Efes Pilsen-Galatasaray : 69-62

şuan tahmini maça kaç kiş,i gelir eğer az kişi gelirse bi daha bu sitede gelcem dienlere inanamam ama inş herkes gelir.............. abdipekçiye sığmıyoruz beyler hadi oraya sığmayalım herkes doldursun orayı kırmızı oolaım kıpkırmızı

beyler maç ne oldu nasıl gidio bilgisi olan var mı...ben yine gidemedim fener yenildi bu arada.....fak yedi..

Ülker-Fenerbahçe maçının sonlarında pota arkasında kırmızılar belirdi ve salon "Ultraslan hey..." sesleriyle inledi.Hoş bir görüntüydü.

gerideyiz

Beyler ilk tarı bitti ve gerideyiz 11 sayı...nden serhat la başladı halil anlamıyorum hadleyin sakatlığı geçmemeiş ama yenemicez herhalde malik dixon da ttuk herhalde..... :atki

Hakemler cok kritik yerde iki hata yaptı,ve son dakika icinde alamadıgımız bir rib...Bunlar bence macın kırılma noktasıydı.

Cok iyi mücadele ettik. Böyle oynasınlar yeter.Tesekkürler...

Önder kardeş, calı yayın için teşekkürler
Konya'dan bizi bu heyecana ortak ettin
ellerine sağlık...

İzlemediğimiz mç için bir yorum getiremeyeceğim. Ancak hücumda tek adamın eline bakarak Efes'i yenmenin imkansıza yakın olduğunu maçtan önce de Hemen herkes belirtmişti. Az sayı yememiz sevindirici ama Dixon'un yanına her maç 1-2 skor yapacak adam koyamazsak sadece Efes değil bütün maçlarda zorlanırız. Burak-Şemsi-Hadley veya Whisby den en az 1-2 si skora katkı yapmalı.

Randy 4 sayı
Malik 29 sayı
Semso 2 sayı 2 rib
Hadley 9 sayı 7 rib
Glen 9 sayı 4 rib
Burak 4 sayı 9 rib
Umut 5 sayı

23/32 faul atmısız
16/35 efes atmıs

saglık olsun. maçı izleyemedik ama takımın mücadele ettiği belli.en azından eskisi gibi 20 sayı yemedik.

Şemsettin çok düşük sayıyla oynamış
az mı süre aldı acaba?

Öncelikle maç yayını için teşekkürler.

Anladığım kadarıyla yine -iki yıldır her Efes maçında olduğu gibi- maçın başlarındaki kötü oyunumuzu aşamadık öncelikle. Bu sefer ikinci yarı biraz daha asılmayı başardık, bu da çok sevindirici. Benim maçı seyredebilenlere bir soum olacak: İkinci yarıda gerçekten maçı kafa kafaya getirebildik mi, yoksa Efes hep bizi belli bir mesafede tutma rahatlığında mıydı? (Kısacası ne kadar zorlayabildik?)

Bu maçın ardından alttaki yazımı değiştiriyorum.Keşke şu grafiği sezon başında yakalasaydık.Sıramız çok daha farklı olurdu.
Kısacası böyle oynayın yeter.

üzülmeyin

Beyler üzülmeyin gerçekten bu kadar az skorla yenilmek çok yi...geçen szon gibi 20 sayı fark yememişiz.benim anlamadığım halil üner nden desean hadleyi ilk 5 te oynatmadı....ama bundan sonraki 4 maçomızı mutlaka kazanırız.....zor maçlar olmayacak .ayrıca şemsettinden daha çok sayı beklerdim. yine malik dixon 29 sayı atmış helal olsun.....

bence sezon başından beri böyle mücadele etseydik mağlubiyetimiz bile olmıyabilirdi ama şunu açıkça görüyorum ve düşünüyorum takım her geçen gün daha iyiye gidiyor bunda çok memnunum inşallah hep böyle dewam eder