Galatasaray-Alpella (79-64)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Antalya maçında pankartı ben aldım.

Alpella maçında ben getirdim.

Gökçe Abi sen hiç konuşma..

Pankartı asıcağız.Eyüp Abi ile ben pankartı tutuyoruz.Sen baktım hemen yerine oturmuşsun..

İp bile almıştım be.Her türlü detayı düşündüm.

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Antalya maçında pankartı ben aldım.

Alpella maçında ben getirdim.

Gökçe Abi sen hiç konuşma..

Pankartı asıcağız.Eyüp Abi ile ben pankartı tutuyoruz.Sen baktım hemen yerine oturmuşsun..

İp bile almıştım be.Her türlü detayı düşündüm.
Batu pankart senden büyük bu gün farkettim biz sana çok ayıp etmişiz :D :D :D

Olsun abi.Ben büyük , pankart benden de büyük.Onu taşıyarak , asarak çok güçlü olduğumu cümle aleme gösterdim.

Ayrıca sorumluluk sahibi de olduğumu tüm Türkiye gördü , anladı...

Teşekkür ederim Burak Abi..Gerçekten de büyük iş başardım..

Benim pankartı bunun yarısı kadar olsa da bana ne yardım eden var ne de ucundan tutan..Ayıp ama ayıp :)

Bu maçtan sonra da anlaşıldı ki ligin en iyi ribaund alan takımıyız bence..Ama defansta sorunlarımız var..Kalın bir adam almamız lazım 3 numaranın yanında..Misal Adeleke :D

Bu arada puan tablosuna baktınızma 1. GALATASARAY
3 hafta olmasına rağman çok hoşuma gitti
En son ne zaman 1 olduk Eyüp abi belki sen hatırlarsın(Erman kunter dönemi olabilir ama ben hatırlayamadım)

Re:

Serdar Aslan' Alıntı:
En son ne zaman 1 olduk Eyüp abi belki sen hatırlarsın(Erman kunter dönemi olabilir ama ben hatırlayamadım)
Valla hatırlamıyorum.

Re:

Serdar Aslan' Alıntı:
Koray Mincinozlu.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Valla ikili oyunlarımız çok iyi olmuş ve ayrıca Eyüp Abi'nin sayılardan sonra zıplamaları böbrek taşı düşürür kesin olarak :)

Ayrıca Batuhan'ı tebrik ederim pankartı çok kral bir yere asmış gerçektende ;)

Eyüp abi parçalı forma istiyorsun fakat çubuklu forma seni çok açmış benden söylemesi :)

Re: Re:

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Burak Barut":b2c62]Valla ikili oyunlarımız çok iyi olmuş ve ayrıca Eyüp Abi'nin sayılardan sonra zıplamaları böbrek taşı düşürür kesin olarak :)

Eyüp abi parçalı forma istiyorsun fakat çubuklu forma seni çok açmış benden söylemesi :)[/quote:b2c62]Burak salonda çok hoplayıp zıplıyoruz dolayısıyla çok terliyoruz sıkıntı oluyor, çıplak geleceğim KSK maçına :D :D :D

Zeki Gülay'la dalga geçilmesi sırasında masa hakemleri bile dalga geçti. Keşke küfür ettirmeseydik de ilk anonsu yaptırmasalardı. Aslında anlamlı bir tezahurattı ancak tadında bırakılmalıydı.

Maça gelirsek. En çok aklımda kalanlar Owens'ın bireysel yeteneğini kullanarak attığı sayılar, Erdem'in iki iyi fast break çıkışı, Tufan'ın kötü oyunu, Gaines'in çok yükseklerden aldığı ribauntlar.

Eyüp abi zıplayıcınca t blok sarsılıyo bundan en cok ben etkileniyorum.pankartı asarken gökce abi hemen yerine oturdu yine kaytardı.bu arada eyüp abinin zekiye sürekli takılması bizi sürekli güldürdü.

Re:

Volkan Kiziltas' Alıntı:
Eyüp abi zıplayıcınca t blok sarsılıyo bundan en cok ben etkileniyorum.pankartı asarken gökce abi hemen yerine oturdu yine kaytardı.bu arada eyüp abinin zekiye sürekli takılması bizi sürekli güldürdü.
Volkan ve Batuhan...

Karşıyaka maçına gelmeyin ;) :)

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":6e820][quote="Burak Barut":6e820]Valla ikili oyunlarımız çok iyi olmuş ve ayrıca Eyüp Abi'nin sayılardan sonra zıplamaları böbrek taşı düşürür kesin olarak :)

Eyüp abi parçalı forma istiyorsun fakat çubuklu forma seni çok açmış benden söylemesi :)[/quote:6e820]Burak salonda çok hoplayıp zıplıyoruz dolayısıyla çok terliyoruz sıkıntı oluyor, çıplak geleceğim KSK maçına :D :D :D[/quote:6e820]

Valla Abi Ben her maç seni dikkatle izliyorum :) Düşün işte Fun Clup'ın oluşacak sonunda :)
Abim tavana kadar zıplıyor aşağı iniyor Gökçe beyde oturduğu yerden alkışlıyor :) Büyük spor adamı kesildi başımıza :D

37.jpg

T Blok'lu aslanlar.

77.jpg

Bu fotoğrafı açıkmalam istiyorum :)
Burada Cüneyt Erden elindeki topu çok güzel bir şekilde pas olarak veriyor. Topun arkada kalması o yüzden :) Hareketi kimse hissedemedi bile ...