Boris Savoviç

olur bu adamdan...savundugu adamın arkasında çok iyi duruyor...şut fake üzerinden içeriye penetresi var gibi geldi bunları kullanırsa daha etkili hücum silahı olur...

İlk maç için çok iyiydi. Hele bu kendisinin ilk EL maçıysa ve Oly'e karşı oynuyorsa çok daha iyiydi diyebiliriz. Erken faul problemine girmesi uzun rotasyonunu etkiledi ama canı sağolsun. Yürüyedur aslan parçası.

Sağlıklı bir değerlendirme yapmak, kanaate varmak için çok erken tabi.

Ama ilk intibası gayet olumluydu. Hele Songaila felaketinin ardından iyi geldi bu maç. Üzerine koyarak devam eder umarım...

Songaila'dan sonra ben oynasaydım beni bile beğenirdiniz emin olun :)
Yorum yapmak için çook erken. Takıma çok yabancı kalmadı ama bence de. Rebound konusunda iyi bir sezisi olduğu çok belli. Bakalım zaman gösterecek herşeyi

Songaila'dan sonra ben oynasaydım beni bile beğenirdiniz emin olun :)
Yorum yapmak için çook erken. Takıma çok yabancı kalmadı ama bence de. Rebound konusunda iyi bir sezisi olduğu çok belli. Bakalım zaman gösterecek herşeyi

maçı izlerken arkadaş da aynı yorumu yapmıştı :D birebirde savundugu adama yenilmiyor postta...ama savundugu adam topu hareketli aldıgında geçildi bikaç pozisyonda ki bu savunma zaafiyetini giderebilir yaş çok genç ayaklar hızlı haliyle...
bunun dışında hücumda sayı opsiyonu haline gelebilir gibi geldi bana malum sırp zaten :D

bir maçla değerlendirme yapılmaz ama bazı sinyaller verilir...
şutu var, post up yapıyor savunmasıda iyi göründü
takıma alıştıkça daha fazla verim alırız umarım...
artık bizde 5 kişiyle oynayalım...

45 dakikalık maçta 24 dakikadan fazla süre almış. ribaund konusunda yük hafifleteceği belli oldu ilk maçtan. ayrıca bir tane de 3lük attı bu da cabası. :)

Dün Ribaunt konusunda iyiydik bunda payı vardı ilk maçı daha iyi olacaktır. En azından Songalia'ya göre çok çok iyi ligde de oynayacak olması güzel

Cevher ile birlikte dakikaları paylaşınca savunma reboundlarındaki sorunumuz bariz bir şekilde azaldı. Hücuma çeşitlilik katacağı kesin post-up yaptı şutu var. Ayrıca 3'üncü faulünü hücum reboundu kovalarken aldı en azından mücadeleden ve rebound kovalamaktan kaçmayacağını gösterdi.