Boris Savoviç

Bu elamana bonservis verdiğimize göre resmi açıklamadaki sezon sonuna kadar anlaşıldı ifadesi biraz garip geldi bana.

Yabancı forumlarda sormuş bizim arkadaşlar nasıl bir oyuncu Savanovic'e benziyormuş öyle midir demiş Gelen cevap sevindirici çok iyi bir oyuncu denmiş asıl önemli olan bizim eleman için daha çok pota altı oyuncusu 5 numarada oynayabilir 4-5 numara yani Savanovic ise daha çok 3-4 numara gibi düşünülebilir demiş.

Bu elamana bonservis verdiğimize göre resmi açıklamadaki sezon sonuna kadar anlaşıldı ifadesi biraz garip geldi bana.

Yabancı forumlarda sormuş bizim arkadaşlar nasıl bir oyuncu Savanovic'e benziyormuş öyle midir demiş Gelen cevap sevindirici çok iyi bir oyuncu denmiş asıl önemli olan bizim eleman için daha çok pota altı oyuncusu 5 numarada oynayabilir 4-5 numara yani Savanovic ise daha çok 3-4 numara gibi düşünülebilir demiş.

Efes maçına yetiştirilmeye çalışılıyormuş. Hadi bakalım. Songalia'da oynayacak. baya geniş bir kadro ile çıkcağız.

4 ve 5 numara oynayabiliyor. boyu 2.06 Bosna Hersek de dogan sirp oyuncu. Sirp ekolunde yetisen iyi bir oyuncu. Tip olarak Emir'e benziyor. =)

Boris Savovic: Galatasaray'ı takip ediyordum. Buraya geldiğim için çok mutluyum. Taraftarın ününü biliyorum, Galatasaray taraftarı Avrupanın en iyisi...

İlk açıklamasında gerçek bir Aslan olacağını hissettiriyor sevdim ben arkadaşı =)

Sırp ekolünden oyuncu olunca gidip abisiymişim gibi yaklaşasım geliyor. Sırp basketçi olsun çamurdan olsun yine yeter. :) Hayırlı olur inşallah

Abi şimdilik sene sonuna kadar ama 2012-2013 sezonu opsiyonu bizim elimizde, memnun kalırsak imzalayacağız ki mantıklı bir hamle opsiyonla gelmesi. Kiralık almış ve opsiyon koydurmuş olabiliriz kulube şimdilik çok para vermemiş olabiliriz yani.

Teşekkürler Tanju.. Kosarka'daki habere göre 6 rakamlı bir bonservis ödemişiz ayrıca Benetton da istiyormuş ACB ve Euroleague takımlarından da peşinde olanlar varmış.

Bizi yıllarca taşıyacak potaaltı rotasyonu kuruyoruz. Gelecek sene İlkan'ın da gelmesiyle 4-5 rotasyonu tam Oktay hoca'nın istediği gibi olacak.

Bizi yıllarca taşıyacak potaaltı rotasyonu kuruyoruz. Gelecek sene İlkan'ın da gelmesiyle 4-5 rotasyonu tam Oktay hoca'nın istediği gibi olacak.

Savoviç, Furkan, İlkan, Andriç, Cevher, Shumpert buysa hocanın aklındaki 4-5 rotasyonu bir soru pota altı oyunlarını bilmeyen bir 4-5 rotasyonu hangi euroleague takımında var. Bunlara post-up desen bön bön bakarlar.

Savoviç, Furkan, İlkan, Andriç, Cevher, Shumpert buysa hocanın aklındaki 4-5 rotasyonu bir soru pota altı oyunlarını bilmeyen bir 4-5 rotasyonu hangi euroleague takımında var. Bunlara post-up desen bön bön bakarlar.