Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Re: Kombine Alıyoruz!

Ziya Darende' Alıntı:
cuma akşamı 12.blokdan aldık, 9 ve 10 satışdaydı,bizde mecburen onu aldık. 2 gün sonra aynı blokda daha ön numaralar 1-2 falan satışa sunuldu, ve daha sonrada daha saha ortası bloklar satışa sunuldu. bu şekilde daha önce kombine alanlar daha dezavantajlı duruma düşdü. enteresan bir uygulama gerçekden...

Kombneni değiştirebilirsin Ziya. Sonuçta kombine bu geri verme hakkında var kullanımına başlamadan. Kombinen gelmedne Biletix çağrı merkezini arayıp yerini veya blokunu değiştirebilirsin.

Bence çok da önemli değil bu durum. Maçlarda kimsenin yerine oturabileceğini pek sanmıyorum.

Bana göre burada önemli olan, kulübün taraftarın isteklerini dikkate alarak ön blokların da satışa çıkmasıdır.

Onur Yavuz' Alıntı:
Bence çok da önemli değil bu durum. Maçlarda kimsenin yerine oturabileceğini pek sanmıyorum.

Bana göre burada önemli olan, kulübün taraftarın isteklerini dikkate alarak ön blokların da satışa çıkmasıdır.

Yok Onur, Saha içi kombinelerinde önem taşıyor biletinin nereden olduğu.

biletixi aradım dün kulupden bir bilgi gelmedi,su an itibarıyle yapabilecegimiz birşey yok dediler. cok problem yapılacak bi durum degil elbette, neticede hepimiz aynı amaç ugruna alıyoruz kombineyi hem destek hem katkı amaçlı, ama genede şu saçmalıklara şaşırmadan edemiyor insan..

Ziya Darende' Alıntı:
biletixi aradım dün kulupden bir bilgi gelmedi,su an itibarıyle yapabilecegimiz birşey yok dediler. cok problem yapılacak bi durum degil elbette, neticede hepimiz aynı amaç ugruna alıyoruz kombineyi hem destek hem katkı amaçlı, ama genede şu saçmalıklara şaşırmadan edemiyor insan..

Biletix'deki seninle konuşan kişinin işgüzarlığı bu Zİya. İstersen iptal bile edebilirşsin kombineyi. Nasıl yapabilecğei bişi yokmuş? O zaman kombine alımını iptal edersin tekrar alırsın başka yerden yada aynı yerden. Biletixdeki görevli kafasına göre davranıyor.

Voleybol maçlarını da burda yapsak keşke.. hazır efes ve ülker sinan erdem'e gitmişken tamamen çökseydik ipekçi'ye bizim olsaydı herşeyiyle salon.. hiçbir halt'ı beceremeyen yönetim bunuda beceremez tabi..

aynen dedigin gibi sühan abi,biletixdekilerin işgüzarlıgı. çagrı merkezindeki çalısanlar birçok konuda bilgi sahibi degil malesef. bu sorun biletixin birçok organizasyonunda ortaya çıkıyor. ve insan ugraşmakdan yoruluyor. neyse dedigim gibi cok problem yapmıyorum, sadece normalde erken almanın avantajlı olması gereken bir durumda tam tersi oluyor, onu paylaşmak istedim.

Ziya Darende' Alıntı:
aynen dedigin gibi sühan abi,biletixdekilerin işgüzarlıgı. çagrı merkezindeki çalısanlar birçok konuda bilgi sahibi degil malesef. bu sorun biletixin birçok organizasyonunda ortaya çıkıyor. ve insan ugraşmakdan yoruluyor. neyse dedigim gibi cok problem yapmıyorum, sadece normalde erken almanın avantajlı olması gereken bir durumda tam tersi oluyor, onu paylaşmak istedim.

Boş ver hemen arkamda olacan işte Zİya:))

yok abi,sen yanlış anladın beni:) benimde 1.sıra ama koltuk 9. benim anlatmak istedigim biz alırken koltuk no'lar 9 dan 14 e kadardı, daha öncesi yoktu. yani aynı sıradayız ama aramızda bikaç kişi olcak:)

Tamam ben sağa dönerim gene arkamda kalırsın:p Bence salonun en iyi tribünüdür 012 . Hem takıma molalardaki konuşmalara ve maça hakimsin her an için. Üstelik tezahuratta dolu dolu yapılır. İnşallah hep bizim arkadaşlar alırda o bloktan tezahuratı rahat rahat dolu dolu yaparız.

Bu arada Arkadaşlar söyleyin arkadaşalrınıza 213deki kombineleri bitirelim. Yani 100 TL'lik kombineler çıktı bunuda haliyle ilk öğrenen bu site takipçileri gibi basketbolu seven insanalr. O zaman bu 100 TL'lik yarardan da onnlar yararlansın. Bench arkasında hep beraber toplanacağız kombineyi oradan aldınız diye sorun etmeiyn hep beraber olacağız.

1996 dan beri kapalı üstten firesiz her sene kombine alan biri olarak hayatımda ilk defa basketbol kombinesi almanın heyecanını yaşıyorum. istanbulda olan ve durumu müsait olan herkesin bu katkıyı yapması lazım. basketbolda seyircinin öneminin diger takım sporlarına göre cok daha fazla oldugu defalarca ispatlandı.(en sonda dünya şampiyonasında)
3 senedir bakın gs-fb ülker maçlarına, içerde olan kazanıyor. deplasmanda 2 takımında galibiyeti yok.
dolayısıyla fb ulker maçlarındaki o ambiansın yarısını bile sezonun tamamına yayarsak,20 senelik bu hasret bu sene bitebilir.

Levent ÖKTENER' Alıntı:
Voleybol maçlarını da burda yapsak keşke.. hazır efes ve ülker sinan erdem'e gitmişken tamamen çökseydik ipekçi'ye bizim olsaydı herşeyiyle salon.. hiçbir halt'ı beceremeyen yönetim bunuda beceremez tabi..

Bunu aynen bende düşünüyordum,amiyane tabirle oraya çökmemiz gerekiyor...Fener seneye salonuna gidecek zaten,Efes'te Sinan Erdem'de devam eder,Beşiktaş'ın salonu var,çok net biçimde burası bizim çökmemizi bekleyen bir yapı...Ancak benim bahsettiğim kısa süreli değil,uzun süreli bir çökme...6000 kişilik salona para harcanıcağına buraya çökelim daha iyi...Bu yönetim bunu yapabilirmi,yaparsa şaşırırım...

Galatasaray spor klübünün resmi facebook sayfası ibaresi olan bir sayfa var facebook'da basketbol kombinesinin b harfi geçmiyor.Diyelim sayfa yöneticlerinin haberi yok durumdan bu kombine konusu ile ilgilenne pazarlama departmanından hiçkimsenin aklına gelmiyor mu ? Sayfa yöneticileri ile bağlantıya geçmek.

Tamam iyi güzel bizler elimizden geleni yapalım da bu şubenin maaşlı elamanları olan bir pazarlama departmanı yok mu ?

Taban fiyatı 100 TL yapmanın ötesinde bir pazarlama aksiyonu olmaz mı (ki bunun da pek bir anlamı yok isteyen istediği biletix'e bakabilir en çok satılan açık ara 300TL'lik kombineler).

Mesela şu an futbol kombineleri satılmıyor mu futbol kombinesi almaya giden insanlara basketbol kombinesi tanıtımı yapacak-satacak bir stand var mı ?!

Şu an futbol için gsbonusa özel satış dönemi değil mi aynı mekana birde basketbol kombinesi için stand koyup gsbonusa %10 indirim veya vade farksız 5 taksit gibi bir kampanya yapmak çok mu zor (zaten herkes gsbonus kard ile gelecek birde psikolojik olarak zaten diyelim 1000-2000TL taksitli borca giren biri için ekstra 100-300tl pek önemli olmuyor.battı balık yan gider psikolojisinde oluyor.Aylık 200 ödemek ile 220 ödemek arasında bir fark yok diye düşünüyor)

Çalışacak maaşlı elaman yoksa bu forumdan bile birçok gönüllü bulabilirler

Oraya bir stand koymanın ötesinde basketbol kombinesi alanlara futbol kombinesinde cüzzi bir indirim (% 5 mesela) bile yapılabilir ya bence neyse onu geçtim.

Sonra ne bileyim sonuçta futbol açık ara en popüler spor bu ülkede. Futbol takımın kaptanı Arda Turan elinde kombine ile ben aldım sizde alın birlikte izleyelim gibi bir demeç verir resmi siteye.Gstv'de falan bu demeç döner sürekli.

Kewell gibi sevilen bir sporcudan da böyle bir demec rica edilir.Basketbolu çok seviyordum spora basketbolla başladım falan bile diyebilir gerekirse :) beyaz yalan ne olacak.

Tanınan-bilinen forum üyelerinin aklına ben şu tribünden kombine aldım sizde alın birlikte izleyelim demek geliyor ama bizim pazarlama departmanının aklına gelmiyor.

Böylelikle Daha az populer olan ile daha populer olan arasında bir özdeşim yaratılır.

Benim aklıma gelenler bunlar sonuçta ben pazarlamacı değilim mesleği pazarlama olan insanların aklına onlarcası gelmesi dahası uygulamaya koymaları gerek uygulaması zor şeyler de değil üstelik.

Hepsini geçtim en kısa zamanda biletix ile anlaşıp (yada olayı biletixden alıp) futbol kombinesi almaya gelenler için gsbonusa avantajlı satış yapan bir stand kurulmalı.

90 Kombine satılmış şimdiye kadar, tarihin en iyi kadrosunun hakkı bu olmamalı!

Hep beraber çabalamalıyız, bu kombineler bitmeli.

Yarından itibaren, her yerde kombine duyurusu olacak, bizde çabalarsak, bu kombineler biter.

Özellikle 100 TL'lik kombineler çok uygun. Biz Şahenk'teki ilk senemizde 175'e almıştık. Düşünün artık. Bilet derdi yok bir kere. Git gir izle. Gidemediğin zaman ver birine o gitsin.