Efes Pilsen-Galatasaray : 69-62

doru daa

:atki arkadaşım doruda şu anda biz ülkerden çok çok daha iyiyiz( 4 haftadır)ülker bu sene çok kötü..ayrıca biz malik dixonu bu ligde tutacak bir adam yok...farkındaysan malik pota altına gittiği zaman herkez duruyor.ayrıca sadece malik dixonu tutmuyorlar çünki hala onun 3 lük atamadığını düşünüyorlar ve buna izin veriyorlar...bu maça şemsettinden bişeyler bekleyin ... ha unutmadan birde fatih solaktak adam lmaz daha tp tutamıo ...şemsettin ribaunt alıyo o da sap gibi topları kaçırıyo.... :ehue

Fatih kendisini gösterecekse bu maçta göstermeli.Pota altları bu aralar zayıf.Bunu kullanmalıyız.
Bence de Come Back hayallerine girmeyelim.Bütün maçı başa baş götürmemiz lazım.Efes'e karşı diğer takımlara yaptığımızı yapamayız.

abdi ipekçiii

beyler abdi ipekçide olalım....bir avuç efes taraftarını mafedelim..... :muhaha

beyler ben birilerinden duydum efes maçından önceki maçta FB'nin maçı varmış dorumudur sizce aslı vardrmıdır_?
:atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki

ultrAslan_kutay' Alıntı:
beyler ben birilerinden duydum efes maçından önceki maçta FB'nin maçı varmış dorumudur sizce aslı vardrmıdır_?
:atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki
Doğru.

saçmaaa

beyler çok saçma bence olmaz ama bilmiorum eğer böle bişi varsa geçen seneki bazı görüntüler ortaya çıkacaktır...beyler temkinli gelin ona göre....ama sanmıyorum ...olacağını bilgi verin kesin ..... :muhaha

saat 15 de abdi ipekçide ülker - fenerbahçe maçı war.17.00 da da bizim maç war.türkiye basketbol federasyonunun sitesinde öle yazıyo we ülker maçını ntv canlı weriyo

ewet kutay bizden önce eziklerin maçı..yarın saat 13:30 aynı yerde buluşuruz.

RASİT' Alıntı:
ewet kutay bizden önce eziklerin maçı..yarın saat 13:30 aynı yerde buluşuruz.
tamam iyi kaç kişi gelcek olm raşit bi de nerde buluşcaz _? okulda buluşalım 12 de bi üç'lü çekelim görsün ticaret bizi sonra da ewlere dağılırız 3 de tekrar buluşuruz ben şu bedenci bizi görsün die:D

ama ozaman bayağı bi polis gelir iki maçada kavga çıkartmazlar da yine o ilk maç gibi olmasın herkes gelioz diyip gelmemezlik yapmasın herkese güvencem var!!!!!!!!!!!!!!!!!

Admin notu:Kişisel mesajlarınızı özel mesaj atarakta yapabilirsiniz lütfen kurallar topiğini okuyun ve bu kadar çok smiley kullanmana gerek yok!!

beyler dinleyin...

Beyler bakın maçta biraz anlamlı tezahuratlar yapalım....mesela
Ben sensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih ederim
yeminim olsun cimbobomum .
Hayatımsı herşeyimsin..

öle sürekli cimbom die bağırmayın...bide couch a laf atmayalım..oyuncular etkilenebilir...bu maç çok önemli 6 sene oldu artık yenelim.... :atki

Eğer iyi savunma yaparsak ve özellikle savunma
ribauntlarını alabilirsek efes yeneriz, bizim
takımın en kötü yanı kolay sayı yemesi Halil Üner
hala bu soruna çözüm bulamadı.

Eğer savunmamız iyi olursa, seyircide sağlam
gelir efesi boğarsa bu maçı rahat alırız.

hadi az kaldı...

:atki beyler tezahurat ları bekliyorum...efes karşısında 3 lük zor atacağız ....kaya ve garangeri tutarsak zaten 20 sayı fark atarız takımın bütün sayılarını onlar atıyo 1 de domercant.....dikkat.... :atki

bence şu fb'yle maçımızın ardarda olduunu yazabilen varsa yazsın ultraslan.org ve com. a.. güzel bi birliktelik içinde destekliyelim takımımızı.

rakip takımların isimlerini düzgün yazalım

ewet mac gunu artık geldi artık beklicez ve gorcez bakalım halil aga ve takımı napcak... allahım isallah dixon cok iyi oynar abi kazanmamız icin baska yol yokkk...hadleyde 15 i asar semso yine cosarsa olur bu is ;) nerse saka bi yana isalah kazanırız

yenecez savunmada 2. top kullandırmazsak yeneriz kimse kafasına takmasın BU ARADA VALENTİN E MORAL VERMEK AMACIYLA 2-3 DAKİKA TEZAHÜRAT YAPARSAK İYİ OLUR BU KÖTÜ GÜNDE ONA YANLIZ OLMADIĞINI GÖSTERMEK ÖNEMLİ

millet bakırköyden yürüyerek veya trenle fln gelcek olan ultraslan'lılar var mı_? eğer bu konuda bilgisi olan varsa sölesin.......
:atki :atki :atki
ultraslan_kutay