Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown(2-0)

kaybettik ama olsun gercekten muthis mucadele eddik iste bizim gs bole olmali sonuna kadar mucadele etmli ribauntlarda inanilmaz ustunduk ama bu sonuca yansimadi uzgun ama cuma gunu yenip 2 1 getiririz ins bu arada hakemler cok kotuydu mitcella yapilan hareketi gormeyip ustune bide teknik faul calmasi gercekten kotuydu fulkerde cok balliydi ozellikle clark 5 4 uc sayi atti solomanin fitche surekli bisey soylemesi surekli tahrik etme cabasi vardi hele o semih siriginin o gerizekalinin o burnu yamugun her simacdan sonra bagirmasi beni gercekten cok sinir etti.fitchin 22 sayi atmasi cok gzl ama her zamanki gibi ona destek cikan olmadi.sonlarda fatih solagin murat kaya ve fitch disarda bombosken ribaundi alip pas vermeyip potaya atmasi beni cok sinirlendirdi ozelleike cok kritik bi hucumda fitchi kullanmak lazimken brownun kullanmasi cok buyuk bir hataydi spikerlere diyecek tek bir sozum var fb liler bari belli etmeselerdi soloman 3 luk attiginda bas bagirbagirmasi fitchin 3 sayilik attiginda uzulmus gibi hic bagirmamasi cabasiydi

butun takıma tesekkur edıyorum son ana kadar macı kazanmaya yaklastılar ama sansı ve hakemlerı yenemedık ılk yarıda mıtchelle calınan stepste kaldım ben,bugune kadar bıcok mac ızledım bu tarz bıcok sey oldu ama ılk kez steps kararını gordum bırde rakıp takım bu ıs bıttı fınaldeyız gıbı seyler soyluyorlar bu kadar emın olmasınlar fıtche hucumda yardım eden 1-2 kısı olursa ust uste 2 macı alıp serıyı fınale tasıyabılırız,ılk yarıda tufan yandan top cıkartırken cebınden para cıkartıp tufana uzatan adam varya ne denırkı sana bılmıyorum..ben uzaktayım ama kalbım cuma gunu salondakı arkadaslarla ınsallah onların destegıyle sanssızlıgımızı kırıp macı alacaz

Gökmen Çıtakoğlu' Alıntı:
Yiğiter denen onursuz insan umarım cuma akşamı Ahmet Cömertin koridorlarında karşıma çıkmazsın.....

O Yiğiter Uluğ şerefizinin fenerbahçe kongre üyesi old. nu unutmamak lazım

takim bana o mücadele ruhunu verdi,hırslarını gösterdi ya futbol takımından sonra onların oyunu bana şiir gibi geldi.
hepsini tebrik ediyorum
artık gerisi hakem triosu ile Allah arasındaki vicdani mesele

Maçla ilgili yorumu yarın yapacam ama.

Her FbÜlker maçına gittiğimde bir "loca faciası" görüyorum.

Anlayan anladı. ;)

Herkese iyi akşamlar,

Bugün maçta salondaydık 4 arkadaşımızla beraber..

birkaç tespit yapmak gerekirse,,

1-Bu akşamki fb seyircisiyle Galatasaray taraftarı mukayese bile edilemez!

2-Bu takımın Ahmet Cömerti Fenere dar eder ve 2-2 yle en son maça kadar kovalar

Bugün gerçekten takım olarak çok iyi mücadele ettik, oyuncular ne yaptıgını bilerek sogukkanlı oynadılar.

Bize düşen, cuma günü ve salı günü salonu fulleyip EN BÜYÜĞÜN KİM OLDUĞUNU ONLARA HATIRLATMAK!

doğrusunu söylemek gerekirse basketbolcularımız açısından kolay ve rahat bir maç oldu...
tribündeki fb liler gayet seviyeli ve fair play içerisinde maçı izlediler her ne kadar takımlarını iyi bir şekilde destekleyemeselerde...
inşallah bizim maçtada bir olay çıkmaz ve ya sahaya bir şey atılmaz çünkü biz atınca atılıyoruz...
tufan-mitchell sayı yüküne yardımcı olamayınca fakr atabileceğimiz bir maçı kaybettik bence...
hocamızında en büyük yanlışı son 3 dk da maç boyunca hiç oynamamış murat ı sahaya sürmesiydi...

polisleri ekarte etmek için bir sürü özel güvenlikçi tutumuşlar...
ve de bu pislik adamlar,pislik taraftarlarının sporcularımıza ana-avrat gitmesine mal mal bakıyorlar sadece...
ibo denen haysiyetsiz adamın bench'in önünde yaptığı hareketler 7-8 yaşında bir çocuktan beklenmeyecek hareketlerdi...
hakemler konusunda söylenecek söz yok,itiraz sonucu kaç tane karar değiştirdiler sayamadım...
fener çok şanslıydı...
son saniye basketleri ve de solomon,ibo,mrsiç gibi silahlarını son periyotta kullanınca acı biçimde yenildik...
üzüntümü anlatması çok zor...
taraftarları o kadar iğrenç ki,onlar adına üzüldüm...
o derece yani...
100 kişilik bir gurp durmadan bağırıyor çok zayıf şekilde,geri kalan 2000küsür kişide film izler gibi izliyor maçı...
anca fener aleyhine kararlarda deli gibi tepinmeyi biliyorlar,bir de bizimkilere sövmeyi...
artık bu taraftara bir fener galibiyeti armağan etmk,boyunlarının borcu oldu oyuncularımızın...

edit

Selim Aydın' Alıntı:
tribündeki fb liler gayet seviyeli ve fair play içerisinde maçı izlediler her ne kadar takımlarını iyi bir şekilde destekleyemeselerde...

şaka mı yapıyorsunuz siz..?

Can Bulubay' Alıntı:
polisleri ekarte etmek için bir sürü özel güvenlikçi tutumuşlar...
ve de bu pislik adamlar,pislik taraftarlarının sporcularımıza ana-avrat gitmesine mal mal bakıyorlar sadece...
ibo denen haysiyetsiz adamın bench'in önünde yaptığı hareketler 7-8 yaşında bir çocuktan beklenmeyecek hareketlerdi...
hakemler konusunda söylenecek söz yok,itiraz sonucu kaç tane karar değiştirdiler sayamadım...
fener çok şanslıydı...
son saniye basketleri ve de solomon,ibo,mrsiç gibi silahlarını son periyotta kullanınca acı biçimde yenildik...
üzüntümü anlatması çok zor...
taraftarları o kadar iğrenç ki,onlar adına üzüldüm...
o derece yani...
100 kişilik bir gurp durmadan bağırıyor çok zayıf şekilde,geri kalan 2000küsür kişide film izler gibi izliyor maçı...
anca fener aleyhine kararlarda deli gibi tepinmeyi biliyorlar,bir de bizimkilere sövmeyi...
artık bu taraftara bir fener galibiyeti armağan etmk,boyunlarının borcu oldu oyuncularımızın...

edit

şaka mı yapıyorsunuz siz..?
maçta galatasaray bench inin ordaydım.(yeterlidir sanırım)

2000küsür kişi ..ç Tufan diye inletecek salonu...
Fitch'e Tufan'a Fatih'e akıl almaz küfürler edilecek maç boyunca...
Galatasaray'a sayısız küfür edilecek topluca...
bunun adı fair-play mi olacak..?

Sahada görmek istediğim mücadeleydi ve onu da yeterince gördüm. FB'i yenmemiz için mükemmel oynamamız lazımdı ama başaramadık. Son periyotta öne geçtiğimiz anlarda saçma hatalar yapmamız ve her oyuncumuzun bazı eksikliklerinin ortaya çıkması yenilmemizi sağladı. Cuma günü bizden önce takımın iyi motive olması lazım. Gerçekten inanabiliyorlarsa kazanırız.

Bu arada FB taraftarı gayet misafirperverdi. Neredeyse hiç rahatsız olmadım. Kendi sahamızda gibiydik :) İbrahim Kutluay'ın fenerbahçeliliğine diyecek lafım yok. Öne geçtiğimiz dakikalarda üçlüğünü attı, faullerini yaptırdı, tribünü ateşledi ve maçı aldı. Kötü fb'i kurtardı. Eğer takımı adına bunu deplasman-içsaha ayırt etmeden yapıyorsa helal olsun. Kişiliğini katınca onun hakkında söyleyeceklerimiz değişir tabi.

İbo'ya küfür kusura bakmayın ama %100 olmalı en azından maçtan sonra , o bunu hakedecek çok hareket yaptı. Tamam diyelim önce ki Ataköy maçını bi kenara bırakalım , sırf bu maçta yaptıkları bile yetti arttı..

sahaya hiç bir şey atılmadı...
galatasaray a küfür edilmedi...
maç sonu oyuncularımız fb tribünün yanından soyunma odasına giderken hiç bir tatsız olay yaşanmadı...
gs seyircisinin girişi yasak olmasına rağmen 20 kişi gs sayı attığında ayağa kalkıp alkış el kol hareketi yaparken hiç bir fb li galeyana gelip sahaya atlamadı...

sen bütün bunları göz ardı edip 2 dk tufan küfür ettiler diye bunu bütün maça yayarsan yanlış yaparsın...
çünkü ülkemizde basketbol seyircisi profili oluşmamış durumda ama gün geçtikçe bu konuda gelişiyoruz...
bu tür olayları bu kadar büyütmek olayların artmasına neden olur...
sen burda bunları yazarsan;yazını okuyan biri cuma günü ;onlar bu kadar şey yapmışlar yanlarında kalmamalı psikolojisiyle ahmet cömerte gider...

bence bugünkü tek sorun oyuncularımızın bir türlü maçı alacaklarına inanmamasıydı.15-0 lık seri yakaladık 4 sayı öne geçtik ama yine de oyuncularımızın yüzünde bu maçı alacağız ifadesi yoktu.sadece onlarda değil bence maçı tv den izleyenlerde hep şimdi fb ülker öne geçer yine kaybederiz düşüncesi hakimdi.ama görüldü ki hiç de öyle değilmiş çok rahat yenebilirmişiz.bu maçın bize tek artısı bence bu oldu.bu da bize evimizde ki iki maçta büyük avantaj sağlayacaktır.bu yüzden ben iki maçımızı da çok rahat alacağımızı düşünüyorum.

Valla bende Can'a katılıyorum sonuna kadar.Garip. :? Tufana etmedikleri küfür,Fitch'e çekmedikleri el hareketi kalmadı.Hele pota arkasında ki loca da bir şapkalı adam vardı oo evlere şenlik.!

bugün takımı beğendim.herkes elinden geleni yaptı maçta savunma adına .biraz bugün hücumda tufandan az destek görünce maı kaybettik.özellikle solomonun maç sonuna doğru fitch topu alınca benchte ayağa kalkıp bişeyler söylemesini hiç mi görmez hakemin teki.tribünde aziz oturunca onlarda korktu herhalde.çok üzgünüm.pisi pisine maçı kaybettik.ama takımı bügün çok beğendim.fitchde bence mükemmeldi.
helal olsun takıma