David Gregory Hawkins

koko çekmesinde sıkıntı yok. ben oyuncunun sahadaki karakterine ve oyununa bakarım isterse damardan alsın.

yalnız Hawkins zu Fb muabbetleri de var.
bu şubenin başındaki adam ne yapar? o koltuğu bırakması için daha ne olması gerekiyor?

Bu arada sadece bu olay için demiyorum, bu doping muabbetlerinin düzenlenmesi gerekir. bilmeyerek yediği-içtiği birşeyde yasaklı madde olan adamla bilinçli performans arttırıcı madde alan adam aynı cezayı almamalı. veya keyif verici maddeye neden ceza var? koko, esrar, uyuşturucu filan performans arttırmazki. aksine adamın bünyesine zarar verir.

şöyle de bir bilgi var.

bu arada taze bilgi, koko değil morfin omzu için vurdukları iğneden kaynaklı kulüp itiraz ediyor.

Eyüp Yıldız ‏@eyupyildizz
Hawkins'te sorun omuzuna vurulan iğnelerden kaynaklanıyormuş. Yani performans arttırıcı madde degıl uyusturucu cıkmıs.

İnş. doğrudur bu.

Evet Onur Abi. İtalyada da böyle bir vukatı varmış ve 3 ay cezadan sonra tekrar dönmüş. Şimdi top yönetimde. Ya sözleşmeyi feshedecek ya da cezası bitecek ve geri dönecek. Bence kesinlikle feshedilmeli. Ayrıca kokain kullandığını sözlü olarak beyan etmiş yönetime. Kendisine de yazık etti,bize de. Söylenecek başka söz yok. Gitti bir sene daha. Önce İlkan Karaman olayı sonra 2 sakat vermemiz ve şimdi de bu olay. Çok yıprandık bu sene. Şampiyonluk ve kupa beklentim kalmadı artik. Armamızın Canı Sağolsun...

Hawkins'in karakterine inanmadığımdan ben de sert bir şeyler karaladım ama ilk planda sakin olmakta fayda var.En basitinden şike sürecinden biliyoruz popüler haber kaynaklarının ne mal olduğunu.Bilgiler berraklaşmadan büyük laflar etmeyelim,güvendiğimiz kaynaklara yönelelim.

Ortada büyük bir bilgi kirliliği var daha hiçbir şey net değilken böyle kesin ifadeler kullanmak ya da boş boş konuşmak hiç olmaz. Kulüpten resmi açıklamayı bekleyelim ve ona göre ne yazacaksak ne düşünüyorsak söyleyelim. Umarım iyi haberler gelir tek beklentimiz de bu zaten.

Olay kokainse eğer şuan da Beko basketbol liginde forma giyen Çoğu amerikalı oyuncu bunu kullanıyor. Kullanıyordur değil kullanıyor. Bu zaten bilinen bir gerçek.ki Hawkinsin bunu kullandığını Ergin Ataman ya da idarecilerin bilmediğini düşünmüyor kimse heralde .

Ancak Sonucun dopingle ilgili aksi bir durumun da Takım artık bunu atlatamaz. Keza bunu bile atlatsa öyle bir bulut var ki takımda taraftar kendisini bir sonraki şoka hazırlayacaktır. ndong,arroyo,cenk veya her kimse

Şubede Murat Özyer gibi her şeyin suçunu başka mecralara atan biri olduktan sonra kulubün açıklamasını beklemek mantıklı durmuyor. Bugüne kadar son sözü hep Federasyon söyledi bizim sayın yöneticilerimiz ise ya kulp buldu yada hasır altı etti olayı. Fersah fersah açıklama yaptılar hani İlkan' a yaptırım nerde? O yüzden kulüpten söylenenlere çok inanmayın derim.

Saygılar.

Basketboldan nefret etmeye başladım artık bu şube yüzünden.Hawkins'in sözleşmesinin feshedilmesi de ayrı saçmalık bunu kullanmayan oyuncu yok NBA da Kemal abinin dediği gibi ligimizde de bir çok oyuncu kullanıyor hatta Hawkins'in kokain kullandığını basketbolu yakından takip edip bilmeyen yoktur geçmişte de yakalanmıştı.Yazık oldu bir sezon daha gitti herkesin yeri dolar ama Hawkins'in yerine bu saatten sonra birinin bulunması imkansız

Bence öncelikle sakin olmakta fayda var.Herşey bi netleşsin en azından.Benim merak ettiğim birşey var,bir insan kokain kullandığında en fazla kaç saate kadar testlerle anlaşılabilir?Bu maç sonrası yapılan testleri kastediyorum