Bugün...

Bu secimlerde oyle bir hileler dondu ki, ne dense hak payi veririm. Bir ulkenin ic isleri bakani soyadinin tersi gibi ulkede gorev yapiyorsa, basindaki zatin yaptigi suc sayisi 10 binleri gectiyse, bunlar secim gecesi Jandarmadan kamyonlari sarayin onune cektirmek icin izin isteyip,sagolsun Jandarma ret ettiyse, artik gelinen durumu anlamak zor olmasa gerek. Bu akp secmeninin cidden ac kalmasi,ser sefil kalmasi hic umrumda degil..Girsinler ekmek kuyruguna,beter olsunlar.1 gram arkama donup bakarsam. Giderim son lokmami sokakta ac kalmis kopekle paylasirim daha huzurlu olurum. Deprem illerindeki vatandaslarada sozum su : Ozellikle Hatay'da depremin ilk gunleri ekipman gondermeyenlere destek verdiniz ya... Umarim vefat edenlerin beddualari islerde,yasaminiz boyunca iki yakaniz bir araya gelmez.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ülkemizde öyle bir kitle varki gerçekten çok içine kapalı ve tek derdi mevcut durumunu korumak. Eminim seçimlerde neyi oyladigini bilmiyor ve umursamıyor.Ben 40 seneye yakın oy kullanıyorum şimdiye kadar oy verdiğim partiler bırakın iktidar olmayı, neredeyse seçim sonu programlarında adları bile geçmiyor ama ben bunu kendi adıma yenilgi saymıyorum.Ulkem için en doğru olduğuna inandığım için bunu yapıyorum.Ama bu kitle düşünmüyor, durumuna uygun işareti Kimden alırsa oraya yöneliyor.O nedenle ayakkabı kutusunu da ,dini ile dalga geçen adamın buyukelci yapılmasını hiç umursamıyor.Hesapta 125 kişi kalan terör örgütünü tehdit sayıyor. Aslında bunların hiçbiri umurunda değil, tek derdi senelerin alışkanlığı değişmesin.Muhalefet bence burada hata yapıyor.Yapmalari gereken büyük şehirlerdeki seçmene odaklanmak,ikna edilmeleri daha kolay.Yine de unutulmamalı ülkemizde siyasi yelpaze 35-65.Zaten meclisin kaybedilmesi durumu iyice zora sokuyor ama bu ölü toprağından kurtulmak gerek. Klasik olarak hayırlısı olsun diyorum,bakalım ne olacak?

% 500 eminim, bu ulkede cumhur ittifakinin oy orani % 40-41 i gecmez. Buna adim gibi eminim. Hile,hurda,her turlu pislik bunlarda. Hele o ic isleri bakani yok mu, yaziklar olsun onu secene. Insan bile denmez buna.Yazik. Kemal Kilicdaroglu'na sallayan muhalif zekalara sunu diyorum: bu adam ne zaman kimi nasil yonetmiste karalama kampanyasi yapiyorsunuz..Kemal Kilicdaroglu'nun hayatinda herkes gibi belli bir sayida gunahi olabilir ama bu akp nin 100 kati daha asagida oldugu kesindir. Devlet Bahceli icin bir seyler yazasim var ama degmez...Deniz Baykal gibi sonu olacak, iste ama giderkende su yillar oncesi akp nin elinde oldugu kasedi bir izlesek..Hic fena olmaz !

Gece ysk başkanı çıkıp şu açıklamayı yaptı. K.K % 45.89 Erdoğan % 45.08 acılan sandık sayısı 110 bin küsur. Ondan sonra veri akışı kesildi, birkaç kez daha çıkıp açıklama yaptı ama sadece girilen sandık sayısını söyledi fakat oy sayısı ve oran vermedi. Şimdi girilmeyen atandıkların daha çok CHP nin güçlü olduğu bölgeler olduğu ortada iken fark açılması gerekirken neden terse döndü ? Tuhaf durum.

Gece ysk başkanı çıkıp şu açıklamayı yaptı. K.K % 45.89 Erdoğan % 45.08 acılan sandık sayısı 110 bin küsur. Ondan sonra veri akışı kesildi, birkaç kez daha çıkıp açıklama yaptı ama sadece girilen sandık sayısını söyledi fakat oy sayısı ve oran vermedi. Şimdi girilmeyen atandıkların daha çok CHP nin güçlü olduğu bölgeler olduğu ortada iken fark açılması gerekirken neden terse döndü ? Tuhaf durum.
Bunlar cennete gidecekse, lutfen ayni yerde bunlarla olmayalim diyorum kendi adima. Zaten 20 kusur senede milyonlarca suc islemis birisinin yol arkadasi nasil olur tahmin etmek hic zor degil.. Feto ile dost olan bunlar,anlasmalari bozulup ulke huzurunu bozan bunlar. Bunlarin yaptigi pislik kat sayisi dunyadaki hic bir ulkede kolay kolay gorulmemistir. Bunlara oy veren halk cidden, 10 gun ac kalsin yine bu hipnotize edilen beyinler sayesinde yine bunlara oy verir..Uzun sozun kisasi bunlari o koltuktan sokmek kolay olmayacak..Hadi isin halk tarafini halletsen bu sefer hile hurdayi nasil yeneceksin.. En basit ornek.. Internet neden secim gecesi yavaslar,eksi sozluge girisler kisitlanir? En basit ornek.. Ve kendileride biliyor ki, bunlara oy verenler icin her sey mubah. Pislik,mislik..Igrenc insanlar.

Bunlar cennete gidecekse, lutfen ayni yerde bunlarla olmayalim diyorum kendi adima. Zaten 20 kusur senede milyonlarca suc islemis birisinin yol arkadasi nasil olur tahmin etmek hic zor degil.. Feto ile dost olan bunlar,anlasmalari bozulup ulke huzurunu bozan bunlar. Bunlarin yaptigi pislik kat sayisi dunyadaki hic bir ulkede kolay kolay gorulmemistir. Bunlara oy veren halk cidden, 10 gun ac kalsin yine bu hipnotize edilen beyinler sayesinde yine bunlara oy verir..Uzun sozun kisasi bunlari o koltuktan sokmek kolay olmayacak..Hadi isin halk tarafini halletsen bu sefer hile hurdayi nasil yeneceksin.. En basit ornek.. Internet neden secim gecesi yavaslar,eksi sozluge girisler kisitlanir? En basit ornek.. Ve kendileride biliyor ki, bunlara oy verenler icin her sey mubah. Pislik,mislik..Igrenc insanlar.
Teslimiyet yok, boşvermişlik yok. Biliyoruz ki kurunun yanında yaş da yanar.

Bugün suriyeliler hakkında iktidarın yaptığı açıklamalardan sonra biraz umutlanacağım eğer muhalefet bu kozu kullanabilirse. Net olarak koz bıraktılar büyük bir koz...

Siyaset isinde safliga yer yok.Karsi tarafin her bir cumlesini avantaja cevireceksin. Mesela Kemal Kilicdaroglu'nun bastaki zat ve ic isleri bakani hk yaptigi yargilanacaklar aciklamalari cok stratejik hata. Bunu secimden sonra yapacakti. Bu kesinlikle koltugu birakmak istemeyen, 4 degil 10 elle sikica yerlerine yapisan, bir dustuklerinde kendilerini nerelerde bulacaklarini bilen bir grubu daha da hirslandirir hale getiriyor. Bunlar varya devletin tum imkanlarini Asker,Polis,Kamyon,Medya ne varsa ve ne olursa olsun her turlu durumda kullanmak icin alarm seviyesine coktan gectiler bile. Hak,hukuk,adalet cercevesinde yapilsa bu secim Millet Ittifaki % 56-57 ile secilmisti bile. Ulkenin 4 bir yaninda donen hadiseler icler acisi,yurt disi oylari ozellikle. Muthis bir sahtekarlik ve hile duzenegi var. Sonucta 28 Mayis aksami cok seye gebe bu surec..Imparatorun dedigi gibi BIZ BITTI DEMEDEN BITMEZ... Ama yani is nereye gider,benim cok buyuk endiselerim var. Karsida derler ya, olmemek icin can cirpinan bir guc var.

Simdi su bir gercek, bu derin devlet mevzusu evet, bu zat kesinlikle garantorluk isteyebilir, bana ve aileme dokunmayacaksiniz diye.. Cunku yani, oyle boyle entrikalar dondu ku 20 kusur yildir, ucsuz bucaksiz..Muthis paralar,yani derler ya ulke soyuldu oylece ici bosaltildi..O derece. Cumhuriyet tarihi bu hukumeti oyle harflerle yazacak ki,Osmanli devletindeki Lale Devrine yeni nesil kusaklar megerse bu olaylarin yaninda bir sey degilmis diyecek.Futbol,Basketbol neredeyse tum spor dallarina el attilar,medya-TV- hukuk birimleri yani sokaktaki hayvanlari yok eden bunlar,dunyayi yok etmeye gelmisler top yekun. Buna dur denecek, her ne kadar Kemal Kilicdaroglu'nu bu konularda tam yeterli gormesem de,yapacak bir sey yok. Sinan Ogan ve Umit Bozdag ile birlikte kameralar karsisina gecip, halk ile ic ice olmak,bir tur daha donup herkese olaylari anlatmak sart. Kopru oncesi son cikis. BUNLAR TEKRAR SECILIRSE ISTE O ZAMAN CEHENNEMI BU ULKE NE YAZIKKI YASAYACAK..

Sinan Ates'in hesabi sorulacak. Secim gunu Turkiye'nin her bir yerinde sandiklarda kisi sayisini arttirmamiz lazim. Adaletli ortamda cikmasi gereken sonucu soyluyorum. rte: % 44 - KEMAL KILICDAROGLU : % 56 . Bir tilsim bozulsa ah o bir tilsim....

Kemal bey Türkiye'de ki herkesin banka hesaplarına 100 bin tl yatırsa yinede seçimi kazanamaz.Bunca zamma karşın,bunca sefalete karşın bu sonuçlar çıkıyorsa zaten sözün bittiği yerdeyiz.Utanç verici,gerçekten utanç verici ve sinir bozucu.
Bu akp'ye oy verenlerin portresine bakinca, degil 100.000 tl hesaplarina yatmasi, deseler rte icin ben gerekirse 10 gun ac yasarim...Sesleri cikmaz yasarlar. Bunlardaki bu ruh kafasinin universitelerde sosyolojide tez olarak anlatilmasi lazim, Bu ne kafa-ruh hali ise...

Yıllardır zamlara ve daha bir sürü şeye 2023'te seçim var,artık kesin iktidardan giderler diye katlandık,yine iktidarlar beş yıl daha,of of of,gerçekten mantık dışı bu olanlar,mantıkla yorumlamayı bırakacağım artık,gizemli güçleri var herhalde,veya özel insanlar bunlar,veya bizim bilmediğimiz bir sır,bir gizem falan var,bu nedir ya ? Resmen biz cehennemi bu dünyada yaşıyoruz onlarda cenneti

Türkiye'ye bacılarımıza toplu şekilde tecavüz etmek için gelen kaçakları gönderecek olana oy vermek yerine göndermeyecek olana oy verecek veya tarafsız kalıp oy vermeyeceksiniz ileride annenizin, kız kardeşinizin başına gelecek her cinsel saldırıda mesuliyet bu düzene çanak tutan akplilerde olacak. bu seçimin artık kaçak sapıklar gitsin mi kalsın mı referandumuna dönüştüğünü görmeyen kördür.

Son düzenleme: