Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown(2-0)

Herhalde yazık oldu cümlesi şimdi kullanılmalı.İyi mücadele ii savunma her bakımdan beğendim takımı.Kadro farkı diyebiliriz fazla birşey söylemeye gerek yok.Murat hoca gerçekten çok ii hazırlanmış yapabilecekleri yaptı olmayınca olmuyor artık.

Hakemler bir iki yerde epeyce bir saçmaladı.Özellikle mıtchell ilk periyotta yapılan harekette kör mü olması lazım oyunun durması için.Fatih sadece topa dokunurken faul alıyor.

Söz şimdi Ahmet Cömertte söylenecek cuma akşamı kalabalık tribünlerde bu hırsı kaybetmezsek maçı alabiliriz.Ayrıca polislerden de o yanda oturan fblilerin yaptığı el kol hareketlerini Tufana söylediği sözleri biz yaptığımızda inşallah o anlayış bize de olur.

Yazık oldu.

Darrell MITCHELL : 8 sayi 6 ribaund 7 asist
Tufan ERSOZ : 2 sayi 5 ribaund
Tolga TEKINALP : 5 sayi 2 ribaund 1 asist
Gerald FITCH : 22 sayi 5 ribaund 1 asist
Murat KAYA : 4 sayi
Fatih SOLAK : 7 sayi 8 ribaund 1 asist
Mithat DEMIREL : 3 sayi
Denham BROWN : 9 sayi 1 ribaund 1 asist
Cemal NALGA : 2 sayi 1 ribaund
Jeff GRAVES : 8 sayi 9 ribaund 2 asist

oyunculara kucak dolusu sevgiler. sonuna kadar mücadele ettiler ama yetmedi. Fener yine klasik baliyla isi götürdü. Denham Brown bence son dakkalarda maci veren adam oldu. adama gelen her top ölüyor. Bir kac tane sans basketi atti ama adamin sut stili berbat. dan diye potaya carpip rakibe direk fast break veriyor. bence hic düsünülmeden gönderilmeli. yazik verilen su emege.

Terbiyesizler böyle adamlara hakemlik veriliyor ya YAZIKLAR OLSUN.2-0 odlu vicdanları rahatttır inşallah hakem sayesinde bir maç kazandılar.Finale tamamen şerefsizlikle! ulaştıyorlar.Finalde paramparça olurlar inşallah.Bu kadar hata yapılmaz.AZİZE YILDIRIM, anca ayar verir; hakemleri lehine çeker.Hiç kimse üzülmesin bu maçı hakeden değil PARA sayesinde KİRALIK KALEMLERe sahip olanlar bir takım kazanmıştır.Kimsenin üzülmesine gerek yok.Gözüne parmak sokulan bir oyuncu acı çekerken steps verilirse, tertemiz müdahelelere faul çalınırsa 100. yılda şampiyonuz diye çıkanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum.Ayrıca İbrahim Kutluay'ı çok seven bir insandım ancak ne kadar basit bir insan olduğunu koskoca salonda bir sürü yer varken bizim benchimizin olduğu yere doğru hareket çektiğinde anladım.Saygılarımla...

Kusura bakmayın ama ilk kez bu kadar sert konuşuyorum çünkü hakikaten yazık...

ne biçim spiker bunlar ya böyle ahlaksızlık olmaz yemin ediyorum.. maç zevkimin içine edildi.. bi ibonun boynuna yapışmadığı kaldı her baskette.. çıldırıcam sinirden ya.. ulan kısmette yok ki adamın attıkları son salisede girdi hep.. ira clark hayatının macını oynadı.. hakemler inceden inceden hep bizi dogradı.. offf yaaa alıcagımız mactı boku bokuna verdik..

ne güzel olcaktı ya alsaydık.. vallahi yazık oldu.. emegimiz bosa gitti..

Arkadaşlar Başta Takımı Mücadelesinden Dolayı Kutlamak Lazım Fakat Bugünde Olduğu Gibi Fitch Yine Yalnız Yine Yalnız.Zaten Biz Bu Maçı Kaybetmiş Saymıyoruz Çünkü Mitchell e Verilen Teknik Faul Ve Öncesindeki Faul Olmadığını Herhalde Herkes Görmüştür.Yinede Ahmet Cömert te Böyle Oynarsak Affı Olmaz Çokta Süper Galibiyetleri Alırız. ;)

Semih Ural abime aynen katılıyorum.Utanmasalar onlar da adamlarla birlikte sevinecekti.Gönüllerin finalisti kesinlikle biziz bunu inkar eden varsa sonuna kadar da susmıcam çünkü Azize Yıldırım'ın ligden çekeriz sözleriyle tırsarsa hakemler bir maç böyle katledilir...

Hakemlerle beraber Ülker'in inanılmaz BALI bana saç baş yoldurttu ! Hani yeniliriz de böyle mi yeniliriz ? Çok iyi oynadık diyebilirim ve kadro farkı sayesinde maçı kaybettiğimizi söyleyebiliriz , ama Mrsic in son saniyede topu fırlatması [ atmadı fırlattı ] , İbo'nun son saniyede potaya değmeyen topuna rağmen 3 atış kullanma balına nail olması ve bir başka pozisyonda da inanılmaz zor bi şekilde sayıyı yine balının yardımıyla bulması bence kırılma noktalarında bize darbeyi vurdu. Brovn'ı çözemedim gitti , birşeyler yapma amacı var ama Türkiye liginin onun oynadığı yere göre inanılmaz ters bir lig olduğunu düşünüyorum , en ufak örnek ; bugün vurduğu smaca NCAA'de kimse el sokmazdı fakat Oğuz Savaş soktu mesela.. Yani ilginç bi oyuncu algılama problemi yoktur inşallah ama alışacaktır diye umuyorum. Fitch'e göz açtırmadılar. Kelimenin tam anlamıyla göz açtırmadılar Basden ve Ömer'le. Fatih çok saçma hatalar yaptı , Graves elinden geleni yaptı ama daha iyisi olabilir çünkü hala pota altında onlardan kuvvetli olduğumuzu savunuyorum. Ayrıca Tolga'nın ters turnikesi ve üçlüğü aldığı süre içindeki doğru oyunu takdire şayandı gerçekten..

Cuma gününe gelince arkadaşlar gördüğümüz gibi her türlü pisliği de yaptılar , hani bundan fazlasını da yapıyorlar ama bugünde bolca gördük. Tufan'a küfür edildi , Fitch'e sataşıldı vs. vs.

Bunların karşılığı olarak inanılmaz bir ses çıkaralım cuma günü şu Ahmet Cömert'ten de ! Bir seyirci görsünler , iyi oyunumuzu devam ettirip mücadelemizle 2-1'e getirelim şu seriyi..

Arda EZER' Alıntı:
Yazık oldu.

Darrell MITCHELL : 8 sayi 6 ribaund 7 asist
Tufan ERSOZ : 2 sayi 5 ribaund
Tolga TEKINALP : 5 sayi 2 ribaund 1 asist
Gerald FITCH : 22 sayi 5 ribaund 1 asist
Murat KAYA : 4 sayi
Fatih SOLAK : 7 sayi 8 ribaund 1 asist
Mithat DEMIREL : 3 sayi
Denham BROWN : 9 sayi 1 ribaund 1 asist
Cemal NALGA : 2 sayi 1 ribaund
Jeff GRAVES : 8 sayi 9 ribaund 2 asist

gerçektende yazık oldu. ribaundlarda büyük bir üstünlüğümüz vardı ancak bunu kullanacak uzun bizde olmadığı için bunları kullanamadık

ancak ben herşeye rağmen takımımızı kutluyorum,ellerinden geleni yaptılar ve bu oyun bana açıkçası en azından bir maç almamız yönünde umut verdi

kırılma noktalarında clark'ın ve mirsad'ın şans basketleri maçı bizden götürdü

bu kadar ribaunt üstünlüğü bulmuşken ve fenerbahçe'yi bu kadar kötü yakalamışken bu maçı kaybetmemiz gerçekten çok üzücü,bir daha feneri bu kadar kötü yakalayamayız

son olarak burak sezgin beşiktaş maçları ve bugünkü maçta hiç oynamadı,murat hoca geçte olsa doğruyu görmüş

size bu hakemlik diplomalarını verenlerin ALLAH BELASINI VERSİN!!!!

Basiretimiz bağlandı inanamıyorum koca sende herhangi bir branşta herifleri yenemiyoruz... İnsanın dengesi bozuluyo kendimi yiyiyorum sinirden şans da bizle diil... Belki 4 pozisyon son saniyede salladıkları girdi... İboş denen haysiyetsizin resmen dönüp benche hareket çekmesi... Bütün yabancılarının her basketten sora şov yapmaları delirtiyo insanı tv başında... Seri çok zora girdi ama şunları bari bir kere evire çeviri eze eze küçük düşürerek aşağılayarak parçalayalım!!!

İstedigimiz buydu zaten, iyi mücadele. Maçı alıyorduk ufak tefek etkenler yanımızda olsaydı.

Salonun hemen hemen yarısı doluydu ama gördük ne denli etkili olduklarını, sadece basket attıklarında ve öndeyken bagırıyorlar. Tabi sahaya yakın olan yerlerden yaptıkları hareketler ve küfürler de var.

Ahmet Cömertte sadece ama sadece onları tezahüratlarla boğarak gösterecegiz nasıl basketbol taraftarı olunur. Taşkınlık ve küfür yok unutmayalım ki iki maç üstüste bizim sahamızda olacak.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
İstedigimiz buydu zaten, iyi mücadele. Maçı alıyorduk ufak tefek etkenler yanımızda olsaydı.

Salonun hemen hemen yarısı doluydu ama gördük ne denli etkili olduklarını, sadece basket attıklarında ve öndeyken bagırıyorlar. Tabi sahaya yakın olan yerlerden yaptıkları hareketler ve küfürler de var.

Ahmet Cömertte sadece ama sadece onları tezahüratlarla boğarak gösterecegiz nasıl basketbol taraftarı olunur. Taşkınlık ve küfür yok unutmayalım ki iki maç üstüste bizim sahamızda olacak.

abicim şahsi fikrimdir ama ben ikinci maçın olucagını sanmıyorum ahmet cömertte.. cuma tribünleri fuller muhtesem bi destek veririz.. maç sonunda da seneyi noktalar takımı hakettiği şekilde alkışlar gelecek senenin hesaplarını yapmaya başlarız.. bugünkü mücadelenin karşılıgını alamayan oyuncuların cumaya bu kadar iyi konsantre olabiliceklerini düsünmüyorum..

başarılar gelir geçer/ asaletin bize yeter..