Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

haftanın birincisi gerçekten şanslıymış.
biraz daha çalıştım farklı alternatifleri denedim ama dünkü kadrom en mantıklısı olduğunu fark ettim. sakatlık olmazsa hafyanın kadrosu netleşti.
bu haftaki zayıf halkam aradori. earl collaway kadromda oda büyük risk ama rkg si iyi. burada belki bir hareket çekebilirim ama düşük ihtimal.
puanım olsa union olimpiadan baynesi alırdım. onu alamamak canımı sıktı biraz. onu alıncada farklı şekillere giriyor kadro.

Beyler; bu haftaki 3 değişikliği yapmak için son 11 saat.
Bu akşam Asseco Prokom-Unicaja Malaga maçıyla Euroleague 2. hafta maçları başlıyor.
Değişiklikler için acele ediniz.

Bu arada Asseco Prokom 2. hafta maçları öncesinde yeni bir transfere imza attı. Eski Olimpija Milano, Barca ve Olympiacos 'lu Alex Acker 35 kredi ile Shooting Guards-Small Forwards listesine girmiş.

Tabi ki takıma alışma devresi ve form durumu da çok önemli ancak Alex Acker gibi tecrübeli bir oyuncunun Polonya' da kendi sahasındaki maçta hatırı sayılır RKG ler kazanması olası bir durum. Kısacasa 10 RKG lik bir oyun ortaya koysa, değeri 40 'a çıkıverir.

Jordan Farmar
Daniel Hackett

Jaka Blazic
Krunoslav Simon
Blake Schilb
Patrick Christopher

Vladimir Lucic
Alex Tyus
Ante Tomic
Oğuz Savaş

Bu haftaki kadrom bu şekilde oluştu. 150'lere çıkmam lazım bu hafta.

Biraz önce GSBASKET.ORG ligine baktığımda, birçok kez uyarmamıza ragmen bazı kullanıcıların birden çok takımla lige katılmış olduğunu gördüm.
Her kullanıcının tek bir takımı olacak şekilde silme işlemini gerçekleştiriyorum. En yüksek puanı toplayan takımı ligde kalacak şekilde ayarlıyorum.
Bilgilerinize.

GS bonus Almeida
GS_bonus79 Almeida

ASLANTEPE aykutogut
AykutOGUT aykutogut

EFES PİLSEN eolmez@eurobanktekfen.com
GALATASARAY eolmez@eurobanktekfen.com

aybas sufuk
fatayb sufuk

kokooo zuzuuu
nida zuzuuu
zuzu zuzuuu
zuzuuu zuzuuu
zuzuuu 25217 zuzuuu

Bulls takımım da vardı Şamil'e devredip lige soktum bilginiz olsun. Kullanıcı adı dixon olarak geçiyor iki takımın da, Bulls olan Şamil'in.

iyi kadro Canberk.
schilb, christopher ve lucic benim kadroda var.
bu hafta aradoriden korkuyorum açıkcası.
bu hafta lucic cska karşısında belki geçen haftaki kadar rkg alamayacaktır ama puanı yükselecektir.
kadromda ki sürpriz bubnic. puanım olsa aeron baynes ı alırdım kadroma.

iyi kadro Canberk.
schilb, christopher ve lucic benim kadroda var.
bu hafta aradoriden korkuyorum açıkcası.
bu hafta lucic cska karşısında belki geçen haftaki kadar rkg alamayacaktır ama puanı yükselecektir.
kadromda ki sürpriz bubnic. puanım olsa aeron baynes ı alırdım kadroma.

sağol abi. Bu hafta özellikle Schilb'den patlama bekliyorum geçen hafta berbat başlamasına rağmen toparlanıp iyi puan getirmişti. Daha iyisini rahatlıkla yapabilecek potansiyele sahip.