BBL Digiturk'te...

Maçların dijital bir platformda yayınlanacak olmasından memnun musunuz?

• Evet, memnunum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    147
Mehmet Kayıkçı' Alıntı:
bir arkadsimiz yazmiş verceksin 50 ytl izliyceksin diyor.parasi olmayan napacak?insan sadece kendisini düşünmezki?zaten ülke olarak ileriye gidememezin sebebi bu sadece kendmizi düşünmek.bizi yolunacak kaz misali yolmaya calişiyorlar.eger şifresiz vermiyceklerse ki vermeyecekler bir basketbol sevgimiz vardi onuda bitircekler.bazi arkadaslar d smart vermesinde kim verirse versin diyor.d smar benim babamin degil ama en azindan maç özetlerini veye tamamini gs tvde vermesine izin veriyor.bilginize.bence klüpler icin iyi basket severler icin kötü tabi şifreli verirlerse

doğru diyorsun kendimizi düşünmek çok yanlış ama şunu da unutma d-smart bizimle anlaşması olduğu için özetini veriyor. üç büyüklerin tv kanalları doğan tv altyapısı üzerinden yayınlanıyor ve bir anlamda biz onların kanalı olduğumuz için özetleri diğer doğan tv kanalları kanal d, cnn turk gibi parasız olarak alıp özet veriyor ya da yayına koyabiliyor gstv. dikkat ettiysen d-smartın verdiği maçların özetleri ntv hariç başka ulusal kanallarda yok. bunun sebebi de ntvnin parayı bastırmasıdır...

Bence Biyerde iyi oldu bi yerde kötü oldu digitürkü olanlar icin iyi olmayanlar icin biraz kötü haber ama Gsnin Tüm basket macları GsTvde yayınlamasından yanayım ama işte o kadar parayı maclara baglamayı düşünmez yönetim hayırlısı olsun ne diyelim olmus bi kere ama Gsnin tüm maclarını (bayan,erkek) tvden izlemek isterim

Levent ÖKTENER' Alıntı:
daha önceki bi topicte de belirtmiştim digiturk'un almasını istiyorum diye , öyle de olmuş..hayırlı olsun..en azından maç öncesi , maç sonrası , basketbol ile dolu programın olcağı bi kanal hazırlıyacaklarnı düşünüyorum..özellikle LİG tv'nin basketbol kanalını oluşturucaklarsa -ki oluşturucak güçleri var enfes olur basketbol için ülkemizde..maddi olarakta büyük bi kazanç olucaktır kuluplerimiz için..

basketbol sevgisinin arttığı günlerde maçların şifreli olması neden felaket anlamadım..bütün dünyada böyle bu iş..madem çok seviyosun basketbol'u vericen her ay 50 ytl paşa paşa..bugün maça gitmeye kalksan , 2 maça gitsen biletti yoldu zaten 50..e digi her ay 50 veriyoruz galiba tam bilmiyorum çok değil sonuç olarak..

çok sevindim valla hayırlı olsun basketbol için..hafta sonları premier ligdi basketboldu , turkcell super ligdi çiçek gibi haftasonları bizi bekliyor.. :)

asgari ücretli bir çalışanın 3000 euro kazandığı bir ülkede mi yaşadığını sanıyosun sen kendini kardeş paşa paşa 50 ytl versinmiş, ekmek yok pasta mı yesinler. Dayım daha yeni uydu alabildi 12 taksitle,bende internetin parasını zar zor veriyorum yazık çok yazık anlayışa bak...

Gençlik basketboldan uzaklaşacaktır, Bayburtlunun kahvede basketbol izleyemeyeceğimize göre hayırlı olsun Turgay !!! Basketbol federosyonu tarihi bir hata yapmıştır, basketbol gençliği bitmiştir 2 yıl 13 milyon Ş değermi 130 milyon Ş bile satmazdım ben olsam basketbolu

Sert bir yazı oldu ama affola

Hasan Köse' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":14lmbhw3]daha önceki bi topicte de belirtmiştim digiturk'un almasını istiyorum diye , öyle de olmuş..hayırlı olsun..en azından maç öncesi , maç sonrası , basketbol ile dolu programın olcağı bi kanal hazırlıyacaklarnı düşünüyorum..özellikle LİG tv'nin basketbol kanalını oluşturucaklarsa -ki oluşturucak güçleri var enfes olur basketbol için ülkemizde..maddi olarakta büyük bi kazanç olucaktır kuluplerimiz için..

basketbol sevgisinin arttığı günlerde maçların şifreli olması neden felaket anlamadım..bütün dünyada böyle bu iş..madem çok seviyosun basketbol'u vericen her ay 50 ytl paşa paşa..bugün maça gitmeye kalksan , 2 maça gitsen biletti yoldu zaten 50..e digi her ay 50 veriyoruz galiba tam bilmiyorum çok değil sonuç olarak..

çok sevindim valla hayırlı olsun basketbol için..hafta sonları premier ligdi basketboldu , turkcell super ligdi çiçek gibi haftasonları bizi bekliyor.. :)

asgari ücretli bir çalışanın 3000 euro kazandığı bir ülkede mi yaşadığını sanıyosun sen kendini kardeş paşa paşa 50 ytl versinmiş, ekmek yok pasta mı yesinler. Dayım daha yeni uydu alabildi 12 taksitle,bende internetin parasını zar zor veriyorum yazık çok yazık anlayışa bak...

Gençlik basketboldan uzaklaşacaktır, Bayburtlunun kahvede basketbol izleyemeyeceğimize göre hayırlı olsun Turgay !!! Basketbol federosyonu tarihi bir hata yapmıştır, basketbol gençliği bitmiştir 2 yıl 13 milyon Ş değermi 130 milyon Ş bile satmazdım ben olsam basketbolu

Sert bir yazı oldu ama affola[/quote:14lmbhw3]
renktaş % 100 haklısın başka söze gerek yok
biz nispeten maddi durumu daha iyi insanlarız bizim için digitürk belki gereklilik. ama bu ülkede hala anadolu insanı çok sıkıntı çekiyor bir çok insan için hala bu ülkede digitürk lüks durumunda

Levent ÖKTENER' Alıntı:
ya geççeksiniz bu parası olmayan ayaklarını..o verdiğin 50 ytl yol su yemek olarak senin takımına geri geliyor zaten sene başlarında..2 yemeğinden kıs git 50 'yi digiye ver..he veremiyosan da izlemiceksin o zaman bu kadar basit..bu işin numaralısı kapalısı yok ne alakası var..ondan sonra kimi aldık , onu niye alamadık diye ağlamıcaksın bu forumda..verdiğin para sana geri dönüyor zaten bi şekilde..

sonuçta ortadaki para 200 küsür değil , 50 ytl abartmayin yok parası olmayan fln filan fakir fukara edebiyatlarına gerek yok..

Benim param yok, okula bile gidemiyorum, akşam ne yiyecem bilmiyorum, karnımı doyurduğumda şükrediyorum, tatile gitmiyorum özel kıyafetler almıyor, taksilerde gezmiyorum, diskolara barlara gitmiyorum, harcımı düşünüyorum, okulda yiyeceklerimi düşünüyorum, ve 50 ytl VEREMİYORUM !

EVET EVET HADİ BENİ ÖLDÜRÜN ben bu ülke de yaşamayı haketmiyorum !

Ben fakirim ve fakir edebiyatı yapıyorum en azından yüreğim zengin bu da bana yetiyor...

Saygılar .

Henüz ihale sonucu kesin olarak açıklanmadı. Alacak olan kuruluşun maçları hangi şartlarda nasıl yayınlayacağını tam olarak bilmiyoruz(hatta resmi olarak kimin aldığını da bilmiyoruz TBF bir açıklama yapmadı ki). Belkide hepsi açık kanaldan yayınlacak veya başlangın paketinin içinde yer alması zorunlu olacak . En kötü ihtimal normal sesonda haftada 1-2 maç(toplam en az 45).Play-off maçlarının da tamamı açık kanaldan yayınlacak bu kesin.En azından biraz daha sabırlı olalım neyin ne olduğu bir kesin belli olsun.

emrahın zamnında bi filmini izlemiştim west side story aşırması, bu topic o filmi hatırlattı bana :):):):):):) muahauhauj zincirlerle zengin avına çıkalım

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Levent ÖKTENER":1rek2e12]ya geççeksiniz bu parası olmayan ayaklarını..o verdiğin 50 ytl yol su yemek olarak senin takımına geri geliyor zaten sene başlarında..2 yemeğinden kıs git 50 'yi digiye ver..he veremiyosan da izlemiceksin o zaman bu kadar basit..bu işin numaralısı kapalısı yok ne alakası var..ondan sonra kimi aldık , onu niye alamadık diye ağlamıcaksın bu forumda..verdiğin para sana geri dönüyor zaten bi şekilde..

sonuçta ortadaki para 200 küsür değil , 50 ytl abartmayin yok parası olmayan fln filan fakir fukara edebiyatlarına gerek yok..

Benim param yok, okula bile gidemiyorum, akşam ne yiyecem bilmiyorum, karnımı doyurduğumda şükrediyorum, tatile gitmiyorum özel kıyafetler almıyor, taksilerde gezmiyorum, diskolara barlara gitmiyorum, harcımı düşünüyorum, okulda yiyeceklerimi düşünüyorum, ve 50 ytl VEREMİYORUM !

EVET EVET HADİ BENİ ÖLDÜRÜN ben bu ülke de yaşamayı haketmiyorum !

Ben fakirim ve fakir edebiyatı yapıyorum en azından yüreğim zengin bu da bana yetiyor...

Saygılar .[/quote:1rek2e12]

Burak Kardeşim haklısın! internet parasını zor ödüyorum.2 yıldır aynı ayakkabıyı giyiyorum.Karnımı zor doyuyorum. Her ay 50 ytl verecek gücüm hiç yok.Belkide Basketbol maçlarını bu sene takip edemiyeceğim.Basketbol aşkım sönecek! Benim gibi Basketbol maçlarını izleyemecek ve kahrolan onlarca arkadaşım var!

Zaten Tv İzliyoruz ve Elektriğe para veriyoruz bunun karşılığı olarak.Bu ülke'de Tv'sini açan herkes Türkiye Basketbol Ligini İzleyebilecek kardeşim izleyebilmeli.Sözde özgürlük var ama sadece sözde.Öyle Adamlar varki spor'un kanını emiyorlar.Bu Turgay Demirel Denilen Adam Türk Basketbol'una en büyük zararları verdi.Milli Takım'ın geldiği durum ortada hala Tanjevic'e katlanması,Tanjevic'inde Turgay Demirel ve Aziz Yıldırım'ın desteğini alarak rahat davranması Milli takıma ve Türk Basketbol'una zarar verir.Uzun Lafın Kısası Ben bir basketbolsever olarak Turgay Demirel'i Türk Basketbolun'da görmek istemiyorum çünkü zarar verdiğini düşünüyorum.

Levent ÖKTENER' Alıntı:
daha önceki bi topicte de belirtmiştim digiturk'un almasını istiyorum diye , öyle de olmuş..hayırlı olsun..en azından maç öncesi , maç sonrası , basketbol ile dolu programın olcağı bi kanal hazırlıyacaklarnı düşünüyorum..özellikle LİG tv'nin basketbol kanalını oluşturucaklarsa -ki oluşturucak güçleri var enfes olur basketbol için ülkemizde..maddi olarakta büyük bi kazanç olucaktır kuluplerimiz için..

Bence Önemli olan Basketbol'un daha geniş kitlelere ulaşabilmesidir.Buda Digitürk ile ASLA MÜMKÜN DEĞİLDİR...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Zaten Tv İzliyoruz ve Elektriğe para veriyoruz bunun karşılığı olarak.Bu ülke'de Tv'sini açan herkes Türkiye Basketbol Ligini İzleyebilecek kardeşim izleyebilmeli.Sözde özgürlük var ama sadece sözde.Öyle Adamlar varki spor'un kanını emiyorlar.Bu Turgay Demirel Denilen Adam Türk Basketbol'una en büyük zararları verdi.Milli Takım'ın geldiği durum ortada hala Tanjevic'e katlanması,Tanjevic'inde Turgay Demirel ve Aziz Yıldırım'ın desteğini alarak rahat davranması Milli takıma ve Türk Basketbol'una zarar verir.Uzun Lafın Kısası Ben bir basketbolsever olarak Turgay Demirel'i Türk Basketbolun'da görmek istemiyorum çünkü zarar verdiğini düşünüyorum.
bu konuda bir kampanya baslatsak internet aleminde sifreli olmamasi icin
tepkimizi ortaya koysak

Can Akan' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":3c74u4gy]Zaten Tv İzliyoruz ve Elektriğe para veriyoruz bunun karşılığı olarak.Bu ülke'de Tv'sini açan herkes Türkiye Basketbol Ligini İzleyebilecek kardeşim izleyebilmeli.Sözde özgürlük var ama sadece sözde.Öyle Adamlar varki spor'un kanını emiyorlar.Bu Turgay Demirel Denilen Adam Türk Basketbol'una en büyük zararları verdi.Milli Takım'ın geldiği durum ortada hala Tanjevic'e katlanması,Tanjevic'inde Turgay Demirel ve Aziz Yıldırım'ın desteğini alarak rahat davranması Milli takıma ve Türk Basketbol'una zarar verir.Uzun Lafın Kısası Ben bir basketbolsever olarak Turgay Demirel'i Türk Basketbolun'da görmek istemiyorum çünkü zarar verdiğini düşünüyorum.
bu konuda bir kampanya baslatsak internet aleminde sifreli olmamasi icin
tepkimizi ortaya koysak[/quote:3c74u4gy]
Bence de geç olmadan başlatalım.Yoksa iş işten geçmiş olucak.Ama ne kadar ilgi olur ne kadar faydalı olur bilinmez.ama denemekte fayda var ;)

Yeni uydu aldıktan sonra babam hayatta Digitürk bağlatmaz.Kahvelerde basketbol maçı gösterilir mi acaba? :) Fenerbahçe maçını kahvede izlemek çok değişik olur herhalde :)

Turgut Sahin' Alıntı:
Yeni uydu aldıktan sonra babam hayatta Digitürk bağlatmaz.Kahvelerde basketbol maçı gösterilir mi acaba? :) Fenerbahçe maçını kahvede izlemek çok değişik olur herhalde :)

Kahvede Afganistan Ligi amatör küme maçı varsa onu izlerler ancak basketbol maçı izletmezler arkadaşlar. :?

Turgut Sahin' Alıntı:
bu ulke de basket maci izletecek bir tane kahve yoktur
basket maci izlemek icin kahveyi bir geceligine kapatmak lazim o da cok pahaliya patlar.

Eyüp gelsin gsbasket olarak başlatalım bu kampanyayı

bbl nin şifreli olmasına karşı olduğumuzu şifreli olursa türk basketbolu ve türk basketbol izleyicisinin kaybedeceğini belirten bir yazı falan yazalım tepkimizi belirtelim

Can Akan' Alıntı:
[quote="Turgut Sahin":lc5hlvgf]Yeni uydu aldıktan sonra babam hayatta Digitürk bağlatmaz.Kahvelerde basketbol maçı gösterilir mi acaba? :) Fenerbahçe maçını kahvede izlemek çok değişik olur herhalde :)
bu ulke de basket maci izletecek bir tane kahve yoktur
basket maci izlemek icin kahveyi bir geceligine kapatmak lazim o da cok pahaliya patlar[/quote:lc5hlvgf]

Fakir fukara edebiyatı gördüm nedir ki bir geceden 500 ytl veririz artık ;)

3 büyüklerin maçlarını şifreli diğer uyduruk maçları Sky Turk'un vermesini ciddi ciddi bekliyorum.

ben 500 ytl yi kahveye bahşiş olarak bırakırım ne diyosun sen
çok canım isterse cafe clan ın karşısına bir cafe açarım.

Arkadaşlar!

Basketbol ligi şifreli kanaldan yayınlanmayacak, 9 ytl'lik üyeliği olan herkes ligi seyredecek, hatta uydudan bile seyredilecek, kısaca bu kadar panik yapacak bir durum yok!

Basketbol ligimiz son 2 yılda çok değerlendi, ama şifreye geçecek kadar değerli değil merak etmeyin :) :)