Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Harun abi tabiki vardır senle aynı düşünen.Herkesin birbirinin fikrine saygısı var ancak sen çok fazla yükleniyosun Arda'ya her konuda Arda'ya giydiriyorsun benim düşüncem bu ; eminim bir çok kişi de böyle düşünüyodur.

Arda gidince ah Arda vah Arda zamanında harcamışız seni demeyin de...

Benim Arda dan tek beklentim sahada mücadelesini yapsın.Bülent korkmaz ı hatırlayın zorla Bursa ya gönderiliyordu pes etmedi ve uefa kupasını kaldırdı.Herkesin kendine göre sorunları olabilir,gecici zaman yaptığı işte verimli olamayabilir benim buna saygım vardır.Sahada binbur surat arda saha dışında gayet neşeli.Sevgilisinin ve kendi rahatı için sinema kapatıyorsan 30 milyon taraftarın rahatı içinde cok daha fazlasını yapman lazım.
Eğer Arda pazar günü 14 subatta kampa katılırsa yada ertesi gün ozaman arda hakkında yazdıklarım cok daha sert olur forumdan ceza alsam bile

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mustafa Yanar":1bbe29g6]Dilara endican ve Sinem Kobal Kanaltürk'te :)
Dilara endican'ın mesleği menejerlik mi sunuculuk mu ? :?

Dilara Hanım bu mu ? Eğer buysa YUHHHH . . .[/quote:1bbe29g6]
Evet o :?

Bakın gene aynı şey, Dilara Hanım'da şu anda programda ARDA TURAN ı kastederek birşeyler söyledi.
Bunu yapmayın ya...Şu cocuğu medya malzemesi yapmayın.

Burak Barut' Alıntı:
Bakın gene aynı şey, Dilara Hanım'da şu anda programda ARDA TURAN ı kastederek birşeyler söyledi.

Burak işte sorun burada,peki bu oluşan ortamda şu an sorulan sorularda Arda'nın suçu nedir?Beni konuşun diye geberiyor mu Arda?
Ben altyapıda oynadığından beridir Arda'yı tanıyorum.Aynı evde toplanmışlığımız konuşluğumuz,sohbet etmişliğimiz var.Benden daha az GSlı değil kaldıki kişilik olarakta fazlası vardır eksiği yoktur.Heyecanlı,mutlu,haşarı gözüküyor diye adamı şımarık ilan etmeye ne gerek var?Lafım sana değil Burak yanlış anlama sakın.

Doruk Ünlü' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":1gafn8z9]Bu sinema kapatma olayı nedir ? Arda sinema'mı kapatmış gerçekten ?

Haberin aslını bilmiyorum ancak herkes çok net ifadeler kullanmış.Anladığım kadarıyla salon kapatmış Sinem Kobal ile.[/quote:1gafn8z9]
Yorum yapmıyorum ,bundan sonra ardayı eleştirmeyeceğim,çok dikkatli bir şekilde futbolunu izleyeceğim.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Burak Barut":cycownft]Bakın gene aynı şey, Dilara Hanım'da şu anda programda ARDA TURAN ı kastederek birşeyler söyledi.

Burak işte sorun burada,peki bu oluşan ortamda şu an sorulan sorularda Arda'nın suçu nedir?Beni konuşun diye geberiyor mu Arda?
Ben altyapıda oynadığından beridir Arda'yı tanıyorum.Aynı evde toplanmışlığımız konuşluğumuz,sohbet etmişliğimiz var.Benden daha az GSlı değil kaldıki kişilik olarakta fazlası vardır eksiği yoktur.Heyecanlı,mutlu,haşarı gözüküyor diye adamı şımarık ilan etmeye ne gerek var?Lafım sana değil Burak yanlış anlama sakın.[/quote:cycownft]

Doğan Arda'nın önünde iki büyük örnek var.
Arda'nın yetenekleri tarttışılmaz.Kendi oyun stili var ve Galatasaray Takımının kaptanı.Buraya kadar herşey normal.

Önünde 2 örnek var.
1-Messi, 2-Ronaldo.

Bizler Messiyle karşılaştırılacak yetenekleri olduğunu biliyoruz ancak ben hiç Messi'nin medya kaynaklı nedenlerle basında yer aldığını, oyunun medyayla bağlantılı olarak düşüşe geçtiğini falan duymadım.Yani Messi işine bakıyor burası kesin.

2-Ronaldo, yetenekleri elbette tartışılmaz, ancak dünyanın sansasyonel haberiyle gazetelerde yer alıyor fakat oyununda bir düşüş var mı hayır yok ? Ben bu yapısından dolayı sevmiyorum ama sevenlerde var.Yetenek olarak Messi'den daha iyi olsa bile karakterden dolayı her zaman Messi'nin 1 basamak altında olacğaına inanıyorum ki herkesin bunu düşündüğünü tahmin ediyorum.

3-Arda Turan; Türkiye gibi futbolla yatıp kalkan bir ülke için fazla sivriliyor.Basında yer alırsın sorun olmaz ancak kötü performansın bununla birlikte gelirse şekil A da görüldüğü gibi herkes üstüne yüklenir.Yani Kaptan'ın ben 50 yaşında başkan olacam, ben de olsam Arda'yı kıskanırdım gibi lafları söylememesi gerekir.

Ya Messi gibi ol, ya da Ronaldo gibi ol...Tercih onun.Ama mevcut şekilde devam ederse onu bitirirler.

Burak

Arda'nın Messi olması mümkün değil,çünkü ben Messi hayranı bir genç kız görmedim..Bu biraz da endüstriyel futbol tarafına giriyor..Örneğin Beckham yeteneklerinden çok karizmasıyla bir yerlere gelmiş bir oyuncudur..

Arda,Beckham olmasa da :),şu anda Türkiye'nin her anlamda ilgi gören oyuncusu,bundan kaçması mümkün değil ki..Çığlık çığlığa bir fotoğraf için birbirlerini yiyenler var bu cocuk için..Bundan kacması,popülerlikten uzak durması mümkün değil ki Bence oldukça'da düzgün bir hayat sürüyor..Ben hiç gecelerde dağıtan bir arda görmedim..Yaşı genç,istese gayet yapar..Bu yaşta olgun demediğiniz Arda'nın evlenmek üzere oldugu bir kız arkadası var gayet düzgün yasıyor..Sinema'da kapatır,otel'de özel hayatının hesabını kimseye vermek zorunda değil,kız arkaşı çünkü..Belki Messi'nin de vardır kız arkadaşı,ama basını o kadar enterese etmiyordur bundan eminim..

Birde birşey söylemek istiyorum,Olurda Arda 2 maç şaha kalkarsa,lütfen burada İşte bu !,Arda oldun sen artık büyük kaptansın ! gibi nağaralar duyacağımı hissediyorum..Aman ha 2 gün'de kimse büyümez..

Harbiden bende hiç görmedim Messi hayranı bir genç kız. :) Onlar için varsa yoksa Ronaldo. Zaten Türkiye'de de bir ara İlhan Mansız vardı şimdi de Arda.

Ben 32 yaşındayım yemin ederim ondan daha fazla düşünüyorum Galatsaray ı.Bugun fener maçında son dakkaları seyredemedim heyecandan.Karımla dışarı bile cıkmadım sırf liderlik heyacanıyla.

Harun Bey, Arda Turan hakkındaki fikirlerinizi yeterince yansıttınız burada. Artık noktayı koymalısınız. Aksi takdirde, iletilerinizde forum üyelerini tahrik etmeye çalıştığınızı düşünmeye başlayacağım.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Onunda formatı bu Onur Abi.Arda'dan bir zarar görmüş ama nasıl onu çözemiyorum.

Doğan emin ol kimse çözemiyor.Kardeşim 1-2 eleştiri olur tamam dersin geçersin.Ama her gece her gece Arda aşağı Arda yukarı.

Arda'yı tip olarak İlhan ile bir mi tuttun. Tamam Arda bizim futbolcumuz ama goz var, nizam var. :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Harbiden bende hiç görmedim Messi hayranı bir genç kız. :) Onlar için varsa yoksa Ronaldo. Zaten Türkiye'de de bir ara İlhan Mansız vardı şimdi de Arda.