bu haberle alakalı bir link var mı?

Can Çağrı' Alıntı:
[quote="Murat Şimşek":cpff6dgm]Murat hoca ziziç i kadro dışı bıraktıklarını açıkladı artık takımdan ayrı çalışacakmış artık takımda kalsa bile bi fayda sağlayamaz yazık oldu bence çok büyük ve değerli bi oyuncuydu,bu saatten sonra aynı ayarda bi oyuncu bulmamız oldukça zor...

Bu haberle alakalı bir link var mı?[/quote:cpff6dgm]
kepez maçı sonrası söyledi.(yani doğru)

Bu adam kalırsa ve teknik heyet ne kadar '' Aslansın koçsun parçalarsın rakibi sana ihtiyacımız var vs. vs.'' derse bile artık çok geç.Petrolun varili 43 dolar olmasa derdim ruslara satarız belki ama o da olmaz artık.İlerki günlerde daha büyük dertler gelecekmiş gibi görünüyor Zizic'den.

Zizic gibi bir adama yazık olucak ama sonuçta kendi istedi böyle olmasını.Yerine mutlaka birisi alınmalıdır.Artık Zizic bizde oynarsa ne kendisine ne takıma faydası olur.

Zizic den hayir gelmez bence bu saatten sonra. satalim ve yerine su Sims denen adami alalim bence. istatistiklere bakinca tam bizim aradigimiz adam dedim.

gitsin hiç fark yapmaz.yerine atletic amerikalı alırsak çok daha iyi olacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar son aldığım bilgiler şöyle!

Badalona ile bizim klüp anlaşamamış, bu yüzden Badalona almaktan vazgeçmiş, Zizic son derece moralsizmiş, başka takım bulamazsa kalacak, ama faydalı olurmu bilmiyoruz!
-------------

Bence yönetim ve teknik ekip Zizic ile görüşüp onun bizim için ne kadar önemli olduğunu anlatmalı ve tekrardan motive etmeliyiz!

Sezon sonunda kendisine gitmek istersede kolaylık gösterilmeli!
Adnan Polat veya Yiğit Şardan konuşursa kendisiyle gitmek değil üstüne 2-3 senelik mukavele yapmak isteyecektir kendisi ama demek ki yeterince ilgilenilmiyor oyuncularla.

Şu takımı M.Hoca bir motive etse şampiyonluğun en büyük adayı oluruz!

Eğer yanlış hatırlamıyorum isem Ziziç'in sözleşmesi zaten klüp opsiyonlu 1+1 idi hatta bir tek onun ki bir yıllık değildi diye hatırlıyorum

Kutay Çamcı' Alıntı:
Eğer yanlış hatırlamıyorum isem Ziziç'in sözleşmesi zaten klüp opsiyonlu 1+1 idi hatta bir tek onun ki bir yıllık değildi diye hatırlıyorum
Kutay selam!

Doğru hatırlıyorsun, biz istersek zizic 2 sene bizde!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":xe3w0hbr]Eğer yanlış hatırlamıyorum isem Ziziç'in sözleşmesi zaten klüp opsiyonlu 1+1 idi hatta bir tek onun ki bir yıllık değildi diye hatırlıyorum
Kutay selam!

Doğru hatırlıyorsun, biz istersek zizic 2 sene bizde![/quote:xe3w0hbr]

Eyüp abi öncelik iyi geceler.

Sanmıyorum 2 sene kalıcağını adam zaten kafa olarak gitmiş.Bir an önce göderilip yerine bi adam alınması lazım.