BSL 13. Hafta | Ayos Konyaspor 76-73 Galatasaray Nef

Konya'ya yenilmek kadar sacma bir sey olamaz..Umarim oyuncular geregini yapar. Rize,Trabzon,Kayseri,Konya.. Bu illerin takimlarindan nefret ediyorum bir cok nedenden dolayi.

Dünyanın en kaşınan takımıyız, ne yaptığımızı anlamak mümkün değil, darmadağın olmuş takımları canlandırmak, onlara can vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kadar zayıf takıma karşı bu kadar zorlanmak garip ötesi...

Hücumda ne oynuyoruz biz çözemedim.
Ekrem hoca bile bi iki set falan oynatıyordu.
Koç kendine bi yardımcı falan mı alıyo bişeyler yapsın gözlerim kanadı.
Bu takım bcl'de gruplarda elenir.
Dee bost efendi aldı kontratı yattı.
Çok istiyorsa gitsin asvele.

Hücumda ne oynuyoruz biz çözemedim.
Ekrem hoca bile bi iki set falan oynatıyordu.
Koç kendine bi yardımcı falan mı alıyo bişeyler yapsın gözlerim kanadı.
Bu takım bcl'de gruplarda elenir.
Dee bost efendi aldı kontratı yattı.
Çok istiyorsa gitsin asvele.
Ekrem hocadir bu forumda tutturdu herkes gidiyor Ekrem beyfendiyide erkek takiminda gorduk yaptigini. Sanki Phil Jackson,Ergin Ataman kendisi.

Konya'ya yenilmek kadar sacma bir sey olamaz..Umarim oyuncular geregini yapar. Rize,Trabzon,Kayseri,Konya.. Bu illerin takimlarindan nefret ediyorum bir cok nedenden dolayi.
Sizin bu lağam çukuru zihniyetinizi yansıttığınız 1 değil 2 değil. Bende o şehirlerin birinde yaşayan biri olarak son defa hatırlatmak isterim burası GS basket forumu spor konuşuyosanız konuşun yoksa kimse sizin spor dışı nedenlerinizi duymak zorunda değil haddinizi bilin artık.

boyalı alandan yediğimiz sayının haddi hesabı yok. sadık bugün takımı dibe çekmesine rağmen oyundanda alınmadı.